• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

Ze jake ticho

Started by maTo, 08.07.2006, 00:23:34

« predchádzajúce - ïal¹ie »

maTo

dajak tu uz v poslednom case nikoho...secko uz dade pivne pupky vala...nikeho nit...

krtek

ta len toti skalni tu ostali, co aj dajake to pivko vydrzia, bo ostatni si daju jedno a potom uz  :whacko: ved znas jak to ked clovek neskuseny a netrenovany  :emot-shakehead:

davhan

no ja som stale tu  :j_kiss:  :-*

Raleon

aj ja :)
vsetci uz sa opaluju na slnku, zarabaju tazke miliony, abo sa ucia na II rocnik  :D


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

Ing. nemtom

brix will be shat

milanko

hehe....no sme tu sme....
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!


milanko

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!


Baki

tiez tu este zvyknem zabludit  :j_grin:
Proud member of 3. rocnik FEI PI

woody


maTo

ci bogandz ale zajtra tu uz nebudem :( dufam ze to dajak bez sebe vytrimeme :)

CubistIQ

ja som si to tu nejako oblubil :) a tie pivka sa daju aj na balkone pi t ...a totu predlzovacku uz tolko prehodim zeby aj comp na balkone bol zo mnou ne ??? !!!!
Sny tak krásne ponorené do ranných hmiel
oplývajú sladkým nádychom vône tiel
ani tma ani salvy z diel
neodradia ma od ružovych skiel

milanko

ja sa chystam v stredu do prahy....idem cez vikend na festival  :bananadance:    :buttrock:   :metal:   :emot-dance:  a bude kopec pivecka sa piiit :D joj dobre bude..... :alc:  :beer1:
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

maTo

na co chces is na brutal assault? zam xem ja is...fajne kapelky vera...  :bannana_guitar:  :buttrock:

milanko

no ja idem na Mighty Sounds... to nie je priamo v prahe....Olsi u Tabora
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

davhan

kde ste vsetci ??  :lb: je to tu nejake dead...  :j_embarassed:

krtek

ta uzivame si prazdniny  :drink: :alc: :beer1: :bananadance: :smokin: :thumbsup:

CubistIQ

no tak jak idu prazdniny :bananadance: parties :beer1: a byty  :alc: :drink: bo ja uz nevladzem !!! :j_shocked: :j_grin: :j_embarassed: wav ako prazdninujem este len od 13 ale uz koniec a to este aj dnes vecer bude byt   :emot-LMAO: :j_grin: :metal: :alc: tha prajem pekne prazdnyny malo upalov a co najnizsi damage na pecienke :D  :462:  :ahaha:
Sny tak krásne ponorené do ranných hmiel
oplývajú sladkým nádychom vône tiel
ani tma ani salvy z diel
neodradia ma od ružovych skiel

milanko

no nazdar lidi....som sa vcera vratil z Prahy...som bol cez vikend na feste Mighty Sounds.....no bolo to nieco super....kopec super kapiel....a tak.....odporucam na buduci rok ...
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Raleon

ja nadalej kopem brambory v zahradke....


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

milanko

Quote from: Raleon on  20.07.2006, 19:28:36
ja nadalej kopem brambory v zahradke....

:hah:   :hah:   :hah:   :hah:   :hah:   :hah:
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

milanko

No co je tu tak ticho ? nikto nic...
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

woody

Quote from: milanko on  06.09.2006, 20:02:14
No co je tu tak ticho ? nikto nic...
tha radsej kazdy co najdalej od veci co skolu pripominaju :D este aspon chvilu :P

Johny Bravo

Quote from: woody on  06.09.2006, 22:22:14
Quote from: milanko on  06.09.2006, 20:02:14
No co je tu tak ticho ? nikto nic...
tha radsej kazdy co najdalej od veci co skolu pripominaju :D este aspon chvilu :P
tak tak  :beer1: