• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

z informatiky na hospodarsku ?!

Started by mato2901, 10.03.2011, 16:43:55

« predchdzajce - alie »

mato2901

Chcem sa spytat. Som prvak na informe a rozmyslam nadtym zeby som zacal nanovo ale s hospodarskou. Nejak sa mi zda ze informu v druhom semestri nezvladnem. Je to iba zaciatocny pocit alebo co by ste mi poradili? Strednu mam gymnazium prvy semester bol celkom v pohode no druhy zatial sa nechytam. Ake su moje moznosti? prestupit sa asi urcite neda ze? musim nanovo zacat keby som chcel. Co by ste mi dporucili? Je hospodarska miernejsia? Ide mi o to ze radsej chcem si odbit 1 rok ako keby som mal v tretom skoncit s informou a odbit si 3 roky. Dakujem kazdy nazor mi pomoze

domino3d

ja asi myslim ze ked uz ten prvy si zvladol  v pohode tak to uz nebude zle a zvladnes to aj dalej
a mozno budes rad ze si zostala bude z teba INFORMATIK a nie Hospadarske daco co ani sami nevedia zapnut pocitac :)
vivat academicus

Ing. nemtom

z informatiky vedie cesta do kauflandu!
brix will be shat

Safyia

Quote from: Ing. nemtom on  10.03.2011, 17:52:31
z informatiky vedie cesta do kauflandu!
Alebo do Hypernovy! Sampony budete predavat! Ale neni ani tam zlee...

domino3d

alebo sekat do steny diery na kable a sadrovat
pripadne tahat net po kancloch :D
vivat academicus

genie

Quote from: Domino3D on  10.03.2011, 17:11:02
...a nie Hospadarske daco co ani sami nevedia zapnut pocitac :)
diky :D
k hospodarskej - ak si zvyknes na to, ze ta budu volat morske prasa, prezijes :D predmety su celkom v pohode, niektori vyucujuci vedia potrapit, ale ked sa chce, vsetko sa da ;)
"Any fool can use a computer.  Many do."

mato2901

a ako to je s platenim?  ja ked zacne po prvom rocniku nanovo od prveho rocnika tak v treto rocniku platim 500 eur alebo v piatok rocniku platim 500 eur alebo ako to je viete mi poradit?

genie

3 roky bc zadara + 2 roky ing/mgr zadara.. cize platit budes v tretom
"Any fool can use a computer.  Many do."

sri


mato2901

a prestupit sa z informi na hospodarsku asi neda co?.... zeby som pokracoval v druhom rocniku hospodarskej?

genie

"Any fool can use a computer.  Many do."

mato2901

ok diki pekne a posledna otazka. Kedze uz so studentom TU a len chcem nanovo zacat hospodarsku tak to nejak zohladnia?? narazam nato ze ked chcem nanovo zacat zeci mam iste miesto na inom odbore kedze uz rok som na TU alebo normlane posielam vysvedcenia atd atd jako keby som zo strednej isiel?

hardest

urcite nie si nijak zvyhodneny ... normalne musis podat prihlasku a budes na tom rovnako ako ti, co idu zo strednej

ApokalypS

skor by som si myslel, ze budes znevyhodneny a budu s tebou iba problemy a papierovacky a vybavovacky okolo toho.. podla coho mas dojem, ze nezvladnes letny semester? a preco prave na HI chces prestupit?
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Havran

Quote from: mato2901 on  10.03.2011, 21:17:57
a prestupit sa z informi na hospodarsku asi neda co?.... zeby som pokracoval v druhom rocniku hospodarskej?

podla mna by sa aj dalo prestupit, ale daju ta najskorej zase do 1 rocnika, co je ale lepsie ako si podavat novu prihlasku lebo tam je sanca ze ta nezoberu vobec, ale pre istotu by som skusil oba sposoby
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

Havran

Quote from: ApokalypS on  11.03.2011, 16:21:33
skor by som si myslel, ze budes znevyhodneny a budu s tebou iba problemy a papierovacky a vybavovacky okolo toho.. podla coho mas dojem, ze nezvladnes letny semester? a preco prave na HI chces prestupit?

lebo tam su aj dievcata :)
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

ApokalypS

wow, ak je to jediny dovod, tak ho lutujem a kazdeho, kto tak ucini len kvoli tomu
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

domino3d

keby som vedel tak tam idem uz davno :P
vivat academicus

hardest

prestupit sa urcite neda, minuly rok kamarat chcel takto isto prestupit ako ty a musel si podat novu prihlasku

ApokalypS

lebo vymyslaju blbosti a nevedia sa rozhodnut hned na zaciatku svojho studia poriadne..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

mato2901

nie nie vobec to neni o dievcatach... je to cisto zo studentskeho hladiska... zajtra idem na studentske uvidim co mi povedia. mne len ide o to aby som neskoncil tak ze teraz zanecham skolu a na novy rok ma neprijmu tak potom by som nemal ani ani.... a zas logicky ucit sa mi nechce tie blbosti ked prestupujem. keby ma nahodou nepriali a do odvolania by som napisal ze som chodil na informatiku len som sa rozhodol rpe iny odbor zohladnili by to? co mysliste? ved v podstate ja som pre skolu prinos lebo jej budem musiet dat v tretom 500 ecok ne? :D

ApokalypS

a co tak to nevzdavat a pokracovat normalne v studiu na informe, ci uz si pevne rozhodnuty o prestupe?
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

genie

Quote from: mato2901 on  14.03.2011, 00:29:32
nie nie vobec to neni o dievcatach... je to cisto zo studentskeho hladiska... zajtra idem na studentske uvidim co mi povedia. mne len ide o to aby som neskoncil tak ze teraz zanecham skolu a na novy rok ma neprijmu tak potom by som nemal ani ani.... a zas logicky ucit sa mi nechce tie blbosti ked prestupujem. keby ma nahodou nepriali a do odvolania by som napisal ze som chodil na informatiku len som sa rozhodol rpe iny odbor zohladnili by to? co mysliste? ved v podstate ja som pre skolu prinos lebo jej budem musiet dat v tretom 500 ecok ne? :D
vsak skolu zanechat nemusis.. podaj prihlasku a ak ta vezmu, jednoducho nepojdes na zapis/donesies im papier, ze zanechavas studium bla bla bla keci... ked nevezmu, studujes no problemo dalej informu.
ad skolne.. niekde som citala, ze skolne byva nizsie ako je dotacia na studenta, cize pre skolu by si prinosom velmi nebol. ale netusim, co je na tom pravdy :).
"Any fool can use a computer.  Many do."

mato2901

tak ide o to ze ja chcem skoncit s tym lebo ma to vobec nebavi  a radsej chcem teraz prestupit ked som si odbijl "iba" jeden rok ako ked v tretom zistim (to by som sa tam najprv dostat musel) ze ani bacalara nedokoncim a by som si musel 3 roky platit

lecter

tam si myslis, ze nebudes programovat, ci co?