• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

WOHOHO

Started by Johny Bravo, 19.02.2007, 23:13:57

« predchdzajce - alie »

mrkvy

:D som skusal, reku ze z recesie, ale tha nevojde... :'( Mozno nabuduce... :P
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

mrkvy by si mal radsej vsetko vybavit na urade prace a ne tuto spamovat....  :beer1:

mrkvy

mno neviem, kto nemal paire pokope?? :) Inak uz mam vsetko vybavene.. :P Nie ako niekto...  :hah: niekto ;) :P
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

Quote from: mrkvy on  27.02.2007, 01:22:18
mno neviem, kto nemal paire pokope?? :) Inak uz mam vsetko vybavene.. :P Nie ako niekto...  :hah: niekto ;) :P

jak niekto, ja nie som len tak hocikto.... nejaky deel alebo pod.......  :naughty1:

Ing. nemtom

hej deel, vidis toto? urazaju ta... tak toto svet nevidel, prepis mu post  :emot-LMAO:
brix will be shat

kOsTi

tsss... cenzura uz bude aj tu? :D
:trestac:

Ing. nemtom

to nelen cenzura, to rovno zasahovanie do prava slobodne sa vyjadrit:D
brix will be shat

altlavista

totalita!!            fuuuuuj!!!!!!!!!!

prec s cervenymi :D

nighthunter

Quote from: altlavista on  01.03.2007, 01:22:08
totalita!!            fuuuuuj!!!!!!!!!!

prec s cervenymi :D

s ferrari ?
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

altlavista

nie :D s totalnymi.... totalitakmi (toaletakmi, nazyvany tiez hajzelbaba :D )

mrkvy

loool, o chvilu nam zavedu aj telesne tresty za spam..  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

kOsTi

no sak telesne tresy si davame sami... sak kto to ma secko citat? z toho oci bolia...
:trestac:

JCube

sis maria ze vy stale mate o com tocit kto to ma stihat setko sledovat... :D a fakt bolia oci asi sa prekonam tento rok a vypnem pc... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

mrkvy

:D aj ja ho vypinam, ale len na noc.. ;) mam to presne vypocitane: vstanem, zapnem PC, idem na wc a ked vychadzam odtial si umyt ruky, tha idem rovno aj heslo do PC natukat.. :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

JCube

ja spim za pc takze mne ide 48 hodin denne...a sem tam aj par minut naviac... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

mrkvy

Tha ja len tak tak stiham busy ked idem za cajou, bo filmy stahujem.. :D Sa uz nudim doma.. ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

DeeL

Quote from: stricky on  01.03.2007, 00:28:29
jak niekto, ja nie som len tak hocikto.... nejaky deel alebo pod.......  :naughty1:

tak toto som teda fakt necakal... to ako CO MA BYT TOTO???
ja nie som len tak nejaky... ja som Jeho Excelencia Sir Baron DeeL .... (no ale tak aspon vidim, ze na mna ludia nezabudaju ked moje meno spominaju :) :) :) )


Quote from: nemtom on  01.03.2007, 00:53:10
hej deel, vidis toto? urazaju ta... tak toto svet nevidel, prepis mu post  :emot-LMAO:
nee... on dostane banan :xmas: ... zatial to este prejde aj takto ... hej chlapi  :alc: nazdravie  :beer1:

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

mrkvy

a ja chcem kiwi... :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

DeeL

nech sa ti paci ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

kOsTi

ale tha ne kiwi z cernobilu... ;)
:trestac:

mrkvy

:emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: Kokos, tha Vy sa dneska prekonavate v tych obrazkoch.. Jeden lepsi jak druhy.. :D :D :D thx za kiwi-ho.. :) Dam mu meno ako moj password.. :P 2E3f2598 :emot-LMAO:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

Quote from: mrkvy on  01.03.2007, 05:02:43
:emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: Kokos, tha Vy sa dneska prekonavate v tych obrazkoch.. Jeden lepsi jak druhy.. :D :D :D thx za kiwi-ho.. :) Dam mu meno ako moj password.. :P 2E3f2598 :emot-LMAO:


ze password.... ty mas jedno stastie a to ze za hlkou musis cestovat...... to by si potom za chvilku oslavoval 2000ci post a ujo Deel s ujom Nemtomom by ta vyskrtli z tadeto ze robis len bordel....  :lol9:

mrkvy

no comment, no reply...
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

altlavista