• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

WOHOHO

Started by Johny Bravo, 19.02.2007, 23:13:57

« predchádzajúce - ïal¹ie »

psicho

Quote from: Johny Bravo on  21.02.2007, 02:55:41
to akoze nieje moj server.. je to normalne od firmy :)

nojo ja viem, ale ja by som chcel mat vlastny
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

Johny Bravo

Quote from: mrkvy on  22.02.2007, 02:01:17
vsaq tak som pocital.. :) Ked kazdy co je regnuty klikne raz do mesiaca, a to pocitam takych 800 memberov, tha pri 0,50Sk za klik, Ti vyjde 400Sk mesacne... ;) To by malo stacit na prevadzku fora... :) Ak neratam honorare admina, moderatorov...... ;) :)
vsetko je free.. akoze ja ani ostatni moderatori nedostanu nic.. robim/robime to len zo zabavy a sa zide nejake forum :)

davhan

inak.....s loginom to blbne  aj mne....vzdy davam login forever...... a ked znova nahodim stranku..musim sa aj tak prihlasovat...

mrkvy

Quote from: Johny Bravo on  22.02.2007, 02:51:17
Quote from: mrkvy on  22.02.2007, 02:01:17
vsaq tak som pocital.. :) Ked kazdy co je regnuty klikne raz do mesiaca, a to pocitam takych 800 memberov, tha pri 0,50Sk za klik, Ti vyjde 400Sk mesacne... ;) To by malo stacit na prevadzku fora... :) Ak neratam honorare admina, moderatorov...... ;) :)
vsetko je free.. akoze ja ani ostatni moderatori nedostanu nic.. robim/robime to len zo zabavy a sa zide nejake forum :)
loool, si ma nepochopil... ;) Ani nechcem vediet, kolko by pytali za take forum.. :) A jasne, ze viem, ze to robite free... :) A sme vam za to vdacny... ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Johny Bravo

Quote from: davhan on  22.02.2007, 03:03:50
inak.....s loginom to blbne  aj mne....vzdy davam login forever...... a ked znova nahodim stranku..musim sa aj tak prihlasovat...
skus dat tam www. .. neviem mne ide v poho

kOsTi

jj aj mne niekedy blbne autologin
:trestac:

Ing. nemtom

==============KTO MA PROBLEM S AUTOLOGINOM==============

ak mate stranku v nejakom bookmarku, dopiste pred link www a pojde to, a netreba sa furt pytat bo sa ta otazka opakuje dookola  :thumbsup:
brix will be shat

mrkvy

Ja mam problem s mailami.. :) Furt mi to posiela maily, ked dakto odpise na topic, aj ked som odskrtal vsetky moznosti... :(
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Johny Bravo

Quote from: mrkvy on  22.02.2007, 20:42:55
Ja mam problem s mailami.. :) Furt mi to posiela maily, ked dakto odpise na topic, aj ked som odskrtal vsetky moznosti... :(

lol to je interesting :)

mrkvy

Este ze sa uz tolko nespamuje... :D Len po takych 12 mailov mi chodi.... ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Johny Bravo

tha daj do spam filtra mail.

mrkvy

Tiez som nad tym rozmyslal, ale tha luto mi bolo dat do spam filtra www.tu-ke.com ... :( Ale tha co uz... ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Johny Bravo


mrkvy

Ale nepotesi ma to na srdiecku... ;) Budem mat zo seba zly pocit... :( ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Ing. nemtom

ehm, musi tu byt ten google search?
brix will be shat

Johny Bravo

tha mozem odstranit ked nieco :)

Pusta

thak napr ja som si ho ani nevsimla kym nemtom nenapisal tu pripomienku   :h_grin:


JCube

mne ziaden google search nezobrazuje... :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

davhan

Quote from: JCube on  24.02.2007, 05:49:22
mne ziaden google search nezobrazuje... :)
lebo si cierny  :c_afro:

mrkvy

looohoooool, tha si mu dal... :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: Inak ten google search, aj mne trosku prekaza vo vyhlade.. ;) By som navrhoval ho supnut tam hore jak je home, help, search... ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Ing. nemtom

podla mna staci ten maly search, netreba aj velky
brix will be shat

altlavista

ale sak to su dve rozdielne...

Johny Bravo

Quote from: mrkvy on  25.02.2007, 18:42:25
By som navrhoval ho supnut tam hore jak je home, help, search... ;)
hm done

mrkvy

chvalim... ;) uz to tak nerusi... Thx... :)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

kOsTi

ja by som bol za to aby si dal kazdy do podpisu google search :D
:trestac: