• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

wasabi...

Started by stricky, 01.03.2008, 19:10:28

« predchdzajce - alie »

hrmill

dileri treba na vas poslat zelenich  :puf:
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

fanfo

posli na nich svoj avatar :D :D


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

hrmill

to nebude ono este im to zhabe v mene avatora a co potom  :smokin:
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

stricky

no len ja sa chcem este spytat... ze kolka generacia habanera to uz je.. bo ked pouzivas stale semienka z predoslej generacie tak ti tie semiacka slabnu a stracaju na palivosti... ze by bolo vhodne ich medzi sebou nejako krizit... nech sa ten gen obmiena .....

JCube

neviem... :) ale osobne ti poviem tolko ze aj ked slabnu tak stale to pali dost... :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

hrmill

neviem ci viem dobre ale pokial budu mat dost slnka a vlahy tak by mali palit hodne  :P
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

stricky


fanfo

chlapi uz mam smaky, som velice zvedavy na tu stiplavost :)


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

stricky

to uz teraz bude druhy tyzden co JCube spominal...

JCube

musim zohnat kelimky od jogurtov...mate nejake zvysne? zatial mam doma len dva..
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

hrmill

mal si sa skor ozvat v cera som dal jedno 20 susede chcela na nejake priesady ci co
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

stricky

ja to uz mam booknute

Pusta

to je asi taky svetovy fenomen ze co som zatial pocula vsetci chlapi xcu v zivote ochutnat nieco ..co je velmi velmi velmi stiplave  :emot-shakehead:


hrmill

no my radi stiplave  :emot-dance: :j_shocked:
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

nighthunter

Quote from: stricky on  15.03.2008, 00:29:45
no len ja sa chcem este spytat... ze kolka generacia habanera to uz je.. bo ked pouzivas stale semienka z predoslej generacie tak ti tie semiacka slabnu a stracaju na palivosti... ze by bolo vhodne ich medzi sebou nejako krizit... nech sa ten gen obmiena .....
mam to priamo od toho chlapika, uvidime ako to stipe
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

JCube

to je jedno...ani on nema mexicke semena..tie sa daju zohnat najblizsie az v londyne
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

fanfo

Quote from: JCube on  15.03.2008, 00:38:14
musim zohnat kelimky od jogurtov...mate nejake zvysne? zatial mam doma len dva..

ja mam dakde na intraku aj vedierko od horcice a ani kelimky nie su problem, len ich musim doniest


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

nighthunter

habanero rastie ......
btw toto vedla budu arasidy

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

puq

lol som netusil ze si zahradkar :D

stricky

a ja uz mam doma burinky od JC-eho.. :zuzka:

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

nighthunter

Quote from: stricky on  31.03.2008, 00:34:49
a ja uz mam doma burinky od JC-eho.. :zuzka:
tvoje uz asi budu vyrastenejsie, co ?
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

JCube

ani ne...treba ich uz presadit aby zacali pekne zakorenovat a rast...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

DeeL

Quote from: JCube on  31.03.2008, 00:53:37
ani ne...treba ich uz presadit aby zacali pekne zakorenovat a rast...
pocuj a najde sa nejaka stonka este aj pre mna? ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

stricky

sa pustim do toho len este neviem kedy....