• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Vzdelávacie Centrum Datacom pri intrakoch

Started by Johny Bravo, 02.12.2010, 02:38:38

« predchdzajce - alie »

stricky

Quote from: Agamemnon on  03.12.2010, 20:57:48
sorry, ale nemas sancu povedat, ci to robia alebo nerobia poriadne :)

a uz vobec nie na zaklade nejakej vizualizacie :)


to aga: ked prezentujes niekomu nieco tak nedas hruby nacrt predsa... s tym, ze nechajte sa prekvapit ako to dopadne :D
to JC: vsak je to pre ludi... nie pre architektov...

Agamemnon

stricky... by si sa divil :) koľko tých vizualizácií je scestných :)
All code is crap.

42

stricky

sa divim potom ked to nepasuje ani s planmi, nie to s vizualizaciami...

Johny Bravo

napiste im mail potom nech tam daju chodnik ;)

tino8

 z j5 nebudu chodit cez chodnik ani ked by im zato platili, sak to pochopi aj skolkarske decko, ani ja by som nesiel. a kecy o informatikoch co si myslia ze su architekti su blbosti, nehovorime tu o niejakych pilieroch, strechahach..., ale o prostom chodniku ktory si vie predstavit hocikto


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

kOsTi

tak isto ako nad chodnikom sa da plakat nad hocicim co tam bolo, proste je to normalne ze ked sa nieco stavia tak nieco zmizne...
:trestac:

tino8

#31
je jasne ze skoro nezmyselny kus chodnika vymenime za IT centrum, ved neni o com rozmyslat :D ale niekto tu spominal "slovac" a ta by prave nespominala taku nezmyselnost ako je chodnik, ale skus v niejakej civilizovanej krajine zrobit projekt v ktorom sa ignoruje chodnik kde by malo prechadzat tak priblizne 2k chodcov ked ne viac denne a predstav si tu reakciu. hlavne ked ide o investiciu do chodnika co ma mozno 10m  :ohmigod:

ale tiez sa tu spominal mail na firmu co to robi, to by malo fakt zmysel (nie ako diskusia tu)


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

Ing. nemtom

hej ne? som zvedavy ci im dakto povedal nech tam daju chodnik
brix will be shat

tino8

akurat som to chcel hodit na ich forum (aj ked sa ma to netyka) ale stricky ma prebehol


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

Agamemnon

sorry, ale... košice-projekty... nie je ich (ani objednávateľa, ani realizátora stavby... ani hlavného architekta košíc, ani katastra) fórum :)
All code is crap.

42

Agamemnon

btw... takéto veci sa neriešia cez fóra... ak už elektronicky, tak mailom na nejakú zodpovednú osobu (objednávateľ stavby? niekto na územnej správe košíc? hlavný architekt?)
All code is crap.

42

luky

Quote from: Agamemnon on  05.12.2010, 07:12:07
btw... takéto veci sa neriešia cez fóra... ak už elektronicky, tak mailom na nejakú zodpovednú osobu (objednávateľ stavby? niekto na územnej správe košíc? hlavný architekt?)

:D :D :D :D
Povedz keď niečo takto vybavíš v tomto sektore. Im je úplne jedno kadiaľ kto bude chodiť. Sám poznám niekoľko príkladov tu v Košiciach.
Vyrúbali menší park kvôli stavbe nezmyselného polyfunkčného objektu krížom cez park išla cestička (asfaltová). Keď rúbali park tak ju zničili ťažké mechanizmy zo stavby nakoniec nič nebolo (finančná kríza a investor si uvedomil že na tomto mieste by sa tento objekt neuživil) a tak teraz ľudia chodia už 3 roky krížom cez tankodrom.

Malé námestie na námesti potraviny potraviny zmenili majiteľa a ten ich prerobil na kancelárske priestory (skrachoval potom ďalší a ďalší) tretiemu majiteľovi sa začalo dariť ale nepáčilo sa mu že auta jeho firmy parkujú na námesti po ktorom chodia ľudia. Pomyslel si potreboval by som parkovisko a tak kúpil od samosprávy námestie postavil plot a z námestia je dnes už len cesta.

A tak by sa dalo písať a písať všade ide o peniaze, peňeži, peníze nie o názor obyčajných ludí.

Agamemnon

prečo to píšeš mne? ;D mám rád, keď mi niekto odpovedá na niečo, čo som nenapísal :D
All code is crap.

42

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kOsTi

:trestac: