• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Vzdelávacie Centrum Datacom pri intrakoch

Started by Johny Bravo, 02.12.2010, 02:38:38

« predchdzajce - alie »

padre

tie intraky za tou budovou vyzeraju fasa :D

Johny Bravo

jj pekny kontrast.. socializmus vs kapitalizmus :)

stricky

dufam, ze tuto trasu este planuju nejako dostavat, inac bude na parkovisku sranda

Johny Bravo


Ing. nemtom

brix will be shat

Havran

Quote from: Ing. nemtom on  02.12.2010, 06:18:41
da sa tam prejst pekne pri budove

nejde o to ze sa da, ale ze je to 2x dlhsia trasa taze seci budu i tak chodit cez parkovisko
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

stricky

a ked sa budu ponahlat na briku tak aj krizom cez travnik... :D

Agamemnon

ja by som tam dal plot okolo parkoviska ;D
All code is crap.

42

001px9

Komplet vsetci budu chodit krizom cez parkovisko a travnik. Mozno jeden z tisic to bude obchadzat.
Uspech v zivote je tvoreny zo 60% spravnych rozhodnuti a 40% stastia...

Ing. nemtom

brix will be shat

Agamemnon

All code is crap.

42

puq

Quote from: Ing. nemtom on  02.12.2010, 16:13:40
ta ked mate taku kulturu :)

to bude tak ze zopar jedincov vychodi cesticku cez travu :D a ked bude vychodena pojde po nej kazdy ;)

Johny Bravo

Quote from: puq on  02.12.2010, 16:56:39
Quote from: Ing. nemtom on  02.12.2010, 16:13:40
ta ked mate taku kulturu :)

to bude tak ze zopar jedincov vychodi cesticku cez travu :D a ked bude vychodena pojde po nej kazdy ;)
hh presne

padre

Quote from: puq on  02.12.2010, 16:56:39
Quote from: Ing. nemtom on  02.12.2010, 16:13:40
ta ked mate taku kulturu :)

to bude tak ze zopar jedincov vychodi cesticku cez travu :D a ked bude vychodena pojde po nej kazdy ;)

nebudu chodit ak bude blatisto :)

radix

ale vy ste cela kultura sak DO TERAZ je tam normalny chodnik to ze ho nevedel ten architekt tam dat a nepremyslal o tom je uz jeho problem, ale zamysliet sa nad tym ze su tam intraky a stovky ludi tam denno denne budu kadial chodit? stake dookola v hufoch okolo tej budovi a aut? ci on sa tam ani nebol pozriet a rovno to spravil v PC a povedal tu mate robte?

no tak ked budem rano meskat na elektricku a uvidim ju ze je na zastavke tak sa kaslem na to aby som obchadzal dookola cele parkovisko ta vasa "kultura" musi bokom :P

Agamemnon

All code is crap.

42

neprihlaseny pouzivatel

life can be cruel... like peeing on babies

radix

Quote from: Agamemnon on  03.12.2010, 06:01:43
máš vstať o minútu skôr :P ;D
alebo elektricky maju chodit presne a nie o minutu skor.. no ale dolezitejsie je aby sa taketo bezne veci ako chodnik robili tam kde ich treba a nie rusili tam kde boli...ved ked chces obhajovat blbost tak kludne ale ked niekto 4 roky chodi po chodniku a potom mu tam daju 2m travy tak to nebude obchadzat 50m dookola a neverim ze ty by si to obchadzal ani keby neviem co.. ;)

Agamemnon

neobhajujem to :) je mi to jedno... len si myslim, ze tu robite zbytocny povyk, ktory aj tak nic nezmeni... plus aj tak budete chodit krizom :) tak nvm preco sa tu stazujete vobec :)
All code is crap.

42

Ing. nemtom

viesjako, slovac, postavia im IT centrum pred nosom a stazuju sa na chodnik
brix will be shat

dEVIANT

Quote from: Agamemnon on  03.12.2010, 16:32:45
neobhajujem to :) je mi to jedno... len si myslim, ze tu robite zbytocny povyk, ktory aj tak nic nezmeni... plus aj tak budete chodit krizom :) tak nvm preco sa tu stazujete vobec :)

Tak tak, a najlepšie je, že tu pičujú len ľudia z J9, ktorých sa to nijako nedotkne :D
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

stricky

ale ked robi niekto nieco, nech to robi poriadne potom....

Agamemnon

#23
sorry, ale nemas sancu povedat, ci to robia alebo nerobia poriadne :)

a uz vobec nie na zaklade nejakej vizualizacie :)
All code is crap.

42

JCube

sa mi paci kolko informatikov je zrazu architektov, futbalistov, politikov, ... my sme jaki skveli :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"