• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Vyber telefonu

Started by padre, 21.10.2010, 19:16:15

« predchdzajce - alie »

padre

Skoncil mi pausal a tak si vyberam novy aj s telefonom. V ponuke orange toho neni vela ale predsa ma zaujal HTC Wildfire. Mate nejake skusenosti pripadne pripomienky preco ho zobrat ci nezobrat? Nepotrebujem mobil na prehravanie filmov a pod. Su nejake lepsie aleternativy v ponuke, hoci sa mi to nezda?

cheMicka

najlepsie je podla mna zobrat pausal start (najvvyhodnejsie volania a ceny sms na sr) a telefon si kupit z bazaru alebo "od ruky", lebo k tomu pausalu nieje telefon

v_oid


kOsTi

:trestac:

Ing. nemtom

brix will be shat

Agamemnon

All code is crap.

42

padre

no ano desire je fajn a najradsej by som zobral iPhone ale som financne obmedzeny=takmer ziadny vyber

padre

Quote from: cheMicka on  21.10.2010, 20:19:57
najlepsie je podla mna zobrat pausal start (najvvyhodnejsie volania a ceny sms na sr) a telefon si kupit z bazaru alebo "od ruky", lebo k tomu pausalu nieje telefon

no u mna najvyhodnejsie asi nie kedze velmi vela volam vecer a cez vikendy...niekedy aj 1000 minut ...koli tomu musim zobrat garanciu

Tanka

#8
od 22. bude nova ponuka tak si pockaj, ja teraz to iste riesim  :)

edit: ako pozeram tak to je uz zajtra :D

padre

Quote from: Tanka on  21.10.2010, 22:13:19
od 22. bude nova ponuka tak si pockaj, ja teraz to iste riesim  :)

edit: ako pozeram tak to je uz zajtra :D

no asi pockam este mesiac na vianocnu ponuku kedze podla mojich info od zamestnanca orange akcia od zajtra je onicom...ale nechajme sa prekvapit

psicho

read my blog> www.codemazing.com <read my blog

padre

nabehla vianocna ponuka a zase to je len sklamanie...btw objednaval niekto tel. s pausalom cez e-shop? kedy sa takouto formou podpisuje zmluva?

xxxx

k tomu Wildfire, tiez nad nim uvazujem, ale kus ma odradza to slabe rozlisenie displeja (len QVGA) .. ale chelo by to vidiet ho nazivo ako to vyzera. Inak ostatne parametre su fajn + android ... nic by mi nechybalo v tom fone co sa tyka funkcii.

Teraz riesim dilemu, ci zobrat ten Wildfire, lebo je za dobru cenu alebo si priplatit na Samsung Wave so super AMOLED displejom

padre

ja som objednal Wildfire...uvidime ci mi sadne...to rozlisenie nieje najlepsie ale aspon usetrim bateriu :)

wirer

Wildfire som mal dnes v robote v ruke...podľa mňa na bežné používanie funkcií telefónu postačuje. foťák je tiež celkom použiteľný...spomedzi ponuky Orange buď Wildfire, alebo Noia C6...

xxxx

este by sa mi mozno oplatilo pockat na HTC Gratia