• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

VTIPY A FLIPY

Started by Johny Bravo, 22.10.2005, 18:16:43

« predchdzajce - alie »

puq

Quote from: kOsTi on  12.01.2009, 06:12:44
aj mne este chuti dpc :(

tak chod na studijne a preloz sa do prveho :P :P

Pusta

mne vyprazany syr nikdy nechutil ...hmm  :j_huh:


nighthunter

aj mne chuti

(sice ja som prvak)
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

mishelka

Muž so ženou ležia v posteli. Muža začalo smädiť, a keďže ležal pri stene, opatrne prekročuje ženu. Tá, mysliac si, že  sa mu chce milovať hovorí: Počkaj, syn  ešte nespí. Po troch minútach muž znova skúša prejsť cez ženu, lebo ho hrozne smädí. Žena hovorí: Vravela som Ti, že počkaj, kým malý zaspí. Muž ešte chvíľu čaká, ale potom rezolútne vstane.  Ide do kuchyne, chce sa napiť vody z vodovodu, ale voda netečie. Zúfalý vytiahne z chladničky šampanské. Žeńa počuje buchnúť zátku a kričí: Čo tam preboha robíš? A na to syn: Vidíš, nechcela si mu dať zatrtkať, tak sa zastrelil.
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

Ing. nemtom

brix will be shat

LNC

http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

radix

mozno je old ale je tu preto ze je vtipny ;)

mishelka

tak ked uz mame tu plynovu krizu :)

Práve som sa vrátil z krcmy. Náš krcmár nám oznámil hroznú vec. A síce, že Spišiaci nám napriek platným dohodám neoprávnene uzatvorili boroviekovod. Podla vyjadrenia krcmára má zásoby už len na 13 dní. Ihned zasadlo prítomné konzílium a dohodli sme sa, že bude vyhlásený regulacný stupen c. 6, t. j. max. 6 poldeci na hlavu denne. Dalej sme odsúhlasili, že pocas krízy bude dovolené a umožnené nahradit borovicku tzv. tuzemským umom v neobmedzenom množstve tak, aby bol dodržaný vykurovací stupen c. 1. Navyše sme získali príslub od moravskej vlády, že pocas krízy dodá na Záhorie denne cca 6 000 l tuzemáku, co by malo pomôct takmer pokryt spotrebu Záhoria a Považia. Dalej sme rozhodli, že bude opät spustená výroba v odstavenom liehovare v Leopoldove a až do odvolania tam bude zase pálený lieh z dubových parkiet a zemiakov. Obyvatelstvo bolo varované, aby nevychádzalo z domu bez tapky (ploskacky) slivovice ci iného vykurovacieho média.

  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

Smokie

Quote from: LNC on  13.01.2009, 03:41:27
boze, jaky old..
a co ze je old? ja som ho este nepocul. :) a daj ty nejaky new, ked sa ti nepacia old..
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

Ing. nemtom

zajeb hudakovi na prednaske ze old
brix will be shat

radix

 Sedí mníška v električke a pocuje 3 slová (Kokot,Piča,Kurva).
Hneď uteká za matkou predstavenou a pýta sa:

Mníška : " čo je to kurva?
Matka predstavená : No to sme my mníšky.
Mníška : " čo je to piča?
Matka predstavená : No to je ked sa ti potí čelo!
Mníška : " a čo je to kokot?
Matka predstavená : No dieťa moje to sú ľudia.

Na druhý deň sedí v električke a pretrie si čelo a povie :

"ALE SA MI POTÍ PIČA...!!! "

Ľudia sa na ňu udivene dívajú že co to hovorí a ona na to:

" ČO ČUMÍTE VY KOKOTI!! EŠTE STE NEVIDELI KURVU KTOREJ SA POTÍ PIČA??????? "

nighthunter

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL  :DDDDD

Stezuje si banker: "Ta financni krize je horsi nez rozvod!
Prisel jsem o polovinu majetku a zena u mne zustala!"
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)


mishelka

  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

stricky


JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kamelot

Jeden mäsiar mal veľmi hlúpeho syna. Nechceli ho vziať do žiadnej školy, tak sa jeho otec rozhodol, že ho sám vyučí za mäsiara. Vraví mu: - Tento stroj je najmodernejší výrobok! Strčíš doňho vola a von vyjde parok. Vidíš? - T oa nešlo by to naopak? - Ako naopak? - Že by si tam strčil párok a vyliezol by vôl. Mäsiar sa poškriabal po brade a vraví: - Chlapče, taká mašina bola na svete len jedna. Tvoja matka

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

ApokalypS

80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

stricky


JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Agamemnon

All code is crap.

42

Ing.Veduci

Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.


Aniy

Quote from: stanulik on  20.01.2009, 22:47:59
http://www.lamin.cz/na-vysoke-skole.php
no presne :) 2 dni pred skúškou ale pociťujem ten "1 deň pred skúškou"


t0Mi

Toto je stare, ale som minule stretol niekoho kto to nepoznal, takze pre istotu:

Potkaj se dva programátoři a jeden vláčí kytku.
Druhej se ptá proč?
- "Manželka má narozeniny."
- "No super a kolik jí je?"
- "32."
- "No nekecej, kulatiny."