• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

VTIPY A FLIPY

Started by Johny Bravo, 22.10.2005, 18:16:43

« predchdzajce - alie »

t0Mi

#4025
najlepsia scena v IT Crowd 3. seria 3.diel cas: par sekund po 20:09 (ale je potrebne pozerat od zaciatku kvoli suvislosti)  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
http://rapidshare.com/files/170658433/the.it.crowd.s03e03.ws.pdtv.xvid-river.avi

Havran

Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

plexisklo

Quote from: stricky on  06.12.2008, 21:50:27
GULODRTIC

zase najdu sa aj väcsi retardi,ktorych mali pri porode rovno vyhodit von oknom skusajuc ci sa trafia do smetiaku :D
vid hxxp://www.youtube.com/watch?v=AUGdBJLBlAg  ;D Fire is baaaaaaaaad  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
I´ma kick open the door of the oval office an I´ma chop that motherfuckin desk in half - Byaaah!!
pwn


nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

radix


Ing. nemtom

brix will be shat

Agamemnon

All code is crap.

42

radix

tak to som zvedavy buduci semester kolko prvakou sa tam bude snazit zriesit nieco so zadanim z programovania :)

puq

Quote from: radix on  08.12.2008, 16:45:46
tak to som zvedavy buduci semester kolko prvakou sa tam bude snazit zriesit nieco so zadanim z programovania :)

ako ked to su studenti informatiky tak by som ich zaradom strielal :)

Ing. nemtom

tomu ver ze su, ale dlho nebudu
brix will be shat

LNC

tzv. inforychlokvašky :)

a nas, pravych informatikov zajedbavaju na elektro, fyze, a ostatnych pitchovinach... aaa
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

ywetka

#4037
Quote from: Bc. nemtom on  08.12.2008, 16:49:03
tomu ver ze su, ale dlho nebudu

praveze budu a uplne v pohode.

zhodou okolnosti poznam jedneho cviciaceho, ktory bude dalsi semester Programovanie ucit - chlapik, ktory dostal za statnice E51, celu skolu presiel na tahakoch, ukradnutych testoch a protekcii... v piatom rocniku odmietol robit dokumentaciu k zadaniu, ktore robil s dalsim kolegom s odovodnenim, ze ako predsa moze urobit dokumentacku k projektu v C#, ked s tym jazykom v zivote nerobil... chlapik, ktory v piataku nevedel, co je int a uz vobec nie, co je trieda. Zial, tak ako sa v sucasnosti nie je problem dostat az na Ing. bez jedineho pokusu nieco aj urobit, nie je uz ani problem dostat sa na PhD.
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Ing. nemtom

a ten clovek bude potom prvakov najviac dojebovat
brix will be shat

radix


Agamemnon

vedel som, že je to zlé, ale až teraz som si viac uvedomil, až ako veľmi je to zlé... niektorým ľuďom sa po tomto už vôbec nedivím... žiaľ, je to smutné...
All code is crap.

42

ywetka

ani ja... lebo toto je doslova nightmare, osobne si uz neviem predstavit ako nizsie moze uroven tejto skoly klesnut... osobne uz mam takmer pocit, ze je zbytocna... ak chce byt niekto dobry programator/sietar, vobec mu tuto skolu netreba, iba tu straca cas, energiu, motivaciu - nakoniec vyjde s rovnakym titulom, ako vsetky odpadky, lepsi proste nema priestor ukazat poriadne, co v nom je. PhD je uz o tom istom, to, ze som nan sla, bola najvacsia chyba mojho zivota.. sice vtedy to az tak hrozne nebolo, uroven tak sialene prudko klesla az tohto roku. :sneaky2:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Ing. nemtom

vyser sa na phd potom, aj ja sa vyserem na ing :D
brix will be shat

ywetka

Quote from: Bc. nemtom on  08.12.2008, 17:11:06
vyser sa na phd potom, aj ja sa vyserem na ing :D

hej, a ujdeme spolu za lepsim zivotom :D :D :D hehe, tak phd je blbost, to nikomu netreba, ale na ing. sa stale vo firmach pytaju a nechcela by som ti tym padom znicit zivot :D :P tolko pockam...  :emot-LMAO:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

puq

Quote from: Bc. nemtom on  08.12.2008, 17:11:06
vyser sa na phd potom, aj ja sa vyserem na ing :D

a ja sa vyserem na Bc. :D :D butterfly effect :D

t0Mi

tak k tejto teme mam len tolko ze moj brat sa chysta vysrat na strednu skolu :D a poznam jedneho ktory sa vysral uz na skolku...

Ing. nemtom

brix will be shat

Agamemnon

Quote from: t0Mi on  08.12.2008, 18:45:23
tak k tejto teme mam len tolko ze moj brat sa chysta vysrat na strednu skolu :D a poznam jedneho ktory sa vysral uz na skolku...

do škôlky som nechodil ani ja :D
All code is crap.

42

LNC

t0mi, a co bude emák?
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

ApokalypS

to preto je z ekonoma strojar?
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/