• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

VTIPY A FLIPY

Started by Johny Bravo, 22.10.2005, 18:16:43

« predchdzajce - alie »

zeratul

staci ze nebudem pocuvat hudbu 1 den a budem mat naladu ze rozkopem cely svet :j_tongue:
imidz je na nic :) pouzivaj WIN :D

zeratul

not my work
Quote
Ach jaj anatomia, ty pica smradlava vyjebana skurvena. Clovek sa uci, dnom i nocou a pokokot z toho. Ani co si mastny kokot lacna kurva 4 krat do huby strci, ani za kokot si ta bedna sprosta nic nezapamata. Vyjebane velke knihy. Clovek rano vstane, ani picu si neposkriabe, lebo uz sa musi ucit aby pokokot naplnil denny plan, ktory aj tak nestiha, lebo je na picu a ani ten nenaplni. A nepamata si nic, aj keby slana pica na zem padla, aj keby ta pica bakterii plna bola, aj tak si nic nepamata, hlava derevna cerviva. Mozog prelezeny chrobakmi, marha vyjebana slana, nepracuje, len by spal kokot a ATP palil, ale ze by si nejaky drot zapamatal... to neee kamarade to neee neekzistuje. Aj poliat benzinom sa mozes, aj tak si nezapamatas, na to pamataj. Clovek sa nie len ze nic nenauci, ba co viac, zabudne, strati rodinu, kamaratov, osprostie a zhnije, ach jebem ja tvoju kurvu materinu dusku najebanu svinsku cerveno slanu do pice a aj do skoreho videnia
imidz je na nic :) pouzivaj WIN :D

pUf

pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

LNC

hunťo kamo, ale toto nemyslis vazne, sak to je ooooold uz skoro rok :D
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

t0Mi

Quote from: LNC on  16.02.2009, 02:29:33
hunťo kamo, ale toto nemyslis vazne, sak to je ooooold uz skoro rok :D

Teba raz tak stretnut o takych 40 rokov niekde na ulici... Tak uz zdialky budem kricat ze OOOOOLD. :j_rolleyes:

cheMicka

to vtedy uz naozaj bude old :D

Smokie

<a> Proč vlastně musíme jíst jídlo s obsahem železa? Kdybychom ho nejedli, tak by nás magnetické pole Země nepřitahovalo a my bychom odlétli někam do vesmíru?
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

Pusta

ved co na tom ze hemoglobin je tvoreny organickym komplexom zeleza


nighthunter

Quote from: Pusta on  16.02.2009, 22:42:49
ved co na tom ze hemoglobin je tvoreny organickym komplexom zeleza

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL jaky dzivy vtip !!!
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

zeratul

#4535
to su vazne veci

//preco je lavy horny a pravy dolny dusik  viazany prerusovanou vazbou :j_shocked:
imidz je na nic :) pouzivaj WIN :D

Pusta

mozno to bude znazornovat ze to nieje rovinna molekula ale priestorovo usporiadana  bk

edit: ale ked si vsimnes ze ostatne dusiky su trojväzbove a tie dva su 4 väzbove tak to mozno znazornuje len elektorstaticku silu ako N+ abo co :D


kOsTi

vtip storocia podla mna... *THUMBS UP*
:trestac:

pUf

navrhujem poslat do relacie Vtipnejsi zaspava
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

JCube

Quote from: Pusta on  16.02.2009, 23:45:49
mozno to bude znazornovat ze to nieje rovinna molekula ale priestorovo usporiadana  bk

edit: ale ked si vsimnes ze ostatne dusiky su trojväzbove a tie dva su 4 väzbove tak to mozno znazornuje len elektorstaticku silu ako N+ abo co :D
to neni van der waalsova sila abo daco take?
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

ApokalypS

nechceli ste ist studovat chemiu nahodou? sak ja nemam sajna poslednu stranu..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Ing. nemtom

a to si nevidel cyklopentanoperhydroxyfenantren, alebo polyetylenglykoltereftalat
brix will be shat

mrkvy

nemtom, to si si vymyslel?? :D Bo ked som to dal do guglu, tak mi naslo len toto... :D :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Pusta

JC: nefiem moze byt :D
Mrkvac: v klude to moze byt ftalaty - latky pridavane do PVC na zmäkcenie fenantreny- su kondenzovane aromaticke jadra  bn ...proste riadne jedy


Ing. nemtom

ziadne nic vymyslene, toto su jedine 2 zluceniny co som si odniesol z chemie
brix will be shat

mrkvy

ja z chemie poznam len alkoholy.. :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

cheMicka

hodim vam sem definiciu van der waalsovych vazobnych sil ? :D

Smokie

vodkol, fernetol, hruskol, slivkol a podobne, ze? :D

edit: to bolo mrvkymu :)
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

Smokie

Quote from: cheMicka on  17.02.2009, 01:15:39
hodim vam sem definiciu van der waalsovych vazobnych sil ? :D
nie! :D
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

JCube

Quote from: cheMicka on  17.02.2009, 01:15:39
hodim vam sem definiciu van der waalsovych vazobnych sil ? :D
netreba ale mozes mi potvrdit ze som sa nemylil/mylil?
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"