• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Vista SP1 - oficialne

Started by kOsTi, 19.03.2008, 15:49:43

« predchdzajce - alie »

kOsTi

Quote from: DeeL on  06.04.2008, 07:03:39
joooj, tak crisis je ina kava... ale CoD4 mi isiel perfektne aj so vsetkym filtrovanim, kym ovsem neodpalil graficku :D a potom som Crisis uz hral na biednej 2600XT

no tak CoD4 bola dost nenarocna hra celkovo... to som este na booku hral :)
Teraz hram Assassin's Creed... to je hned o inom... aspon vyuzijem graficku :D
:trestac:

DeeL

Assassins Creed to je fakt brutal, smutim, ze mi nejde moja X1900XT 512MB ... ale aj na 2600XT sa to da celkom v pohode pekne hrat... ale cakam uz len na original, bo rusky sa mi nechce hrat a ked uz mam spravene misie az po to, kde potrebujem do jeruzalemu ist... ale prvy prichod pred brany Damasku ma dostali, ten pohlad na mesto a potom chodis v nom a tak... sila to je...

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

kamelot

kOsTi mas funkcny assasins creed, ktory sa nesekne v jerusaleme? ak hej tak hod sem torrent :)

Quote from: DeeL on  06.04.2008, 07:03:39
joooj, tak crisis je ina kava... ale CoD4 mi isiel perfektne aj so vsetkym filtrovanim, kym ovsem neodpalil graficku :D a potom som Crisis uz hral na biednej 2600XT

to si hral crysis na x1950xt s nejakym rozumnym nastavenim? mne na 1680x1050 to neslo veru tak ako by som si predstavoval :D a 2600xt ma najvacsi problem zbernicu 128bit
edit: pozeram ze si mal 512mb verziu

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

kOsTi

ne ne mam tiez ten kde treba byt moslimom aby ste mohli do jerusalemu :D

ako raz som to uz presiel tam tesne pred branu (ze som uz vsetko ostatne mal) ale to bolo na booku tak teraz si to vychutnavam znova na HD3870 :)
:trestac:

DeeL

crysis som uz nehral na mojej 1900XT lebo ta stihla odijst predtym este pri CoD4 pocas misie v Cernobyle ... cize som hral Crysis len s 2600XT a to neviem ci vobec som dal 1024x768...

inac ale ludia ked vas tu tak teraz mam a pozeram, ze tiez celkom fajnove stroje mate, tak ma napada, ze by som aj tak chcel vyskusat tu moju X1900XT este, bo ja stale dufam, ze ci len nahodou sa zdroju daco nestalo a neprestal ju zasobovat poriadne stavou, bo to hrozna turbina a zrac ta karta... bo ona je uz po zaruke a aj keby bola zaruka tak do USA trocha daleko... ze reku vyskusat, ze ci nepojde nahodou, ze by bol problem v dacom inom :guitar:

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

DeeL

a inac ti Assassins Creed nepada? lebo ja ked som ho hral, tak v priemere raz za polhodinu asi padol, sem tam dlhsie vydrzal a tak ...

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

kOsTi

no ked budes hradit pripadne skody na HW (keby nieco odpalila a tak) neni problem :)

no nveru nepada... mam nejake FIXnute EXEcka na to :)
:trestac:

kamelot

Quote from: DeeL on  06.04.2008, 07:25:20
crysis som uz nehral na mojej 1900XT lebo ta stihla odijst predtym este pri CoD4 pocas misie v Cernobyle ... cize som hral Crysis len s 2600XT a to neviem ci vobec som dal 1024x768...

inac ale ludia ked vas tu tak teraz mam a pozeram, ze tiez celkom fajnove stroje mate, tak ma napada, ze by som aj tak chcel vyskusat tu moju X1900XT este, bo ja stale dufam, ze ci len nahodou sa zdroju daco nestalo a neprestal ju zasobovat poriadne stavou, bo to hrozna turbina a zrac ta karta... bo ona je uz po zaruke a aj keby bola zaruka tak do USA trocha daleko... ze reku vyskusat, ze ci nepojde nahodou, ze by bol problem v dacom inom :guitar:

no ja mam 650w zdroj taze by mal mat silu aj na crossfire kludne :D taze no problem

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

DeeL

no ze pripadne by sa dalo hoci aj dojst s tym? teda kde byvas kamelot... bo kOsTi ty si este stale v KE niekde? aaa zeby daco odpalila, tak to by namala, bo sak mne by potom uz pocitac nesiel asi tiez... a zdroj tiez mam fajn 550W ze staci a tak, ale neviem no... stale by som to radsej vyskusal, bo po roku ked ti mi to odislo

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

kOsTi

tak ja som v KE... Terasa
:trestac:

kamelot


while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

DeeL

tha mozno by som sa dakedy stavil potom mozno, ved dalo by sa dohodnut ;) ... aj ked velke sance tomu asi nedavam...
inac ta HD3870 to k comu od nVidie by si prirovnal asi? lebo teraz za posledny polrok aj daco som zasa trocha mimo znacenia AMD(ATI) grafickych, uz mi to chaos pripada pri tolkych cislach

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

kOsTi

:trestac:

DeeL

Quote from: kamelot on  06.04.2008, 07:34:30
stare mesto, pri ges-ku

inak co vravite na http://www.gainward.com/product/product_detail.php?products_id=148 ?
tak 8800GT by som bral hocikedy teraz :D :D ... aj ked pravdu povedat, neviem ci az 1GB RAM vyuzijes, no mozno na ten monitor a to rozlisenie... ale aj tak mi to pripada uz zasa trocha prehnane pre jednojadrovu grafiku

radsej by som si chcel kupit 24palec wide LCD... s full HD (1920x1200 cize 1080p bez problemov) rozlisenim a tak... ale tha hry potom v nativnom, by neviem ako tahalo :D :D :D

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

kOsTi

nj ten 1GB je tam onicom... len lakadlo pre kupcov :) ale 8800GT je fakt dobra karta... keby som mal viac love tak by som vzal ju ale teraz som spokojny s HD 3870 no... postaci isty cas :)
:trestac:

kamelot

no vidis a tam by si aj ten 1gb vyuzil :D

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

kamelot

Quote from: kOsTi on  06.04.2008, 07:43:55
nj ten 1GB je tam onicom... len lakadlo pre kupcov :) ale 8800GT je fakt dobra karta... keby som mal viac love tak by som vzal ju ale teraz som spokojny s HD 3870 no... postaci isty cas :)

nejakych 6k bez dph, normalne od vcera nad nou rozmyslam, kedze z 1950ky mojej nevytiahnem uz vela...

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }


DeeL

no tak ta tvoja ATI ani neni draha teda... nejakych 4,5tis za 512MB DDR4 ... to neni vobec zle... a inac 8800GT 512MB DDR3 najdes uz aj od 5,2tis vyssie...

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

kOsTi

#69
no za tych 4500 je asi ta Sapphire s jednoslotovym chladenim... to je onicom ale ked na to das iny chladic tak pohoda... ja tam mam Accelero S1 a 120mm Noctua vetrak :)

vyzera to cele nejakto takto: http://www.hardwarezone.com/img/data/nnews/2007/9466/Image/AccS_Comp_8800GT_3870.jpg
:trestac:

DeeL

nechci vediet ako hucala moja X1900XT to ked som zapol komp a pokial nenabehlo ovladanie na nej, tak roztocilo ventilator na maximum a to uz bola vazne jak turbina... asi celkovo to boli vtedy najhlucnejsie ventilatory a uz sa potom aj ATI poucila a trocha zmenila design neskor... ale zasa je pravda, ze ked som skusil nahodit ventilator na 100% (lebo sam sa mi nikdy na take hodnoty nedostal ani dlhym hranim) tak uz to potom schladzovalo dost rychlo teda :D

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

kamelot

#71

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

DeeL

rozmyslanim sa to zacina :D :D :D ... dobru noc

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

kamelot

Quote from: DeeL on  06.04.2008, 08:03:21
rozmyslanim sa to zacina :D :D :D ... dobru noc

hehe :D veru idem aj ja spat, dobru noc :)

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

kOsTi

:trestac: