• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Vista SP1 - oficialne

Started by kOsTi, 19.03.2008, 15:49:43

« predchdzajce - alie »

kOsTi

Bola tu niekde tema s SP1 ale nejaky mudrlant to uz lockol takze takto:

Microsoft dnes vydal Windows Vista SP1: http://www.zive.sk/Spravy/Microsoft-vydal-Windows-Vista-SP1/sc-30-a-276429/default.aspx
:trestac:

Johny Bravo

napiste ked bude na msdnaa vista s sp1 :)

DeeL

Quote from: Johny Bravo on  19.03.2008, 19:00:10
napiste ked bude na msdnaa vista s sp1 :)
to chcem aj ja vediet potom ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

kamelot

som zvedavy kedy bude svk a cz verzia

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

DeeL

na SP1 by mala byt niekedy v priebehu maja... ale ja mozem kaslat vsetky lokalizovane dristy... ENG rulez

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

kamelot

ja v zasade nemam nic proti lokalizacii, a napr. ked uz mam oem cz vistu tak sa nebudem srat s reinstallom :)

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

milanko

ja uz mam na viste SP1... vistu mam z msdn a SP mi vcera ci predvcerom ci kedy stiahlo z netu
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

kamelot

Quote from: milanko on  21.03.2008, 17:12:43
ja uz mam na viste SP1... vistu mam z msdn a SP mi vcera ci predvcerom ci kedy stiahlo z netu

a ake su prve skusenosti s sp1? :D

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

milanko

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

stricky


milanko

ked sa nebudem hlasit dlhsie ako 3 dni .. tak viete preco :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

kamelot

ale pochybujem ze by mal sp1 negativny vplyv :)

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

milanko

mno ja som ako celkovo aj s vistou uz dlho spokojny... myslism si ze sp1 to nemoze pokazit nijako
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

kamelot

no ja som tiez spokojny uz viac ako rok :)

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

kOsTi

na Vistu nadavaju dve skupiny ludi:

1. ludia ktori ju ani nikdy neskusali
2. ludia ktori maju stroje este z cias Marie Terezie a nadavaju ze im to nejde svizne...

;) asi tak
:trestac:

buhehe

Quote from: kOsTi on  01.04.2008, 22:07:45
na Vistu nadavaju dve skupiny ludi:

1. ludia ktori ju ani nikdy neskusali
2. ludia ktori maju stroje este z cias Marie Terezie a nadavaju ze im to nejde svizne...

;) asi tak
nemyslim...nedavno som kupil notbuk s vistou....vydrzala 2 dni.....kopa ramky, zbytocne fcie atp. -> prechod na xp...

kOsTi

no ty si medziskupina... ludia ktory si to nevyladili a nedali jej poriadne sancu... :)
:trestac:

buhehe

ale najviac sa mi pacilo.....
chcete odstaranit subor "xy"? Ano
a hned za tym...
Nazozaj xcete odstranit subor "xy"? Anoooooooo dpc

kOsTi

to kde si take videl?

to iste robi XP ked mazes adresare nejake... prv sa opyta ci chces zmazat a ked nie je prazdny tak sa opyta znova ;)
:trestac:

buhehe

Quote from: kOsTi on  02.04.2008, 00:14:00
to kde si take videl?

to iste robi XP ked mazes adresare nejake... prv sa opyta ci chces zmazat a ked nie je prazdny tak sa opyta znova ;)
ee vista...

kOsTi

ved ja viem... len ti pisem ze to robi aj XP
:trestac:

nighthunter

Quote from: kOsTi on  01.04.2008, 22:07:45
na Vistu nadavaju dve skupiny ludi:

1. ludia ktori ju ani nikdy neskusali
2. ludia ktori maju stroje este z cias Marie Terezie a nadavaju ze im to nejde svizne...

;) asi tak
1. nikdy som ju neskusal
2. nemam stroj z cias MT ale aj tak mi nepojde svizne
3. ak ju skusim, budem nadavat este viac
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

kOsTi

no schvalne... co mas za stroj? :)
:trestac:

nighthunter

p4 2.8

ale len 512 RAMku (a uz asi 2 roky sa chystam rozsirit ale som lenivy)
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

kOsTi

no tak aj CPU aj RAM je z pohladu Visty z cias MT :) bohuzial... Vista je robena pre nove PC (tak ako bolo aj XP pri svojom nastupe)
:trestac: