• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Vista SP1 - oficialne

Started by kOsTi, 19.03.2008, 15:49:43

« predchdzajce - alie »

puq


wlade

ee, freedom 4ever :)

a GF2 mi postacuje zatisl ;)
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

puq

inac ak ti odide tak mam doma este jednu v sufliku:D:D

kOsTi

kua teraz premyslam kde skoncila moja stara GF2 ... hmm sakra
:trestac:

wlade

nahodou mi GF2 fakci ako ma a mam ju tusim v oboch PC co mam doma :D
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

kOsTi

to este pamatam jak som vymenil moju staru krasnu 3Dfx Voodoo 3 2000 za tu hnusnu GF2 ... narast nebol boh vie co... mal som si nechat 3Dfx... mal by som teraz v rukach kusok historie :)
:trestac:

kamelot

Quote from: kOsTi on  07.04.2008, 02:19:46
mal som si nechat 3Dfx... mal by som teraz v rukach kusok historie :)

presne, to je aj moj pripad...

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

DeeL

tak moja prva silnejsie 3D graficka bola az celkom zaujimava Matrox Millenium G400 akoze brutal karta taktiez na tu dobu... sak aj stala nejakych 9tis a mala vystup na 2 monitory uz a brutal obraz... skoda len ze nemala este Hardware T&L s cim prisli dost skoro na to GeForce karty... tak sa mi potom po dlhsom case az dostala do ruk MX440 na ktorej som este aj HL2 povodne hral... ach jaaaaj... to boli casy

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

kamelot

http://online.asbis.sk/default.asp?cls=stoitem&stiid=52942
co myslite, oplati sa? lebo ma iba 650core/1900mem... na pretaktovanie.sk este nic k veci neporadili :D
lebo gts 1024 gs neni nikde v sr...

http://online.asbis.sk/default.asp?cls=stoitem&stiid=52965 a ci tato vobec existuje alebo to je nejaka kktina? lebo neni spominana s tymito parametrami ani na official inno3d webe...

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

kOsTi

naco GTS 1GB? nechapem... :)
:trestac:

kamelot

lebo ma dobre takty a aj pamat do rezervy :D ale aj tak nikde neni a vraj ani nebude takze uz ju neriesim...
ale aj ta gt gs 512mb vyzera v pohode, nie?

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

kOsTi

boze moj... co mas doma 30" LCD ci naco ti je tolko GRAM... tak 512MB verzia je az az... sice neviem aky mas CPU ale s najvacsou pravdepodobnostou ju budu aj tak brzdit :)
:trestac:

kamelot

tu gts 512 co si na pretaktovani postol nemaju na sklade... no a mas pravdu s tym cpu - c2d E6600...

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

kOsTi

no kus taktnes a bude :) a to musis brat z Asbisu ci co si to tam mal?
:trestac:

kamelot

jj z asbisu, z tade mam bez dph a za velkobchodnu cenu :)

a ten rozdiel v stream procesoroch by nemal nejak vyrazne zavazit predpoladam (112 gt, 128 gts)

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

kOsTi

nj az taky brutalny rozdiel v nich nie je... kludne mozes ist do GT :)
:trestac:

DeeL

tak ja sa uz tesim na Assassin's Creed... uz je to vonku... konecne normalne ;) ... uz aj zvukovku budem mat znova svoju X-Fi Fatal1ty ... to je pecka potom... zajtra dojdem domov zo skoly aaa heh... keby ale skusky nesli... no nic :D

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

kOsTi

jj akurat som zacal tahat :)
:trestac:

WRC03

som na ceste ku viste tiez. len cakam integr. SP1 na msdn.