• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Ukon?šnie študia

Started by dafo, 29.09.2008, 17:15:22

« predchdzajce - alie »

Havran

Quote from: BCAA on  01.10.2008, 02:12:04
Quote from: ywetka on  30.09.2008, 21:56:20
ja neviem, na co kazdemu vela penazi... ach jaj, konzumna mladez  :P
jop moje slova  peniaze ma stastnym neurobia ;)
to je pravda ale, vzdy je vecsia sranda ked mas viac penazi
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

timwood

Quote from: ywetka on  30.09.2008, 21:56:20
ja neviem, na co kazdemu vela penazi... ach jaj, konzumna mladez  :P

myslis ze preco studujeme informatiku :P

JCube

ja preto lebo ma to bavi :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

ywetka

Quote from: timwood on  01.10.2008, 02:20:39
Quote from: ywetka on  30.09.2008, 21:56:20
ja neviem, na co kazdemu vela penazi... ach jaj, konzumna mladez  :P

myslis ze preco studujeme informatiku :P

co ja viem... preto lebo vas to bavi? minimalne ja som sla na FEI z tohto dovodu a verte mi, v case, ked som sa ja rozhodovala o vyske, tu v KE poriadne ziadna IT spolocnost nebola, minimalne ja som o ziadnej nevedela a vobec sa nezarabali nejake tazke prachy... praveze sa mi spoluziaci vysmievali, ze co s tym potom akoze budem robit, taku somarinu ist studovat :D
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Havran

myslim ze ani teraz to nikto nestuduje kvoli kosickym IT firmam :)
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

ywetka

Quote from: Havran on  01.10.2008, 03:42:38
myslim ze ani teraz to nikto nestuduje kvoli kosickym IT firmam :)

no neviem, nie kazdy ma ambiciu odist prec... a aj tu si vies najst dobry flek v dobrej firme so zaujimavym projektom, len treba hladat aj inde, nielen na profesii
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

BCAA

Quote from: ywetka on  01.10.2008, 03:52:33
Quote from: Havran on  01.10.2008, 03:42:38
myslim ze ani teraz to nikto nestuduje kvoli kosickym IT firmam :)

no neviem, nie kazdy ma ambiciu odist prec... a aj tu si vies najst dobry flek v dobrej firme so zaujimavym projektom, len treba hladat aj inde, nielen na profesii

suhlas ;)

dafo

Dobrý flek je to premna .... lebo zarobim ..... ale je to hlavne koli financiam.... dnes na Vysoku nie je lacny špas .... myslelo sa ze skolu nejako uz dokončim niekde sa to nazhana ale nejak to nevychadza ani tak ani tak ...

BCAA

jasne ja ti neberiem tvoj nazor   a ked zarobis a ti to vyhovuje je to len a len super   mna len zaujima ze co je to za robota :)

dafo

tak uz to hadam poviem .... mozem ist robit servisaka do jednej firmy

radix

hm prespektiva do buducna asi neni buhvico

BCAA

Quote from: radix on  01.10.2008, 18:24:09
hm prespektiva do buducna asi neni buhvico

len aby si nebol prekvapeny ;)

mishelka

Quote from: ywetka on  01.10.2008, 03:52:33
Quote from: Havran on  01.10.2008, 03:42:38
myslim ze ani teraz to nikto nestuduje kvoli kosickym IT firmam :)

no neviem, nie kazdy ma ambiciu odist prec... a aj tu si vies najst dobry flek v dobrej firme so zaujimavym projektom, len treba hladat aj inde, nielen na profesii
ja prec nejdem.. aj ked viem, ze perspektiva nie je taka ako inde, ale zasa mam tu rodinu, priatelov, priateLA :D a nechat toto vsetko za sebou nie je lahke. Dalsia vec, stat za mna vsetko plati dokial nedospejem a ja potom odidem, potom o com ten stat bude? Samozrejme ze pojde vsetko dole vodou ked kazdy odide. To je asi ako ked clovek nekupuje slovenske vyrobky, komu tym skodi? Sebe. Pretoze Slovaci potom budu mat menej a menej roboty, koli tomu, ze ich vyrobky sa nepredavaju a taktiez tieto vyrobky budu cim dalej tym drahsie koli malemu dopytu.
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

JCube

ale zelezo do pc si kupim aj tak len taiwanske alebo inak azijske :D slovenske nemaju :P
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Ing. nemtom

ja idem tam kde viacej daju :P
brix will be shat

JCube

ja nejdem ani tam :D ja pekne studovat idem :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

gudi

Mam podobny problem ako dafo ..... az na to ze ja skolu nezvladam .... Otazka teraz je ..... keby som nechal školu .... nechodil by som ani na prednasky ani na cvika ...... bol by som normalne studentom do konca roka ???

nighthunter

studentom si tusim dovtedy kym ti nepride papier  ze ta vyrazili, cize odpoved na tvoju otazku je najskor ano
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

stricky


radix

Quote from: gudi on  10.10.2008, 15:06:15
Mam podobny problem ako dafo ..... az na to ze ja skolu nezvladam .... Otazka teraz je ..... keby som nechal školu .... nechodil by som ani na prednasky ani na cvika ...... bol by som normalne studentom do konca roka ???
na co je to dobre? to chod rovno robit a usetris ako keby si sa mal poflakovat platit intrak a nic nerobit :P

Evica

Quote from: radix on  10.10.2008, 15:21:15
Quote from: gudi on  10.10.2008, 15:06:15
Mam podobny problem ako dafo ..... az na to ze ja skolu nezvladam .... Otazka teraz je ..... keby som nechal školu .... nechodil by som ani na prednasky ani na cvika ...... bol by som normalne studentom do konca roka ???
na co je to dobre? to chod rovno robit a usetris ako keby si sa mal poflakovat platit intrak a nic nerobit :P
na to, ze pride napr o stud zlavy a pod.. robit mozes aj tak

radix

no tak nariklad v prvom rocniku mr dudas kontroloval pedantne dochadzku a ked niekto neprisiel treti krat automaticky ho skrtal z predmetu :D a povedal ze ked to tu nenavstevuju tak nech nepoberaju studentske vyhody :) a takych ludi co odisli bolo pomerne dost ale tak ich sa treba spytat ako dlho im platil isic :P (ja viem o tom holy kkt takze netusim ako to bezi)

Evica

ja tiez neviem jak to bezi na tuke, ale v po to tak bezne ludia robili. a az ked sa nezapisali do vyssieho rocnika ich kickli

dafo

no tak ludia doteraz som bol ako brigadnik ..... teda aj student aj som pracoval .... od noveho roku ma chcu zobrat na trvaly pracovny pomer ... dokedy som studentom ? resp. da sa odhlasit zo skoly aj nejako telefonicky lebo koli tomu sa mi nechce ist 500 KM aby som tam podpisal jeden papier a potom siel domov .... dakujem za rady