• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Ukaze sa niekto?

Started by kOsTi, 03.02.2007, 21:10:49

« predchdzajce - alie »

JCube

omg kosti si sa fotil na hajzli? :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

pUf

ja mozem dat zo zuzkou smatanovou ale je rozmazana a nesom tam sexi taze nedam.. ale mozem dat ako som na jednej fotke s koňýkom
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

milanko

ten zachod je tam asi najvyraznejsi :D :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

JCube

so zuzkou mam fotku aj ja...ale nemam sajnu kde... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kOsTi

No kto by nemal foto so Zuzkou ;)
:trestac:

milanko

zuzka to nie je... ale ..

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

JCube

lol kuli cisty death metalista... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kOsTi

vyzera jak keby ste ho o polnoci z postele vytiahli :D
:trestac:

ywetka

sak jasne... dajte fotky s "celebritami" :D ja mam s dorotou nvotovou, ale neukazem, bo tak...ehm ehm... nedobre tam vyzeram :)
pUf: kedy si sa odfotil s konykom? teraz co bol v coloseu naposledy koncert, co skoncili skor, lebo niekto na nich z balkona ...ehm ehm... mocil? :laugh: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

milanko

to bol po koncerte.... my sme im budovali a rozoberali stage :) koncert v jumbe ...bola tam aj zuzanka.. ale nie som s nou na fotke :( nestihol som ju ...
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

pUf

Quote from: ywetka on  30.01.2008, 03:38:15
sak jasne... dajte fotky s "celebritami" :D ja mam s dorotou nvotovou, ale neukazem, bo tak...ehm ehm... nedobre tam vyzeram :)
pUf: kedy si sa odfotil s konykom? teraz co bol v coloseu naposledy koncert, co skoncili skor, lebo niekto na nich z balkona ...ehm ehm... mocil? :laugh: :emot-LMAO: :emot-LMAO:

co bol v starom butterflyi v jumbe este.. a ja som sa s nim nefotil ja som len na tej istej fotke ako on  :j_cheesy: idem hladat dalsie kde ma vidno na koncerte  :j_cheesy:

pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

ywetka

jop na tom koncerte som bola, na vecku mi jedna caja s cirom striekla lak rovno do oci, ked si ho upravovala :D :D :D a odtial mam aj fotku s dorotou heh... vtedy bolo fajne na tom koncerte, nebola ziadna vip zona, v pohode si mohol sediet s nimi pri stole alebo pokecat... stare dobre casy  bp
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

milanko

heh ... mam jednu foto z Tcka... :D straasne stara... z koncertu... asi 6 rokov dozadu :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

milanko

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

kOsTi

ty si ta zena s 34 na tricku??? :D
:trestac:

milanko

heh.. uz mame foto s grimasou... celebrita... z koncertu... co este pride dalsie?
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

kOsTi

ja mam foto na zachode... takze musite aj vy :D
:trestac:

milanko

zachod na spisskom hrade sa rata ? :D :D :D

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

pUf

ywetka nj co bola davovka tak tam som sa rozpraval so spevakom :D ale to bolo vo vip :P skoda baterflaju :(

nasiel som este z koncertu konflikt/punkreas/mlade rozlety   potom z firestars/plus minus a este zo slobodky :P potom dajake z nasich koncertov  :j_cheesy: ti co mate myspace si vedia aj pozriet

moe mal som taku fotku na zachode v optime aj s flaskou sp pod pazuchou ale nevem de je
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

mishelka

  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

pUf

pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

kane77

Quote from: pUf on  30.01.2008, 04:45:13
pUf a mUf


jaaj ta uz viem aspon kto je pUf a mUf :D
A: Because it messes up the order in which people normally read text.
Q: Why is top-posting such a bad thing?
A: Top-posting.
Q: What is the most annoying thing in e-mail?

pUf

moje fotky tu najdes par stran dozadu :P
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

JCube

pUf a mUf su dve male maciatka... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

ywetka

ja poznam takychto:
alebo takychto:

ta druha ilustracia je dokonca ilustracia k pribehu pufa a mufa, ktory som recitovala ked som bola uplne prvykrat na hviezdoslavovom kubine - dokonca som aj vyhrala  :thumbsup: puf a muf - proste uspech 4eVeR!  :h_azn:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.