• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

Ukaze sa niekto?

Started by kOsTi, 03.02.2007, 21:10:49

« predchádzajúce - ïal¹ie »

psicho

read my blog> www.codemazing.com <read my blog

pUf

tak to potom vobec nemusela byt ona.. by som chcel vidiet nejaku caju co si nakupi ruze obere lupene a da si ich niekam (do ust  :laugh: :laugh:) a potom sa foti.. dakde z netu urcite.. tam plno je takych co z netu fotky a a ani to mozno nesu caje  :laugh:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Ing. nemtom

 :j_laugh: (ten smajlo mi pripomina mna ked som ukazoval ze jak sa budem robit pred hudakom, ze som nemy :D )
brix will be shat

Zuzka

Quote from: pUf on  06.02.2007, 02:35:01
tak to potom vobec nemusela byt ona.. by som chcel vidiet nejaku caju co si nakupi ruze obere lupene a da si ich niekam (do ust  :laugh: :laugh:) a potom sa foti.. dakde z netu urcite.. tam plno je takych co z netu fotky a a ani to mozno nesu caje  :laugh:
ale to by si musel vidiet fotky, to bola urco ona,,,sak lesba hehe

Pusta

hmm no pokec je "skladka" ale da sa tam naist aj nieco uzitocne ked si bezdomovec :emot-LMAO:
hmm a mne uz pisali rozne ponuky nechutne od zien , chlapov starcov, chlapov co sa tvaria ze su lezby...same dobre veci ..
poznamka:woody nepatri do ziadnej z menovanyx kategorii


Zuzka

jj ponuky na sex, a na ine veci, na kavicky....muzi...

Pusta

presne tak !
MUZI :emot-LMAO:  :emot-LMAO:  :emot-LMAO:


pUf

no mne zvyknu pisat caje ze achooj popises, niektore asi maju problemy s ocami lebo pisu rp typu: ahoj bla bla si pekny blabla  :hammer:  :laugh: :laugh:
potom mi zvyknu pisat gayovia
a potom mi este take prislo:
Ahoj,som Denis z Bratislavy,fotograf agentury,ktora foti pre zahranicie.Vyzeras velmi dobre a ak mas 18 rokov a viac,chcem Ti tak ponuknut spolupracu a moznost dlhodobo dobreho zarobku.Vsetko je dobre platene a hned do ruky.Foti sa v Bratislave.Kazdy moze prist kedy chce a na ako dlho mu to vyhovuje.Napríklad:studenti mozu prist v piatok navecer po skole a v nedelu idu domov aj so zarobkom.Da sa zarobit 3000,- az 20 000,- korun.Ozvi sa a dohodneme viac podrobnosti.Staci ma len prezvonit,alebo mi napis Tvoje tel.cislo a ja Ti hned zavolam a vsetko vysvetlim.Je to lepsie hlavne pre Teba,lebo Ty sa mozes pytat na co len chces a ja Ti hned mozem na vsetko odpovedat.Takto sa mozeme lepsie a rychlejsie dohodnut a Teba to nic nebude stat.Odpis.S pozdravom Denis.
Tel.: 0910-626160

potom este take :
Si pekny mlady chalan vo veku 18-24 ktory si chce zarobit? Ak mas zaujem pozovat pred fotakom alebo kamerou, urcite sa nam ozvi. O co ide? Hladame mozno prave teba na eroticke fotografovanie, v spodnom pradle, alebo ak si trochu vacsi exhibicionista mozes byt aj nahy, alebo pred kamerou ukazat aj viac. Co ti za to ponukame ? za fotenie dostanes od 1500-2000 sk za kratke video ako sa hras so sebou 2500-3000sk.(Pokial si Bi, alebo Gay a mas partnera s ktorym by si to siel skusit pred objektivom, kazdy z vas dostane lepsiu sumu) Kedy? Ked ti to bude vyhovovat Kde? V ramci celeho Slovenska- V BA, ZA, PB, TN , NR, BB, ale aj na vychode Slovenska. Kto sme? Sme nemecka agentura, ktora tvoje fotky alebo videa neumiestnuje na europske weby, ale na americke, preto sa nemusis bat, ze ta uvidia znami. Ak si si precital tento profil a mas o to zaujem, alebo ti chybaju peniaze, URCITE sa nam ozvi, -napis postu, nechaj na seba kontakt na mobil a my sa ti ozveme. :)
------ POKIAL TA TATO PONUKA NEOSLOVILA - IGNORUJ JU --------------

:emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:


edit  no tak ale pozor pozor ake muzi? mne raz pisala caja ci nechcem sex takze prr  :laugh:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Pusta

teraz bavis sraaaca ze aj tebe chodia  :lol9:  :lol9:  :lol9:
keby m i teraz siel pokec thak okamzite idem vystopujem ta a navrhnem ti nieco nechutne  :bananadance:


pUf

mne pokec ide takze sa nevyhovaraj, stopuj a pis  :laugh: :laugh:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Ing. nemtom

jj, caje z nicoho nic napisu hned jake sluzby, cena atd takze muzi preto oslovuju nevinne caje ci nahodou aj za ich nickom sa neskryva kurvaren
brix will be shat

pUf

no tamta chcela zadarmo  :bananadance: :laugh: ale tak ja som slusny hej nahodou  :laugh:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Ing. nemtom

brix will be shat

Pusta

uz ide aj mne pche  :sneaky2:


pUf

omg clovek nejde na pokec chvilu a uz 23 rp eh  :laugh:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

psicho

Quote from: pUf on  06.02.2007, 02:59:00
omg clovek nejde na pokec chvilu a uz 23 rp eh  :laugh:

hm :D mne hadam maximum bolo 6
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

Zuzka

Quote from: pUf on  06.02.2007, 02:52:03
no mne zvyknu pisat caje ze achooj popises, niektore asi maju problemy s ocami lebo pisu rp typu: ahoj bla bla si pekny blabla  :hammer:  :laugh: :laugh:
potom mi zvyknu pisat gayovia
a potom mi este take prislo:
Ahoj,som Denis z Bratislavy,fotograf agentury,ktora foti pre zahranicie.Vyzeras velmi dobre a ak mas 18 rokov a viac,chcem Ti tak ponuknut spolupracu a moznost dlhodobo dobreho zarobku.Vsetko je dobre platene a hned do ruky.Foti sa v Bratislave.Kazdy moze prist kedy chce a na ako dlho mu to vyhovuje.Napríklad:studenti mozu prist v piatok navecer po skole a v nedelu idu domov aj so zarobkom.Da sa zarobit 3000,- az 20 000,- korun.Ozvi sa a dohodneme viac podrobnosti.Staci ma len prezvonit,alebo mi napis Tvoje tel.cislo a ja Ti hned zavolam a vsetko vysvetlim.Je to lepsie hlavne pre Teba,lebo Ty sa mozes pytat na co len chces a ja Ti hned mozem na vsetko odpovedat.Takto sa mozeme lepsie a rychlejsie dohodnut a Teba to nic nebude stat.Odpis.S pozdravom Denis.
Tel.: 0910-626160

potom este take :
Si pekny mlady chalan vo veku 18-24 ktory si chce zarobit? Ak mas zaujem pozovat pred fotakom alebo kamerou, urcite sa nam ozvi. O co ide? Hladame mozno prave teba na eroticke fotografovanie, v spodnom pradle, alebo ak si trochu vacsi exhibicionista mozes byt aj nahy, alebo pred kamerou ukazat aj viac. Co ti za to ponukame ? za fotenie dostanes od 1500-2000 sk za kratke video ako sa hras so sebou 2500-3000sk.(Pokial si Bi, alebo Gay a mas partnera s ktorym by si to siel skusit pred objektivom, kazdy z vas dostane lepsiu sumu) Kedy? Ked ti to bude vyhovovat Kde? V ramci celeho Slovenska- V BA, ZA, PB, TN , NR, BB, ale aj na vychode Slovenska. Kto sme? Sme nemecka agentura, ktora tvoje fotky alebo videa neumiestnuje na europske weby, ale na americke, preto sa nemusis bat, ze ta uvidia znami. Ak si si precital tento profil a mas o to zaujem, alebo ti chybaju peniaze, URCITE sa nam ozvi, -napis postu, nechaj na seba kontakt na mobil a my sa ti ozveme. :)
------ POKIAL TA TATO PONUKA NEOSLOVILA - IGNORUJ JU --------------

:emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:


edit  no tak ale pozor pozor ake muzi? mne raz pisala caja ci nechcem sex takze prr  :laugh:
ty musis byt nejaky sexidol podla toho co pises.....ked na fotku tak reaguju

psicho

hej ale zabudol dodat ze to pisali na fake nick kde ma fake fotku nejakeho krasavca :D :D :D : D
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

Zuzka


pUf

 :laugh: :laugh: LOOL ta neviem kto ma fejk nik  s fotkou krasavca  :laugh: :laugh:  nee to mi pisali na originaal.. ale ja sa necitim byt takym idolom :P staci pekne odfotena foto  :j_rolleyes:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Zuzka


pUf

pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Zuzka

no vidis staci ze mas sexi zadok a hned na teba letia

pUf

 :laugh: no zrovna tuto foto tam nemam :)
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Pusta

puf akej farby mas oci ?  :emot-LMAO: