• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

TV serialy

Started by Johny Bravo, 11.02.2007, 17:54:42

« predchdzajce - alie »

Mamtrmixm

LATINOARGENTINO 1.cast:
DonChuanezoDeLaMatrinezoAnamnezo prisiel ku dveram DonySenorityChuanityDeLaMargarity, ktora sa v zapati rozplakala... :h_cry:

LATINOARGENTINO 2.cast:
DonChuanezoDeLaMatrinezoAnamnezo zaklopal... DonaSenoritaChuanitaDeLaMargarita, este stale place... :h_cry: :h_cry:

LATINOARGENTINO 3.cast:
DonaSenoritaChuanitaDeLaMargarita, si tvar obliala vodou, lebo jej uz nemala co plakat...,
DonChuanezoDeLaMatrinezoAnamnezo vosiel dnu, a dojalo ho to k slzam... :j_cry:

...
...
...
LATINOARGENTINO 1294.cast:
obaja sa utopili , a tak scenaristu napadlo, aby serial premenovali na Chuanitine slzy

(\__/)
(O.o )
(> < ) aj bunny hra airsoft!

kOsTi

dpc... telku som nevidel ani nepamatam... uz neviem ani jak sa zapina
:trestac:

mrkvy

Quote from: nemtom on  13.02.2007, 18:41:56
alias som dajak nikdy nepozeral
Hanbi sa! My povinne vsetci chalani v triede sme kukali... ;) Potom na druhy den vzdy debata: Si videl jake sexy saty mala caja? A jake plavocky nahodila? :emot-LMAO: :emot-LMAO: Inak aj pribeh bol zaujimavy.. A nejlepsi (po Jenifer samozrejme), bol ten fei-kar co im vymyslal stale nove hi-tech hracky..  :emot-dance: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

nighthunter

teraz to chodi
4. seria
kazdu sobotu okolo polnoci
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

mrkvy

hmmm, v sobotu okolo polnoci sa zvacsa tulim ku holke... ;) A asi by nebola rada, keby som sa ku nej tulil, cumel na telku a slintal... :D :D :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Zuzka

sak mozno jej by sa pacil ten muz co tam hraje :-)

mrkvy

Quote from: Zuzka on  17.02.2007, 02:30:05
sak mozno jej by sa pacil ten muz co tam hraje :-)
No to by bola pecka potom... Ja by som sa tulil k nej a myslel na holku v telke a ona by sa tulila ku mne a myslela na typka v telke.. :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Zuzka

no vidis, aj tak sa da :-)

mrkvy

Alebo vypneme telku a budeme sa tulit jeden ku druhemu a mysliet na seba navzajom..  :emot-dance: To bude ta spravna kombinacia.. ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

a sa ta potom spyta, ze to kto bol ten ujo v telke, ze vyzeral tak coolovo a teba prejde chut uplne na vsetko.... (ti co nemaju holku tak mozu slintat http://webfun.sk/?lang=sk&id=140&FAL=400&fo=7646 a k tomu je zo slovenska, ani psicho by nemal mat ziadne problemy  :j_wink:)

Ing. nemtom

brix will be shat

stricky

neviem, napis jej
:smirk:

altlavista

k tym serialom... ja telku nepozeram vobec, lebo som doma na pocitaci alebo v skole na pocitaci
:D

ked uz nieco pozeram  vtelke tak je to film a to si davam take filmove vecery. ze maraton mam od 8 vecer tak po 2 rano... :D to si pozriem vselico.

a zacal som toho casu pozerat 4400 ale nejak ma to prestalo bavit kazdy tyzden chodit ku telke a zistovat ze co sa stalo :)

stricky

Quote from: altlavista on  03.03.2007, 16:41:07
k tym serialom... ja telku nepozeram vobec, lebo som doma na pocitaci alebo v skole na pocitaci
:D

ked uz nieco pozeram  vtelke tak je to film a to si davam take filmove vecery. ze maraton mam od 8 vecer tak po 2 rano... :D to si pozriem vselico.

a zacal som toho casu pozerat 4400 ale nejak ma to prestalo bavit kazdy tyzden chodit ku telke a zistovat ze co sa stalo :)


4400 sa mi uz tiez zda dost nudne, za to heroes sa pekne rozbieha....  :thumbsup:

altlavista

no tak to si chcem pozriet dakedy tych heroes
kamos mi hovoril ze je to pecka tak dufam ze sa k tomu dakedy dostanem

mrkvy

Quote from: stricky on  02.03.2007, 23:29:05
a sa ta potom spyta, ze to kto bol ten ujo v telke, ze vyzeral tak coolovo a teba prejde chut uplne na vsetko.... (ti co nemaju holku tak mozu slintat http://webfun.sk/?lang=sk&id=140&FAL=400&fo=7646 a k tomu je zo slovenska, ani psicho by nemal mat ziadne problemy  :j_wink:)
Apropo ste citali dakto jej profil?? ??? Neviem ako vy, ale keby dosla za mnou, ta ta jej pekna tvaricka by nezavazila... :)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

DeeL

je na spravnej ceste k praci na ceste :D

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

mrkvy

:D bude z nej cestarka?? :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Ing. nemtom

kumne by mohla prist
brix will be shat

altlavista

bude ti opravovat cestu nemtom??? heh

JCube

neviem ale na zaklade toho profilu by som cloveka neodsudil... je to len profil kdesi na nete nic viac... keby sa ludia posudzovali podla profilu tak mna mozu za azetovy profil rovno zavriet...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

stricky

a takychot ludi mi mame na fore  :lol9:

JCube

ja som usiel z blazinca...a zakotvil som na TUKE :D jedno lepsie ako druhe... :P
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kOsTi

ked to tam zosumarizujem vychadza mi vlastne zaver: z blazinca si vlastne neusiel ;)
:trestac:

Ing. nemtom

Quote from: altlavista on  04.03.2007, 04:28:44
bude ti opravovat cestu nemtom??? heh

no moze aj to... ;)
brix will be shat