• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

theme

Started by Johny Bravo, 20.09.2007, 06:53:41

« predchdzajce - alie »

kOsTi

aj mrkvy? :emot-LMAO: tak to aby sa odtial pratal :D
:trestac:

Pusta

ale nieee ved mrkvyk tu chodi len obcas...v malyx davkax mozem  :h_laugh:


kOsTi

ale teraz to chce poriadne rozbalit a dat si foto :D ja len by si nechytila nejaky zachvat abo co :D
:trestac:

Pusta

ale co si ...takto cez obrazovku to nepojde.....si myslis ze keby si sem vycapil 1000 obrazkov bananov ze by ma sanitka rovno mohla odviest?  :emot-LMAO:


kOsTi

neviem a pre tvoju ochranu to skusat radsej ani nebudem... ved vcera som chcel nahodit 2000 bananov ale neslo a potom padlo forum na 5 min kvoli tomu :D asi je forum alergicke na banany :D
:trestac:

Pusta

no vidis a mame to tu!!!! a ja ze preco obcas vypadava forum  :bananawrite: .....to bud mrkvy vela pise alebo ty sa snaziz banany nahadzovat  :ohmigod:


kOsTi

najhorsie je ked zacne mrkvy nahadzovat banany... potom moze forum rovno zbalit kufre a odist na www.hawaj.sk
:trestac:

Pusta

no thak to mu teda neradim robit...  :emot-LMAO:

ale ako to thak vyzera thak ja sa lucim a idem aj ja na Hawaj...konecne si pospinkat.,..a tebe kosti dakujem za prijemny vecer s rozhovorom...som zvedava jak budu nadavat zajtra  rano ze kolko sme zapisali  :emot-LMAO:

a btw. JCubovi odkazujem ze mohol tu byt tiez a nie ist si lahnu o 21:00 a tam snivat o slecne doktorke a bananoch  :emot-LMAO:

thak dobru noc prajem  :hug:


kOsTi

ok... pome do perin teda.... dobru noc

a este jedno heslo dna: "rano banan vecera" ;)
:trestac:

stricky

heh detvaky moje... zase este sa utrhli namiesto toho aby ste sa kludne vyspali tak som desat minut po vas musel docitavat spamy... tak toto dalej nemoze takto pokracovat, v norcnych hodinach miestneho casu by malo byt spamovanie zakazane.... :bananadance:

JCube

Quote from: Pusta on  23.09.2007, 07:22:27
a btw. JCubovi odkazujem ze mohol tu byt tiez a nie ist si lahnu o 21:00 a tam snivat o slecne doktorke a bananoch  :emot-LMAO:
dakujem pusticka vazne pekne sny som mal... :D :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

JCube

Quote from: stricky on  23.09.2007, 14:38:52
heh detvaky moje... zase este sa utrhli namiesto toho aby ste sa kludne vyspali tak som desat minut po vas musel docitavat spamy... tak toto dalej nemoze takto pokracovat, v norcnych hodinach miestneho casu by malo byt spamovanie zakazane.... :bananadance:
drz ticho a nepyskuj... :D nemal si spat...rovnako ako ja som nemal pozerat TV... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

stricky

no ja som zaspal pri tv... nejaky LOTR isiel ci co... :D

Pusta

Quotedakujem pusticka vazne pekne sny som mal...

tha diki ...aspon niekto sa vie v pohode vyspat den pred zacatim skoly  :nervous:


JCube

a ty si co nespala? :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pusta

#115
neviem....to budu asi stresy  :462:


kOsTi

ja som sa vyspal celkom fajn :D
:trestac:

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kOsTi

:trestac:

JCube

vidno lebo ani pisat nevie :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

mishelka

ta neviem či stresy alebo niečo iné keď už písať po tom nevieš :D
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

kOsTi

:trestac:

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

milanko

hej... aj mne sa tato aktualna tema paci :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

mishelka

ty si milanko tuším jediný kto tu píše k téme :D :D :D
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D