• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

takze novinky

Started by Johny Bravo, 15.02.2009, 21:33:10

« predchdzajce - alie »

JCube

takze online users today v indexe vam dolu (uplne uplne) zobrazi kto dneska navstivil forum z registrovanych uzivatelov (podobne ako v phpBB)

topic starter moderator kazdy je sam sebe v topicu co zalozi moderatorom. to ulahci pracu modom ked si mozem vo vlastnej teme mazat alebo upravovat prispevky a dufam ze znizi spam a pocet ludi na to picujucich

thank you mod hadam jasne aj hutnicke puste

stop spammer akurat prida robotu johnymu lebo musi approvnut userov ktory sa sem registruju plus automaticky vyznaci moznych robotov ktory sa chcu sem registrovat

remove quoted images ked date quote uz v tom nebude obrazok (co bola pri velkych obrazkoch chujovina) ale umiestni tam odkaz namiesto toho

redirect merged topics prida link do merged topicu ze kam usiel ten stary

pretty urls kvoli seo su pekne linky hore ako si mozete vsimnut :)

os browser detection pod avatarom je zobrazene aky os a browser pouziva ten ktory user

last login in post kedy sa naposledy dany user prihlasil (nad avatarom)

karma buttons uz tam nie su take hovadiny ako zatlieskat a potrestat (nic proti prekladu ale je to ble :D ) ale sipka nadol cervena a sipka nahor zelena

hide tag special pridany novy BB tag hide..umozni vam skryt dany text (napriklad s odpovedami na testy alebo citlive otazky ktore neuvidi niekto kto neprispel do danej temy (skvele napriklad ked sem chodia vyucujuci ako guesti kontrolovat co uz uniklo)

aeva malo by to fungovat tak ze je mozne do postu hodit napriklad video z youtube podobne ako predtym napriklad obrazok :)

eto vsjo :P
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

JCube

este ta johny poprosim aby si v nastaveniach povolil hide tag aj thank you mod ;) dik
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

ApokalypS

neviem preco, ale pod os a browser mi pise tu istu informaciu dvakrat.. :/
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

JCube

to vtedy ak mas temu inu ako default...ten text nahradzuje obrazok ktory sa zobarzi v default teme a ten dalsi text je jeho popis :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pusta

taze po 1. neviem co je thank you mode
           2. preco mi nezobrazuje aky OS a prehliadac pouzivam  ak: ?
           3. toto ze si moze byt moderatorom ten clovek co zalozil temu neni dobre lebo takto sa to da zneuzit ak nejaky uplne hypoteticky clen fora ktory nema rad druheho hypotetickeho clena fora...bude moct zmazat jeho prispevok bezdovodne  :baaa:   


nighthunter

Pusta mne tvoje OS a prehliadac zobrazuje

OS:
Windows XP Windows XP
Browser:
Firefox 3.0.5 Firefox 3.0.5

a pekny podpis K+
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

JCube

napriklad ty nemas rada mna tak mi budes mazat prispevky?

btw neviem ako je to kompatibilne s inymi temami ako default
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

nighthunter

Quote from: JCube on  16.02.2009, 01:47:21
napriklad ty nemas rada mna tak mi budes mazat prispevky?

btw neviem ako je to kompatibilne s inymi temami ako default
jcube pozname lepsieho adepta ako si ty :DD
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Smokie

vyzera to ozaj zaujimavo :D dobra praca
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

radix

jo fajne :) dal som default ...

ApokalypS

me too.. :D dobre to vyzera.. chvalim a davam K+
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Johny Bravo

Quote from: JCube on  15.02.2009, 22:59:16
este ta johny poprosim aby si v nastaveniach povolil hide tag aj thank you mod ;) dik

su aktivovane.. len neviem preco nefunguju haha

JCube

hm je povolene pre kazdy thread? aj automatic thank you pre nove topicy v threadoch? :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

zeratul

#14
idem si trochu poobede trochu zdriemnut a pomaly ani neviem ci som na spravnom fore  :laugh: Ale vyzera to omnoho zaujimavejsie a privetivejsie

// a ten farebny ramcek pre avatar je super cool
imidz je na nic :) pouzivaj WIN :D

Havran

toto kde mi ukazuje OS, to mi pise Windows server 2003 i ked mam XP x64, ne ze by ma to dajak sralo, len tak vam oznamujem :)
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

Johny Bravo

no pridal som button pre funkciu hide

JCube

Quote from: Havran on  16.02.2009, 03:26:12
toto kde mi ukazuje OS, to mi pise Windows server 2003 i ked mam XP x64, ne ze by ma to dajak sralo, len tak vam oznamujem :)
reportnem bug
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

webmasterr

aa podla coho sa zobrazuje zeleny alebo modry ramcek okolo avataru?  ???

JCube

podla toho ci si online alebo offline
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

sri

no musim odskusat aj ja, ci funguje

EDIT: jeeeeej ide :D :D :D

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

JCube

chcem sa spytat ci si dal enable topic starter mod? :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Johny Bravo

Topic Starter Moderator  je

JCube

aj debugovane ci funguje? :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"