• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Sviatky

Started by Jokermen, 22.10.2011, 19:20:24

« predchdzajce - alie »

xxx3

kua, to co ma znamenat ? :D

domino3d

Quote from: bEnd3r on  24.10.2011, 04:22:53
mohol by nam odklepnut ten den volna, aby sme mohli robit na grecky dlh.. je to aj v jeho zaujme :D
nerobim na grekov a cigosov, radsej flakam :D
vivat academicus

markus

nam bolo povedane ze na cviku budeme mat volno aj ked ho dekan neudeli :D tomu hovorim pristup :D

strapec111

Quote from: markus on  24.10.2011, 18:04:58
nam bolo povedane ze na cviku budeme mat volno aj ked ho dekan neudeli :D tomu hovorim pristup :D

a akom cviku? s kym?

xxx3

tak to je dobry pristup :D

Aj ja chcem volno :D ... kazdy bude doma len FEI-ka bude mat vyucovanie :D ... no aspon nebudu take rady na obed :D

bEnd3r

by ma zaujimal ten dovod preco nedal..

petocervik

Neviem prečo si myslíte, že by mal dať.

p.s.: Mne je to aj tak šuma-fuk, či sa v Pondelok autobusom dotrieskam z KVP-čka na 1 cviko :D.
Kybernetika a informačno-riadiace systémy 2. ročník

hrmill

Quote from: petocervik on  24.10.2011, 18:51:07
Neviem prečo si myslíte, že by mal dať.

p.s.: Mne je to aj tak šuma-fuk, či sa v Pondelok autobusom dotrieskam z KVP-čka na 1 cviko :D.

tebe to moze byt jedno ale ja byvam cca 300 km od KE a jebat sa sem len pre jedno cviko v pondelok nieje bohvie co
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

Brand

#33
Quote from: petocervik on  24.10.2011, 18:51:07
Neviem prečo si myslíte, že by mal dať.

p.s.: Mne je to aj tak šuma-fuk, či sa v Pondelok autobusom dotrieskam z KVP-čka na 1 cviko :D.

Ze preco?

31.10. su jesenne prazdniny (zakladne + stredne skoly), teda aj vsetky spoje sa budu tvarit ako prazdninove. Uz v nedelu nepojdu klasicke posilove spoje pred zaciatkom pracovneho tyzdna, pretoze su proste prazdniny (napr. od nas miesto dvoch busov pojde jeden, vlaky nemame ...)

Dostan sa teda nejako do tych KE v nedelu alebo v pondelok v inom rezime dopravy (samozrejme okliestenom), potom utekaj domov pondelok vecer, prip. este lepsie utorok rano a potom v utorok vecer? v stredu rano nazad.

Suma-sumarum: pre ludi, ktori su odkazani na verejnu dopravu to bude dost napicu den.

Akoze samozrejme, mozeme sa im na to vysrat a neprist, ospravelnenky sa daju zohnat, zvycajne ani netreba... Hlavne, ze v inde maju volno aj v pondelok a aj vo stvrtok...

genie

Quote from: hrmill on  24.10.2011, 18:59:56
Quote from: petocervik on  24.10.2011, 18:51:07
Neviem prečo si myslíte, že by mal dať.

p.s.: Mne je to aj tak šuma-fuk, či sa v Pondelok autobusom dotrieskam z KVP-čka na 1 cviko :D.

tebe to moze byt jedno ale ja byvam cca 300 km od KE a jebat sa sem len pre jedno cviko v pondelok nieje bohvie co

the same here... :/ a v utorok na dzigat zas naspat :/ a vysvetluj pribuznym, ze neprides, lebo mas skolu...
"Any fool can use a computer.  Many do."

petocervik

Jaj, to s tými spojmi ma nenapadlo. Ináč si nepamätám, žeby FEI niekedy takto vyšla študentom v ústrety. Proste FEI-rulez - máločo ma prekvapí a rozčuľovať sa mi už tiež nechce.
Ešte dodám, že mi je ľúto študentov mimo Košíc, bo pre vás to je dosť na nervi.
Kybernetika a informačno-riadiace systémy 2. ročník

paloSK

#36
Navrhujem celo tyzdenny strajk, dekana to isto neprekvapi. bk

PS: Esperian: Sklamal ma môj tajny zdroj, ale ja si to s nim vybavim.

PS2: Ludia piste dekanovy maily, ze preco nam nedal volno, ked vsade maju .. a take podobne veci ... a mozno nakoniec zmeni rozhodnutie.

PS3: Sice, ... on mozno stale este o tom nevie ...
:D

esperian

Quote from: paloSK on  24.10.2011, 20:34:58
PS3: Sice, ... on mozno stale este o tom nevie ...

:D ;D

Agamemnon

ano, lebo vsetky vysoke skoly maju volno, len FEI nema...
All code is crap.

42

genie

ale no tak.. este je len pondelok :D mozno sa to fakt do piatku zmeni (ja v to az prilis naivne dufam :D)
"Any fool can use a computer.  Many do."

bEnd3r

vy co ste z vacsej dialky ako z presova by ste mohli nejaky ten mail dekanovi napisat.. my co to mame do skoly blizko nemame ziaden poriadny argument
//resp. nie dekanovi ale najprv na studijne

xxx3

myslil ze dekan si to ani neprecita a studijne ti povie, ze oni s tym nic nemaju

xxx3

vies, ale nie kazdy ma v pondelok volno  >:( ... uz kvoli takemuto sviatku naozaj mohli dat to dekanske

// preco si si zmazal post, orsi ? :D
// teraz vyzeram ze pisem sam sebe

orsi

Quote from: xxx3 on  24.10.2011, 22:31:24
vies, ale nie kazdy ma v pondelok volno  >:( ... uz kvoli takemuto sviatku naozaj mohli dat to dekanske
// preco si si zmazal post, orsi ? :D
// teraz vyzeram ze pisem sam sebe
sorry. ja vas chapem co musite dojst. je to naprd. aj STU FIIT a FEI maju volno v pondelok.

paloSK

Quote from: orsi on  24.10.2011, 22:39:34
Quote from: xxx3 on  24.10.2011, 22:31:24
vies, ale nie kazdy ma v pondelok volno  >:( ... uz kvoli takemuto sviatku naozaj mohli dat to dekanske
// preco si si zmazal post, orsi ? :D
// teraz vyzeram ze pisem sam sebe
sorry. ja vas chapem co musite dojst. je to naprd. aj STU FIIT a FEI maju volno v pondelok.
Ta fei len tazko.
:D

orsi


Tren

Quote from: paloSK on  24.10.2011, 22:56:11
Quote from: orsi on  24.10.2011, 22:39:34
Quote from: xxx3 on  24.10.2011, 22:31:24
vies, ale nie kazdy ma v pondelok volno  >:( ... uz kvoli takemuto sviatku naozaj mohli dat to dekanske
// preco si si zmazal post, orsi ? :D
// teraz vyzeram ze pisem sam sebe
sorry. ja vas chapem co musite dojst. je to naprd. aj STU FIIT a FEI maju volno v pondelok.
Ta fei len tazko.
preco tazko?  :)

orsi

oni majú voľno. paľko má asi lepšie info ako ich dekan. :D alebo väčšiu fantáziu. ale netreba všetkému hned uveriť čo sem píšu malé deti.  ap  http://www.fei.stuba.sk/docs//2011/Harmonogram_ZS_2011_12.pdf 

xxx3

alebo si palko neprecital ze nie FEI TUKE ale STU FEI

paloSK

Quote from: xxx3 on  25.10.2011, 00:17:46
alebo si palko neprecital ze nie FEI TUKE ale STU FEI
:thumbs-up:  :ringsmiley:
:D