• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Sustredim sa! Ale hned!!

Started by plexisklo, 01.12.2008, 03:35:05

« predchdzajce - alie »

Pusta

chyba tam jedna vec kto uhadne aka?  :D


Ing. nemtom

biflovacka, ako pusta robi, ako vidno na znamkach :-!
brix will be shat

Pusta



markus

ja sa najlepsie sustredim tak medzi 9.00-18.00 neskor to uz ide horsie vtedy vacsinou na ucenie kaslem... pripadne ked tak vecer do noci este pocitanie prikladov to sa da v pohode....
ked sa nieco ucim tak sa vacsinou prechadzam po izbe hore dolu s papiermi v ruke a opakujem si vsetko nahlas  :h_grin:

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

ywetka

Quote from: eminkaa on  15.01.2009, 19:56:37
nam raz vravela chemikarka na strednej (bola cerstva absolventka), ze jej to tiez myslelo vzdy najlepsie na vecer, ale potom to vzdy dopadlo nic moc na skuske, tak prisla na to, ze to bude asi tym, ze vo vecernych hodinach to nie je tak, ze sa fajne nauci, ale skor o tom pocite, ze "jej, viem"...
tak zistila, ze najlepsie je to, ked rano vstane a nikto uz nie je doma... ze este chodila po byte a hladala si zamienky, preco sa nemusi ucit... napr. bolo treba papat, pit caj, este sprcha, este poriadok v skrini... a potom okolo obeda sa dostala k uceniu a jej pocit sice bol cely cas, ze "kurnik, nic neviem", ale potom na skuske prave toto vzdy vedela....
podvecer dosiel kazdy domov, takze zasa bol dovod sa neucit a na vecer sa uz len preskusavala z toho, co sa cez obed naucila....

a ja som zistila, ze u mna je to presne tak isto! :emot-LMAO: :emot-LMAO:

heh, tak u mna by to nefungovalo asi... ja ked na niecom intenzivne robim, tak pre mna neexistuje nic ine, t.j. urcite by som nerobila poriadok v skrini, praveze by ma rozculilo, keby som musela nieco ine robit, co v takom obdobi povazujem za neskutocnu stratu casu :). a ja sa naozaj viem sustredit najlepsie vecer a v noci, rano spim a poobede si opakujem... a tak dookola... a na skuske to v 99% dopadlo vzdy super ;) to je asi u kazdeho individualne...
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

stricky

inac tiez mi pomaha ked sa pri uceni pohybujem - v izbe sa chodim do okola ako mendik

puq

podla mna sa treba na vsetko vyjebat a ist sa opit :D a aspon nemate nervy ked nezrobite :D  :beer1: :beer1: :beer1: :alc: :alc: :alc:

Havran

ono ide aj o to v ktorej hodine ste sa narodili a z toho vyplyva ze aky mate rezim, ci ste proste taky ranajsi abo nocny typ, ja som nocny, rana nemam velmi rad proste radsej sa ucim vecer
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

Ing. nemtom

brix will be shat

mishelka

ide o to kedy si od mala zvyknuty ucit sa, ne kedy si sa narodil ;)
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

tacouz

ja sa viem sustredit len v noci pred skuskou. ine noci nefunguje  :j_undecided:
H2O FOREVER!

radix


tacouz

co ty si taqy mudrucky ci jak to?
H2O FOREVER!

tacouz

H2O FOREVER!

radix


DeNaTuReMaN

Ja mam doma donesene zo Shanghaia zopar druhov zelenych cajovych vysusenych rastlin, a ked sa chcem sustredit tak si urobim taky caj, a vysledok toho je ze sa sustredim velmi dobre, ale na vsetko ostatne ako ucenie, a este mi to nejako skresluje videnie nejaky input lag tam je alebo ta odozva co sa tu riesila no ja mam take v ociach ked vypijem ten caj, a najlepsia kombinacia je s kolumbijskou kavou takou original zrna cierne prazene pomlet, no tie dva napoje v sebe a sfetovany som riadne.
V nedelu na obed budu krky

radix

lol to si radsej zahulim nieco sklenikove :D

cheMicka

 :emot-LMAO: potom sa ti bude dobre ucit :D

Havran

Quote from: mishelka on  16.01.2009, 01:28:17
ide o to kedy si od mala zvyknuty ucit sa, ne kedy si sa narodil ;)

ta podla roznych studii to dost ovplynuje tvoj bioritmus, ked som bol maly som sa naprikald ucil poobede bo v case v jakom sa ucim teraz som vecsinou spal
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

kOsTi

ja sa ucim dost casto v noci ale to skor preto, ze mam klud, seci spia a nikto neotravuje a vlastne nemam nic ine na praci len bud sa ucit alebo spat takze sa nic nezdrzuje :D
:trestac:

Pusta

moj rezim: 12:00 ...vstavam ...umyjem riad upracem ..pozriem TV ...pozeram do blba ...chatujem...
              18:00 ...realne sa zacinam chystat ....vypracovavam otazky citam ....nikdy nehovorim nahlas!
              01:45 ... to vzdavam a idem do postele pocuvat radio
              03:00....zaspavam
...posledny den pred skuskou : cca od 16:00 do 01:00 sa aktivne snazim memorovat ucivo pricom si ho pisem na papier po precitani ..nikdy nie nahlas


Ing. nemtom

posledny riadok => biflovacka
brix will be shat

nighthunter

moj rezim patrocny na ekf

3 dni pred skuskou: nic sa neucim
2 dni pred skuskou: hovorim si ze sa zacnem ucit ale nic sa neucim
den pred skuskou: uz by som sa mal fakt zacat ucit
vecer pred skskou: idem sa ucit za chvilu
22:00 idem sa ucit
01.00 nic neviem kaslem idem spat

po skuske v drvivej vacsine pripadov pismeno v indexe

ale to je priklad lahkej EkF nie tazkej FEI takze berte to s odstupom
(a dost mi pomohlo choidt na prednasky kedze sa zi vela zapamatam ked to pocujem (ovsem keby som sa nebavil so spoluziakmi/ckami)
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

cheMicka

#49
jj ja si tiez dobre poamatam, ked nieco napisem.proste daco precitam a to co si zapamatam napisem.. a doplnim tym co som si nezapamatala..a tak si to potom vsetko lepsie pamatam po napisani. a veci si tiez tak pamatam ze si spomeniem kde co bolopisane,potom si to predstavim na tom papieri a viem o com to bolo :D ale najlepsie ucenie je ked su k dispozicii obrazky a/alebo grafy. staci ze si na zapocte alebo skuske spomeniem na obrazok a hned sa da rozpravat o tom