• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Sustredim sa! Ale hned!!

Started by plexisklo, 01.12.2008, 03:35:05

« predchdzajce - alie »

plexisklo

Mocne forum,co vam pomaha sustredit sa?
Ale myslim sustredenie za okolnosti ze musim,chcem,mam otvorene skripta,oci na nich ale hlavu v rezime off :P
I´ma kick open the door of the oval office an I´ma chop that motherfuckin desk in half - Byaaah!!
pwn

JCube

otvorit okno a spravit pat drepov :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

ywetka

ja sa viem najlepsie sustredit v MHD (samozrejme, ked nie je prilis velka plnka a mozem sediet). alebo potom vecer v posteli alebo skoro rano, ked (uz/este) nie je nikto hore... 
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

pUf

no ale ty si mhd fetisistka :P ty by si tam najradsej aj zila :D
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

nighthunter

mne pomaha ked si rozvrhnem ze co sa chcem dokedy naucit ....

a tusim je to aj podla hodin ,ze niekto sa sustreduje v inu dennu dobu lepsie ako iny
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

plexisklo

tak mne sa tiez lepsie sustredi vecer resp. v noci vseobecne,akurat to vstavanie na druhy den o 6.30 je potom naprd ked som bol hore do tretej abo stvrtej :P
...
...
Adderall ,anybody?  ;D
I´ma kick open the door of the oval office an I´ma chop that motherfuckin desk in half - Byaaah!!
pwn

hrmill

Quote from: plexisklo on  01.12.2008, 04:09:21
tak mne sa tiez lepsie sustredi vecer resp. v noci vseobecne,akurat to vstavanie na druhy den o 6.30 je potom naprd ked som bol hore do tretej abo stvrtej :P
...
...
Adderall ,anybody?  ;D

v takom pripade netreba ist vobec spat
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

mishelka

Skus hladat prostredia, kde ti to ide.. rozne "sumy" v pozadi. Ako napr. uz ywetka spomenula to MHD - sum tu v tomto pripade predstavuje hucanie autobusu.. Mne sa pri tom tiez celkom dobre sustredi, na strednej som sa vzdy rano v buse naucila na celu pisomku :)))
A pocas ucenia si davaj kadzych 45 minut prestavku 5 minut, chod sa prejst, daj si caj, pripadne daco zjedz.. Po 45 minutach postupne klesa sustredenost cloveka.
A v neposlednom rade - vypni pocitac :D
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

cheMicka

mne nepomaha nic :D v poslednej dobe:D ale ked uz, tak najlepsie je ze sadnem za stol v izbe a dam z neho vsetko prec co ma roztyluje.. a este najlepsie som si pamatala v strese..este na strednej ked som sa doma nic neucila a na druhy den mala byt pisomka tak v tom strese ze dostanem 5 som si pred hodinou otvorila zosit a citala vsetko dolezite ... a na pisomke to potom celkom dobre padlo :) ale tiez sa viem ucit len vecer.. cez den ani za nic..az vecer

Ing. nemtom

ja sa viem prinutit hockedy sustredit, tak nvm :P
brix will be shat

stricky

u mna to funguje skoro rano, aa nesmiem pri tom lezat...

Pusta

ja ked sa ucim na zapocet/skusku tak nervozne chodim po byte a hladam miesto vhodne podla feng-šuej  na moju koncentraciu  :puf: a potom (ako uz mishelka spomenula) kazdu pol hodinu robim prestavky ze napriklad si idem upratat izbu alebo kuknut na forum :D ....ale najhorsie je vypnut pocitac ked v nom mas podklady na ucenie  :j_cry: to je strasna dilema ze?


mishelka

cas, kedy sa vam najlepsie uci zavisi hlavne od toho, ake mate navyky.. To je ako ked si zvyknete, ze rano vstavate kazdy den o siestej. Telo si zvykne na ten rezim a po roku uz rano vstanete aj bez budika.
Cize rano by sa malo kazdemu lepsie ucit, pretoze ste od mala chodili do skoly od rana do poobedia.. Taktiez v case, kedy ste sa zvykli ucit do skoly, ked ste chodili na zakladnu a na strednu.. V tom case by to malo lepsie ist ;)

No a fakt by sa pri tom nemalo lezat, pretoze telo potrebuje byt trosicku napate, aby nezaspalo pritom.. Cize preto sa detom kaze ucit sa pri stole, pretoze to je taka spravna poloha v sede :)
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

Ing. nemtom

mne sa lepsie ovela vecer uci jak rano, rano som zaspaty :D
brix will be shat

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

radix

ja sa neucim :) ja len tak kukam co sa to v skole bralo

Sephiroth

Mne sa uci na hovno kedykolvek a kdekolvek. Ak si neco naplanujem tak to aj tak nedodrzim a furt len plany posuvam lebo mi do toho nieco pride. A preto sa najviac naucim narazovo pod stresom ked uz som okolnostami prinuteniy ..... a potom to tak aj vyzera  :hammer:

mishelka

v strese sa podavaju najlepsie vykony ;)
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

Pusta



nighthunter

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

pustapodpis  100 bodov !!!!!

pusta na hrad
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Pusta

diki pekne ze si si vsimol  :pusta:


kOsTi

mala si ostat dlhsie ako uz hunto pisal do slohu :D
:trestac:

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Havran

najlepsi je system, hodinu sa ucim 20 minut strelam negrov v UT a tak cely den :)
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

mishelka

  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D