• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

reklamacia mobilu

Started by nighthunter, 01.03.2007, 01:01:26

« predchádzajúce - ïal¹ie »

nighthunter

momentalne som sa vratil z mesta, vo velmi zlej nalade
asi pred polrokom som kupil sony ericsson w800i
boli k nemu aj sluchadla, HPM-70 (http://www.hej.sk/display-photo/36115.jpg)
kabel k nim bol ale dost tvrdy, po case zacal praskat, az praskol na 3. miestach
reklamaciu, samozrejme, pre mechanicke poskodenie neuznali.

dalej, je tam joystick, na kovovej podlozke je taka oranzova cast, tato mi odpadla (joystick je uplne dole - http://crestey.nerim.net/ebay/joystick_w800i.jpg)
nechcu uznat ani toto
mobil je pol roka stary

co by ste robili vy ??
poradte
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

altlavista

uff dost huste toto... to si taky zurivy mobilista ze za polroka nevydrzal mobil??? no, ked to nechcu uznat v predajni kde si to kupil, tak potom uz len na slovenskej pobocke erricsonu...

ja som do toho lama taze... neviem ale asi ked ti to neuznali, tak ti to neuznaju ani ked sa na hlavu postavis

nighthunter

nie mobil
sluchatka
bol som aj v pobocke
a zevraj nie som prvy ktory ma tento problem
ale ze to neuznavaju
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

altlavista

no ale si pisal ze aj ten joystick ja popsuty, nie?

no ale aj tak... to mas daco take ako zarucny list?
ked ano tak si ho prejdi... ci nahodou sa nemylia..

nighthunter

jasne ze mam
mobil ma pol roka
kupovany v datarte
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

altlavista

no tak potom  som v koncoch

ked je v zarucnom liste napisane ze na mechanicke poskodenie alebo poskodenie sposobene zlym zaobchadzanim sa zaruka nevztahuje tak smola. to ti nevezmu
a neviem ci sa daju tie sluchadla posudzovat osobitne

mrkvy

OFFTOPIC: ( :emot-LMAO: )Ja kupujem mobily iba na pausal.. ;) Prides za slecnou, povies jej, co je telefonu, ona glupucka vypise papiriky, vysvetli Ti milucko, ze ona to musi poslat tam a tam a ze si mam prist po neho o dva tyzdne.. :) Ked to poposiela a pride mi to s5 tha vsetko opravene a bez reptania.. ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

altlavista

no ja osobne mam mobil tiez na pausal, lebo naozaj je lahsia reklamacia ovela...

Quote from: mrkvy on  01.03.2007, 01:40:25
Prides za slecnou, povies jej, co je telefonu, ona glupucka vypise papiriky...

lol glupucka :D :D

mrkvy

Tha hej, vacsinou take tam robia... :) Maju naucenych 6 rôznych vzorovych situacii: novy zakaznik easy, novy zakaznik pausal, reklamacia telefonu, reklamacia prislusenstva, predaj kuponou a podavanie informacii. :D Tym to pre nich hasne... V podstate to je vsetko o tom istom: vypisovanie papierov, popripade Ti povie, ze mas zavolat na infolinku/sluzby zakaznikom.. :) Nie ze by som ich chcel zhadzovat, ale sa mi strasne pacia.. ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

nighthunter

Quote from: mrkvy on  01.03.2007, 01:56:04
Tha hej, vacsinou take tam robia... :) Maju naucenych 6 rôznych vzorovych situacii: novy zakaznik easy, novy zakaznik pausal, reklamacia telefonu, reklamacia prislusenstva, predaj kuponou a podavanie informacii. :D Tym to pre nich hasne... V podstate to je vsetko o tom istom: vypisovanie papierov, popripade Ti povie, ze mas zavolat na infolinku/sluzby zakaznikom.. :) Nie ze by som ich chcel zhadzovat, ale sa mi strasne pacia.. ;)
daj kontakt na nejaku
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

altlavista

no glupucke su aj k svetu daktore (sumnucke) :D
Quote from: nighthunter on  01.03.2007, 02:08:01
kontakt na nejaku

heh, a co by si snou robil, taka ma naucene len 6 vzorovych situacii a nic... o rande ani paru :D

nighthunter

Quote from: altlavista on  01.03.2007, 02:17:37
no glupucke su aj k svetu daktore (sumnucke) :D
Quote from: nighthunter on  01.03.2007, 02:08:01
kontakt na nejaku

heh, a co by si snou robil, taka ma naucene len 6 vzorovych situacii a nic... o rande ani paru :D

hmm, takto som nerozmyslal
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

altlavista

tak potom sry, ale som nechapal :)

mrkvy

:D sak jej podstrcis dajake materialy, a jej povies, ze sa to ma naucit... ;) Horsie bude, ked sa bude tak ku kazdemu spravat... :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

nighthunter

Quote from: mrkvy on  01.03.2007, 03:28:47
:D sak jej podstrcis dajake materialy, a jej povies, ze sa to ma naucit... ;) Horsie bude, ked sa bude tak ku kazdemu spravat... :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:

ok, dohodnute
idem zhznat materialy, ty mi zozen to cislo
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

altlavista

lol, no tak moze byt, ze modelova situacia ak k vam pride uzivatel nighthunter:

N - nighthunter, G - glupucka

N: dobry...
G: cau zlaticko
N: oh, vdaka
G: tak co? hupsneme na to?
N: ???
G: ja zaobstaram vino a veceru, ty sa len tvar prijemne
N: ...
G: och tie tvoje svalnate ruky (ooooooohhhh)
N: mhmmmmmm
G: dakujeme a pridte aj nabuduce


:D :D :D :D :D

kOsTi

to kde take maju? tam by som cel teda ist... to je Orange ci T-mobile? :D
:trestac:

mrkvy

Tha ja mam T-debile.. :D ale uz som si kupil aj O2 jednotku, tha som frajer.. :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

nighthunter

Quote from: altlavista on  01.03.2007, 03:45:07
lol, no tak moze byt, ze modelova situacia ak k vam pride uzivatel nighthunter:

N - nighthunter, G - glupucka

N: dobry...
G: cau zlaticko
N: oh, vdaka
G: tak co? hupsneme na to?
N: ???
G: ja zaobstaram vino a veceru, ty sa len tvar prijemne
N: ...
G: och tie tvoje svalnate ruky (ooooooohhhh)
N: mhmmmmmm
G: dakujeme a pridte aj nabuduce


:D :D :D :D :D

akoze ROFL (fakt som skoro spadol od smiechu na zem)
este doplnam

N: jasneze pridem aj nabuduce
(budem chodit reklamovat kazdy den)
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

altlavista

no pekne, to budes musiet velmi nenapadne, men si ucesy... bo jej to bude divne a vyhodi error z programu

nighthunter

Quote from: altlavista on  01.03.2007, 16:36:00
no pekne, to budes musiet velmi nenapadne, men si ucesy... bo jej to bude divne a vyhodi error z programu

kym nevyhodi mna, je to OK
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

altlavista

ked tam prides a budes vyzerat jak tvoj avatar, tak neviem, neviem... no!

;)

mrkvy

asi by jej bolo divne, keby ze tam pride a zacne si triskat hlavu o klavesnicu... :D Nestandardna situacia... :D :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

nighthunter

Quote from: mrkvy on  01.03.2007, 16:46:15
asi by jej bolo divne, keby ze tam pride a zacne si triskat hlavu o klavesnicu... :D Nestandardna situacia... :D :D
a hned hodi error :-D
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

mrkvy

:D by ma zaujimalo, ze ako by sa v takom errori spravala... :P Hlava do piesku a tak.. :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D