• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Rebríček naj jedál na TUKE

Started by pawlo, 27.11.2012, 05:42:12

« predchdzajce - alie »

pawlo

Tak mi napadlo, mohli by sme sa podeliť o skúsenosti aké jedlo ktoré je k dostatiu na škole je naj. Už ma nebaví tipovať čo je jedlé a čo nie. Ku jedlu môžte  aj konkrétnu jedáleň.

tino8

ziadne neni, raz som mal dobre ryby na j7 ale stali asi 4 eura


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

PALLY27

ryby vo všeobecnosti su drahe .. takže 4 € je tak normal :)

fakovnik

Ale čosi, 1kg mrazené, aj s vodou :D, máš za 2E  ;D

Whoever said money can't buy happiness isn't spending it right.

PALLY27

Quote from: fakovnik on  27.11.2012, 06:30:47
Ale čosi, 1kg mrazené, aj s vodou :D, máš za 2E  ;D

hej tam dajaké file.. ale taký losos ? :)

esperian

a ty mi hces povedat ze tvoj losos este vo vanicke na technike plaval ?? :ohmigod: :ohmigod: more ani to nerozoznas ked to je zmrazene ci to file alebo losos...

PALLY27

Quote from: esperian on  27.11.2012, 06:40:16
a ty mi hces povedat ze tvoj losos este vo vanicke na technike plaval ?? :ohmigod: :ohmigod: more ani to nerozoznas ked to je zmrazene ci to file alebo losos...

ale espík, no .. losos je riadne ružový až oranžový .. to rozpoznaš hned od inej ryby :D

dEVIANT

Všetko sú sračky...keď si porovnáš cenu / kvalitu / množstvo jedla v škólskych jedálniach a nejakých reštikách, tak sa ti pomaly ani neoplatí jesť tie...
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

PALLY27

Quote from: dEVIANT on  27.11.2012, 06:57:56
Všetko sú sračky...keď si porovnáš cenu / kvalitu / množstvo jedla v škólskych jedálniach a nejakých reštikách, tak sa ti pomaly ani neoplatí jesť tie...

ale ta vieš .. študenti su chudobný, nemaju čo pomaly jesť nie to ešte si drahé ryby v reštikach davať,,, tam suchy rožok, treska z tesca a ideeš .. do toho pivooo  ;D  :beer1:

tino8

more za 4e kupis sushi v meste, ne tam zmrazenu tresku v jedalni


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

genie

a presne preto si uz druhy rok varim sama.
tie skolske bludy vyuzivam len v pripade, ze sa mi momentalne nechce varit/nechce trepat niekam na nieco jedle.
a najlepsie varili svojho casu na BN32, co vsak uz studentom oficialne pristupne nie je :/
"Any fool can use a computer.  Many do."

PALLY27

Quote from: genie on  27.11.2012, 16:07:28
a presne preto si uz druhy rok varim sama.
tie skolske bludy vyuzivam len v pripade, ze sa mi momentalne nechce varit/nechce trepat niekam na nieco jedle.
a najlepsie varili svojho casu na BN32, co vsak uz studentom oficialne pristupne nie je :/

šak hej šrot naj jedia študenti, a zamestnancom dame trošku lepší šrot :D

paloSK

Ja som raz na j7, jedol taky fajnovy segedinsky gulas, akoze vyyyborny bol.

:D

Stormmast3r

Najviac mi chuti v ZPčke no zjavne nie len mne

Cadmus

moje top5:
1: cigansky tanier na bozene 1
2: rybacia polievka v zp
3: bryndzova polievka na j7
4: plnene pecene kura na bozene 1
5: banany v cokolade na bozene 1
a tesne sa dotahuje kremes

na gympli nam varili uplne otrasne, sa to nedalo jest, takze tu som mal od prveho dna vynikajucu stravu :P

ale taky celkovy postreh: nedavat si radsej nic take, kde nie je presne dany pocet kusov (moravsky vrabec, perkelt, ...) lebo z toho daju len tak, aby sa nepovedalo.

no a este bottom5:
1: zemiaky na bozene 1
2: spagety
3: kuraci spiz v zp (nie ze by bol zly, ale 4 kusky masa su fakt malo)
4: bryndzove halusky vacsinou
5: segedinsky gulas na fera

a celkovo sa mi zda, ze v zp su porcie jak pre macky

piton

ooo bryndzova polievka na jedlicke..... mnam! ked to bolo v menu, tak sme si stale dali aspon 2/3 taniere... lahoda...
"Iba život, ktorý žijeme pre ostatných, stojí za to." - Albert Einstein


DarthVader

akoze nic lepsie jak ciernohorsky rezen nejstvuje :) nom nom nom vzdy ked sa mi ho podari trafit :) samozrejme v ZPcke

Stormmast3r



Vazeni studenti a doktorandi,

V zmysle metodickeho pokynu z MSVaS SR od 1.1.2013 sa meni prispevok na jedno jedlo
z 0,80 eur na hodnotu 1,- eura, pricom vsak

"dotaciu nie je mozne uplatnit pri nakupe potravin"

Hranice pre priznanie dotacii na TUKE ostavaju nasledovne:
- pri odbere jedla za viac ako 1,66- eur,mate narok na dotaciu 1,- euro
- pri odbere dvoch jedal za viac ako 3,32- eur, mate narok na dotaciu
2,- eura
Jedla je mozne pocas dna odobrat vo viacerych jedalnach, hodnoty jedal sa pre
priznanie dotacii po vecernej uzavierke scitaju.

ing. Tibor Farago
veduci stravovania


Hm čo znamena ta veta v uvodzovkach?  :ropebanana:

tino8

asi to ze v bufete ti tu dotaciu nedaju :(


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

DarthVader

Quote from: tino8 on  15.01.2013, 00:04:09
asi to ze v bufete ti tu dotaciu nedaju :(

ked uz nebude dotacia na kavej v libresku. im done with them.  :pusta: :03:

lecter

Tak jak tino pise, asi bufety pojdu do kytek. Na intraku nieco spominali, ze uz nebudu moct davat cokolvek na dotaciu.
Cize asi si budes moct kupit len hotove jedla a nie veci, z ktorych si to sam uvaris...

robo7691

takze jedna Milka, 4x sojove rezy, 2 sačkové polievky a 5 rozkov (na blocku napisané HAMBURGER 3 :D ) uz nedostanem :(

PALLY27

aj doteraz to tak bolo že dotovane boli iba jedla, a prave preto v bufetoch tam nahadzali do lístka všeliaké iné pochutiny, a ktoré mali dotaciu .. no šak uvidíme..

kto už jedol v tomto novom roku v jedalniach by sa mohol pochvaliť že jak to vlastne je  :)

m@tej

Quote from: PALLY27 on  15.01.2013, 18:31:07
aj doteraz to tak bolo že dotovane boli iba jedla, a prave preto v bufetoch tam nahadzali do lístka všeliaké iné pochutiny, a ktoré mali dotaciu .. no šak uvidíme..

kto už jedol v tomto novom roku v jedalniach by sa mohol pochvaliť že jak to vlastne je  :)

v bufete som toho roku nebol, ale v jedalni som nepostrhol zmenu, klasicky som mal polievku, druhe jedlo k tomu 3bit a vsetko OK......myslim, ze pokial si beries nejake potraviny k niecomu varenemu tak je to ok, cisto potraviny bez niecoho tepleho sa asi nedaju na dotaciu