• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

radiator + kable

Started by Johny Bravo, 07.02.2010, 22:52:06

« predchádzajúce - ïal¹ie »

Johny Bravo

hi.

no takze ked dam stol tak, ze je priamo nad radiatorom a niektory kable (monitor, repraky) by sli v blizkosti alebo priamo na radiatore tak to je problem alebo nie? pc som dal trosku dalej od radiatora... :)

domino3d

ja mam teraz tak ze kable z pc (zadok, vsetky vystupy) je tesne na radiatorovych rurach. Uz asi pol roka, a vsetko v pohode, mam tam aj usb bluetooth, tcp kabel zrolovany medzi stenou a radiatorovymi rurami
vivat academicus


domino3d

vivat academicus

stricky

tiez to mam tak, a ziaden problem

Ing. nemtom

fungovat funguje ale chladice iste nemaju radost ze su tak blizko radiatoru
brix will be shat

domino3d

teraz som hral hru a cpu quad od intelu, zakladny chladic 65°C  idle 45°C
grafika ati radeon 4800ser okolo 60°C idle48°C
na full detail a vsetko
a radiator vedla hreje :)
chladice na prietok vzduchu bednou idu na 50% koli hluku
vivat academicus

Ing. nemtom

sak v pohode, ale radost iste nema :D
brix will be shat

puq

Quote from: Domino3D on  10.02.2010, 23:26:35
teraz som hral hru a cpu quad od intelu, zakladny chladic 65°C  idle 45°C
grafika ati radeon 4800ser okolo 60°C idle48°C
na full detail a vsetko
a radiator vedla hreje :)
chladice na prietok vzduchu bednou idu na 50% koli hluku

a co si mal na veceru? :D

tacouz

chlapci najlepsie urobite ak supnete komp rovno na radiator
re:Domino
inak aj teplota v izbe je dolezita' pripadne otvorene okno nad radiatorom' kto vie' mozno ze sedis obleceny na balkone s externym radiatorom pri pc; kazdopadne radiator+pc nejde spolu; z mojich skusenosti: ak zapnem schladeny komp(zima' otvorene okno' pc a radiator nebezal 10 hodin) tak windows nabehne rychlejsie ako ked ho zapnem teply alebo tepleho restartujem' nvm ale aspon sa mi to tak vidi  :xmas:
H2O FOREVER!

Johny Bravo

no ja nechcem dat na radiator, len kable chcem tam davat :)

tacouz

Quote from: stricky on  10.02.2010, 22:42:55
tiez to mam tak, a ziaden problem
tak. ked ide len o kable
H2O FOREVER!

nighthunter

sak kable su lacne ta co more
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Johny Bravo

no ja serem na kable len ci nespravi vacsi bordel :)

psicho

Quote from: tacouz on  11.02.2010, 04:39:57
chlapci najlepsie urobite ak supnete komp rovno na radiator
re:Domino
inak aj teplota v izbe je dolezita' pripadne otvorene okno nad radiatorom' kto vie' mozno ze sedis obleceny na balkone s externym radiatorom pri pc; kazdopadne radiator+pc nejde spolu; z mojich skusenosti: ak zapnem schladeny komp(zima' otvorene okno' pc a radiator nebezal 10 hodin) tak windows nabehne rychlejsie ako ked ho zapnem teply alebo tepleho restartujem' nvm ale aspon sa mi to tak vidi  :xmas:


toto ti neuverim
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

tino8

preco neuveris? vsak pri nizsej teplote je vodivost vodicov lepsia ako pri vyssej teplote, takze zapnutie pc pri vyssej teplote moze byt pomalsie tak o 0.00000000000000000001s :D


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

Cadmus

nj, ale vodivost polovodicov je pri nizsej teplote nizsia. teraz uz len ze coho je tam viac :D