• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Prospechove stipko a.k.a ako sa vyj***t na tuto skolu!!!

Started by Pusta, 23.10.2007, 16:11:49

« predchdzajce - alie »

Pusta

ano DAKUJEM vsetkym ktori mi pomohli a aj ZISTILI ci tie stipendia BUDU alebo NIE   :sneaky2:


DeeL

nemas rada prekvapenia? netreba cakat a potom budes stale len prijemne prekvapena ;) ... ked cakas na nieco tak skor mozes byt neprijemne prekvapena... trocha optimizmu ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Pusta

hej DeeL to je tak ako keby si povedal nejakemu cloveku co robil rok v nejakej robote na polovicny uvezok...ze ty sice nevies ci mu zaplatia ale ze nech to necaka a ked mu zaplati thak aaspon bude prijemne prekvapeny  :baaa:


DeeL

skola neni robota... a niekedy aj v robote sa ti moze stat, ze nedostanes vyplatu ked sa pokaslu tam vsetci...

ale akoze chapem to celkom vazne, ze uz to clovek ocakava ked to tak malo byt... mna tiez obcas napadlo, ze to nebude zle nieco dostat a tak... ale ja tomu este stale verim ze to aj bude ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Pusta

Thak aby som to uviedla na spavnu mieru....priatel mi uz zistil ze ako to ma byt s tymi stipendiami... "MAJU BYT" - toto vyhlasila ta ista zenska na studijnom co mne vyhlasila ze NEBUDU akurat ja som iba podradny student thak preco by si zo mna zj***y robit nemohla nie?
  :03:  :03:  :03:  :03:  :03: :03:  :03:  :03:

taze sa uvidi ...


kOsTi

:trestac:

Pusta



milanko

jou aj moj bratranec ma takto informoval ze by mali byt...ze tak mu to na studijnom povedali...vid strany vpredu :) a este ked ti to aj priatel potvrdil tak ja pevne verim ze buduuuu !!!
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Ing. nemtom

Quote from: stricky on  25.10.2007, 14:19:01
apropo v paule fyziky niekto nechava odchal fixou odkaz- kto je NEMTOM??? - tak ja ako spravny kamos som to tam vysvetlil :D

hm, keby som chodil na prednasky ta si to pozrem
brix will be shat

kOsTi

:trestac:

stricky


nighthunter

no so stipkami je to rozne od fakult
u nas napriklad budu
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

kOsTi

vsade budu... ale na buduci rok uz nije
:trestac:

milanko

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

milanko

len som vyjadril svoje pocity z toho ze nebudu stipka..
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

JCube

ja ti ich neberiem...mna to tiez stve...ale neprekvapuje...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pusta

ano...tu sme na slobodnom fore mozme vyjadrit svoje rozhorcenie  :baaa:


milanko

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Pusta



JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pusta



milanko

najdeme si nieco nove kde sa budeme moct slobodne prejavovat a debatovat !!!
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

JCube

ved co nezijes v slobodnej spolocnosti tak si daj tie ruzove okuliare dole... :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pusta