• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Prospechove stipko a.k.a ako sa vyj***t na tuto skolu!!!

Started by Pusta, 23.10.2007, 16:11:49

« predchdzajce - alie »

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kOsTi

stat je kokot... (v urcitych pripadoch tu plati analogicky aj stare zname Ludovitove: "stat som ja" ... ale o tom potom)... spoplatnit studium to hej... a este nam aj zrusit stipka to trojnasovne hej! bars su tam mudri ludia...
:trestac:

Pusta



kOsTi

ale neplac... za minulorocne stipko sa este pojdeme ozrat ;)
:trestac:

Pusta

thak mozno vy na FEI ano ale ja si mozem ist za to akurat vyzdvihnut "PanBohzaplat"  bu


kOsTi

ale cosi... ti zarucujem ze ked dostaneme my aj tak vy!
:trestac:

Pusta



kOsTi

:trestac:

Pusta

BEREM TA ZA SLOVO!!!!
taze ked nedostanem thak mi das 50% zo svojho  :emot-LMAO:  :emot-LMAO:  :emot-LMAO:


kOsTi

nooo za prve neviem ci sa mne nieco ujde a za druhe... aj ked sa ujde tak to nebude nic moc :) aaaale kedze som slubil tak musim dodrzat :)
:trestac:

Pusta

ale neeee co si...ja xcem VLASTNE  :h_cry:
prvy a posledny krat ma clovek vynikajuce vysledky hlavne z toho titulu aby mu URCITE NEUSLO STIPKO a oni povedia ze NEBUDE 
bu  bu  bu  bu  bu  bu


stricky


milanko

no ja som realista....v dnesnej dobe je mozne vsetko... takze radsej budem realista a nebudem aspon potom prekvapeny
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

stricky


milanko

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Pusta



JCube

tolko kriku kvoli tym peniazom narobite jak keby nic ine pre vas neexistovalo...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

milanko

tak vies ked nedaju prospechove stipko tak ti vzali jedinu motivaciu snazit sa o dobre vysledky... preliezt nejako vzdy prelezies...
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

kOsTi

tak tak... najhorsie bude ked akoze zrusia... odjebeme tento rocnik ako sa len bude dat (nejake Ecka a Dcka) a potom na zaciatku roka povedia ze sa stipka udelovat budu :D a potom mozme nadavat :)
:trestac:

milanko

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

DeeL

tak mne to je akurat tak jedno... ja sa ucim ako pride... a tym ze sa ostatni neucia poriadne tak potom som len rad a dostavam stipendium nasledne... ale tak ci tak sa budem normalne ucit aj nadalej ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

kOsTi

no ja neviem... ale zajtra mam pisomku z matiky a este som to nevidel :) takze asi skor sa priklonim k tomu odjebavaniu :)
:trestac:

Ing. nemtom

:) ja nemam taky problem, odjebavam od prirody:D, lebo neviem sa ucit take [piip]-oviny co ma nebavia, stipko som este ani raz nedostal, a ani nedostanem, a ani ma to netrapi
brix will be shat

stricky