• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

Prospechove stipko a.k.a ako sa vyj***t na tuto skolu!!!

Started by Pusta, 23.10.2007, 16:11:49

« predchádzajúce - ïal¹ie »

JCube

co sa cudujes? odporucam ti pozriet napriklad Zeitgeist alebo podobny dokument... :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pusta



milanko

nic.. on asi aj to co tu postuje je z donutenia a nie jeho slobodna vola a presvedcenie
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

JCube

moja slobodna vola a presvedcenie boli vyjadrene skor a nestretli sa s pozitivnym ohlasom...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

milanko

nemozes cakat ze bude kazdy pozitivne reagovat na tvoju slobodnu volu...o com by to bolo... je to o tom ze kazdy prejavi svoj nazor a jede sa do debatyyy ...
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

JCube

ved ja to ani necakam... :) ale naco debatovat o niecom co sa nestretne povacsinou s pozitivnym ohlasom... :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

milanko

presne kvoli tomu ... navzajom si protirecit a debatovat.. niekedy dokonca aj taka zdrava hadka moze prospiet organizmu
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

JCube

ja som sa skorej stretol s tym ze ked dvaja maju rozdielne nazory tak sa neznasaju na zivot a na smrt co je skoda... brani to prenikaniu novych nazorov a postupov do spolocnosti...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

milanko

no je aj take..ale ja vravim o zdravom protireceni... nie o extremoch ...
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

JCube

njn...okej ludia...mam 3k postov tak sa s vami lucim...idem spat... :D snad sa tu objavim este... :) v obmedzenej miere... :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

milanko

gratz k postom...a lucim sa aj ja... bru noc vsetkym
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

mrkvy

Ta še majce, še opatrujce a zajtra šumny dzeň.. ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

nighthunter

len piste, len piste

potom to pouzijem v svojej diplomovke
"Dopvera a bezpecnost v elektronickom podnikani"
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

BCAA

toto je slobodne forum podla vas ked moderator moze mazat prispevky   :D   toto nieje slobodne forum 

Pusta

nooo vyborne dovidenia JCube  br som zvedava ci sa t este niekedy objaviiiis  ao

a BCAA no neviem...z tohto hladiska to moze vyzerat ako nesloboda....ale aj v realnom svete nemoze byt anarchia nemozu si vodici aut chodit ako chcu  bn


stricky


kOsTi

:trestac:

stricky


kOsTi

:trestac:

stricky


mrkvy

podla mna by si mal vytvorit new nick, JCube2 a dat dalsich 3000.. ;) By to pekne vyzeralo v statistikach... :)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky


mrkvy

Ale myslim, ze s tym istym nickom by ho to asi uz nepustilo.. ;) Hmm? Dze dajaky cheater.. :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Pusta



stricky