• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

pribeh

Started by Ing. nemtom, 04.02.2008, 19:08:38

« predchdzajce - alie »

buhehe

zase strieskali a

stricky

dohodli na dalsom

nighthunter

postupe a priprave
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

radix

dalsej skvelej party

stricky


kamelot

uz nemoze chybat

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

kOsTi

:trestac:

kamelot

sa nakoniec moze

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

radix

prist dobre zabavit

kOsTi

lenze ona zas
:trestac:

kamelot

bude hladat ine

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

kOsTi

:trestac:

Ing.Veduci

na nas vykaka
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

kOsTi

:trestac:

radix

cakat na nikoho

nighthunter

niezeby to vadilo
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

kOsTi

ale fakt nevadi
:trestac:

kamelot


while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

radix

dobre vyhovorky preco

altlavista

je pomaranc oranzovy

pUf

a lebo medved
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

kamelot

a dalsie zvieratka

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

Ing.Veduci

isli s Pustou
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Ing.Veduci

zemiaky a bylinky
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.