• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

pribeh

Started by Ing. nemtom, 04.02.2008, 19:08:38

« predchdzajce - alie »

nighthunter

sa to stalo!!!
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

buhehe

Prislo to necakane

radix

skoro ako tsunami

ppt


Ing. nemtom

brix will be shat

kamelot

sa tam objavil

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

hrmill

Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

nighthunter

ale nepodarilo sa
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

kOsTi

:trestac:

Ing.Veduci

na nasu forumovicu
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

radix

kda sa poriadne

Ing.Veduci

opijeme jak prasata
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

radix

alebo ako svine

buhehe

abo jak kance

Mao

uplne bez zabran

Pribina

sputani divokou a
plllllp prepinan kapitan Spok

radix

veeeelmo nebezpecnou a

stricky

do neba volajucou

Ing.Veduci

pustou. A potom
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

stricky

si konecne uvedomila

kOsTi

:trestac:

Ing.Veduci

po tazkej forumovici
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

radix


Ing.Veduci

dost tazko dolahla
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.