• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Prezidentske volby 2009

Started by Johny Bravo, 11.03.2009, 16:31:40

« predchdzajce - alie »

koho budete volit?

Radi?ová
20 (40%)
Gašparovi?
11 (22%)
Martináková
2 (4%)
Mikloško
3 (6%)
Melník
0 (0%)
Bollová
1 (2%)
Sidor
0 (0%)
mfp lebo je mi jedno aky "saso" reprezentuje Slovensko
12 (24%)
wrc to ma v rici pridajte sa
1 (2%)

Total Members Voted: 49

kOsTi

mne hry celkom dlho trvaju bo nevydrzim hrat dlho vkuse :)

Quote from: Smokie on  16.03.2009, 04:53:15
to jo...Fallout 3 som mal tiez prejdeny asi za 2 tyzdne :-/ pritom jednotku som hral asi mesiac, mesiac a pol a dvojku podobne

zalezi na tom ktore questy robis a kde po mape behas, ja sa snazim skoro vsetky a uz to hram dost dlho :)
:trestac:

Ing. nemtom

ja som sa tiez snazil skoro vsetky a po 2 tyzdnoch od zaciatku som zabudol o com to bolo
brix will be shat

kOsTi

no ja som si tiez prv myslel ze robim vsetky ale tak som zacal behat po mape a zistil som ze je tam este milion dalsich cize ked ides len za hlavnou dejovou liniou a robis questy len tam kde dojdes popripade v okoli tak to mas dost malo questov :)
:trestac:

Ing. nemtom

nj, potom som uz zistil, ked som si myslel ze som v polke hry a zrazu konec
brix will be shat

t0Mi

Fallout 3 sa asi snazili napodobnit realny zivot. Ked ides v skutocnosti napr. na nakup, po ceste mozes ale nemusis trebars pomoct bezodmovcovi zohnat jedlo a pod... Tvorcovia asi zabudli ze ludia sa v hre snazia dostat na koniec :) Teda vacsina. Nie ako v zivote :)

buhehe

jak pekne sa preslo od volieb cez ciganov az po gamesy...

mishelka

to ste zaspamovali 4 strany hrami (nebudem to uz citat...) ??!?
inak vcera som pocula zaujimavy nazor na prezidentske volby:
"Budem volit Gasparovica, pretoze kazdy novy kandidat, ktory vyhra volby, dostane 100tisicovy plat (ci dochodok) dozivotne. To znamena, ze pre Gasparovica ziadny novy plat netreba a preto nebudu ani dochodky nizsie".
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

Pusta

100tisic/mesiac dozivotne? co je to par korun oproti tomu ake ksefty sa v politike tocia a kde vsade idu nase peniaze len nie na dochodky ... :emot-rolleyes:


Johny Bravo

Quote from: Pusta on  17.03.2009, 15:17:21
100tisic/mesiac dozivotne? co je to par korun oproti tomu ake ksefty sa v politike tocia a kde vsade idu nase peniaze len nie na dochodky ... :emot-rolleyes:
jj tak nejak

mishelka

ta hej, ale podvody a ksefty robi kazdy bez rozdielu... alebo mozes o niekom cestne prehlasit, ze to nerobi (o politikoch sa bavime)?
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

Ing. nemtom

mozno je taky, ale jeho meno je nezname, a je to nejaky bezvyznamny politik
brix will be shat

kOsTi

ako mozes vobec nieco o niekom cestne prehlasit pokial nejde o tvoju osobu? :)
:trestac:

Johny Bravo

Quote from: mishelka on  17.03.2009, 20:14:00
ta hej, ale podvody a ksefty robi kazdy bez rozdielu... alebo mozes o niekom cestne prehlasit, ze to nerobi (o politikoch sa bavime)?
kazdy robi ksefty ale niekto menej a niekto viac.. a niekto robi aj nieco dobre pri tom a niekto len ksefty

Agamemnon

Quote from: mishelka on  17.03.2009, 20:14:00
ta hej, ale podvody a ksefty robi kazdy bez rozdielu... alebo mozes o niekom cestne prehlasit, ze to nerobi

mishelka... a takto to nestačí? ;D
All code is crap.

42

t0Mi

Hmm, Kamelot mi dost zmenil nazor na to koho budem volit. Takze... Chcel som volit Martinakovu, bol som uz viac menej rozhodnuty... Povedal som si, ze budem volit cestne podla svedomia, tak proste ze dam hlas jej... A potom mi teda Kamelot povedal, ze on bude volit Radicovu, aby nebol zvoleny Gasparko. A vtom mi to doslo. Ak budem volit cestne, dobre, mozno bude mat porazena martinakova aspon o ten hlas viac, ale stale bude na 3tom mieste. A podstatne je to prve. Takze budem volit rovnako pani Radicovu, aj ked je to zasa Dzurindacka a tito old schooleri su dost jebnuti... Ale este by som dodal ze by bolo dobre ist volit, poprosim vsetkych z vas, lebo ak v prvom kole bude mat kazdy kandidat Fx / teda 50 a menej percent, spravi sa druhe kolo a to nas opat stoji nekrestanske peniaze. Tak teda v sobotu pri urnach..

Ing. nemtom

martinakovu uz len kvoli xichtu by som nevolil, more kuknem na nu, vidim hysterickeho psychopata, zahlad sa do jej xichtu na tych plagatoch, hysteria^n
brix will be shat

ApokalypS

#191
ona kandiduje len kvolu tomu, aby zdiskreditovala radicovu.. (a teraz uz aj gasparovica..)
tolko moj nazor..

jasne, treba ist volit.. koho?? to necham na kazdom zvlast..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

t0Mi

Quote from: Bc. nemtom on  18.03.2009, 05:35:05
martinakovu uz len kvoli xichtu by som nevolil, more kuknem na nu, vidim hysterickeho psychopata, zahlad sa do jej xichtu na tych plagatoch, hysteria^n

;D

Ing.Veduci

Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

Ing.Veduci

Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

psicho

kurvy politicke, sabotujem volby
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

ApokalypS

80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/