• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

Prezidentske volby 2009

Started by Johny Bravo, 11.03.2009, 16:31:40

« predchádzajúce - ïal¹ie »

koho budete volit?

Radi?ová
20 (40%)
Gašparovi?
11 (22%)
Martináková
2 (4%)
Mikloško
3 (6%)
Melník
0 (0%)
Bollová
1 (2%)
Sidor
0 (0%)
mfp lebo je mi jedno aky "saso" reprezentuje Slovensko
12 (24%)
wrc to ma v rici pridajte sa
1 (2%)

Total Members Voted: 49

plexisklo

rasizmus voci bielym existuje,len sa to este vola pozitivna diskriminacia kohokolvek ineho :)

perlou je argument agentov boja proti diskriminacii romov,ktori nam prisli kazat na strednu skolu, ohladom novych a uz aj zdemolovanych bytov : "Vy by ste si vazili vec ktoru dostanete zadarmo?"
I´ma kick open the door of the oval office an I´ma chop that motherfuckin desk in half - Byaaah!!
pwn

t0Mi

Moze sa to volat ako chce, v PRAXI s tym nic nezmozes... Rasizmus je zbranou romov.

puq

nechapem na co to tu riesite ked i tak holy kkt mozete ;) jedine co mozes je ze ked vidis nejakeho degesa jak kradne tak mu mozes jednu jebnut a mas...ale potom cim skor utekaj kym nepride dalsich 20 :D

plexisklo

"naco to riesite ked aj tak kkt.." vies si predstavit kde a ako by si zil,keby ku kazdemu zlozitejsiemu problemu vsetci pristupovali takto? :P
I´ma kick open the door of the oval office an I´ma chop that motherfuckin desk in half - Byaaah!!
pwn

puq

no mi povedz co tym vyriesis ked tu zapises 3 strany? more o tyzden bude tato tema zabudnuta a cigani si budu dalej kradnut a rozjebovat byty ;)

plexisklo

mozno sa niekto odtial dokope k cinnosti,co ty vies ... alebo mame ist radsej cumiet na Walker Texas Rangera lvl81? :)
I´ma kick open the door of the oval office an I´ma chop that motherfuckin desk in half - Byaaah!!
pwn

t0Mi

Radsej by ste si mohli precitat co som napisal. Tak sa tomu da pomoct.

Smokie

Quote from: puq on  15.03.2009, 17:48:12
nechapem na co to tu riesite ked i tak holy kkt mozete ;) jedine co mozes je ze ked vidis nejakeho degesa jak kradne tak mu mozes jednu jebnut a mas...ale potom cim skor utekaj kym nepride dalsich 20 :D
vtedy budes este obvineny z ublizenia na zdravi...:)
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

Smokie

Quote from: t0Mi on  15.03.2009, 15:42:10
Treti krat opakujem: Kym budete vsetci hovorit o ROMSKOM probleme, budu dostavat nove byty a vsetci budeme ticho zavidiet. Rasizmus proti bielym totiz v praxi neexistuje. A naucte sa gramatiku, ked uz chcete pisat o tom kto je aka socka.
Myslis, ze zmena nazvu problemu nieco vyriesi? :) Problem je v tom, ze je to ina rasa, je to narodnostna mensina. Nie v tom, ze sa o nich hovori ako o romoch. A ako mensinu ich berie aj EU a vsetci jej pozorovatelia... Cigani to vedia a zneuzivaju to.

Toto nevyriesis. S tym sa treba naucit zit...  Alebo odist.
Tento problem mozu vyriesit paradoxne len romovia a to bud tym, ze sa uspesne zaclenia do spolocnosti, alebo zacnu robit taky bordel, ze aj EU dojde, ze tu nieco s nimi nie je v poriadku a problem su oni, nie nas pristup. :)
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

puq

inac v amerike mali podobny problem s afroamericanmi...tam skusali rozne veci tak jak u nas...dali im byty tiez ich rozjebali...a nakoniec prisli s niecim takym ze(prenesiem to na nas priklad ciganov): preco je problem s nimi? preco je ich tolko? lebo nic nerobia a len dzigaju a dzigaju a dzigaju a sa mnozia jak kobylky...a tak dostavaju peniaze od statu atd...a v amerike to vyriesili tak ze im nedali nic pokial nesli robit nejake aktivacne prace...ale oni sa stazovali ze nemozu ist robit lebo sa musia starat o deti...tak vymysleli im take nieco ze: musia robit tak ze napr zena robila rano 5 hodin o 8-13 a muz sa staral o deti a potom od 13-18 isiel muz do roboty...a naozaj to zabralo...nedzigali uz tolko...bolo menej deti a aj sa naucili pracovat ;)

Ing. nemtom

Quote from: Smokie on  15.03.2009, 18:45:13
Quote from: t0Mi on  15.03.2009, 15:42:10
Treti krat opakujem: Kym budete vsetci hovorit o ROMSKOM probleme, budu dostavat nove byty a vsetci budeme ticho zavidiet. Rasizmus proti bielym totiz v praxi neexistuje. A naucte sa gramatiku, ked uz chcete pisat o tom kto je aka socka.
Myslis, ze zmena nazvu problemu nieco vyriesi? :) Problem je v tom, ze je to ina rasa, je to narodnostna mensina. Nie v tom, ze sa o nich hovori ako o romoch. A ako mensinu ich berie aj EU a vsetci jej pozorovatelia... Cigani to vedia a zneuzivaju to.

Toto nevyriesis. S tym sa treba naucit zit...  Alebo odist.
Tento problem mozu vyriesit paradoxne len romovia a to bud tym, ze sa uspesne zaclenia do spolocnosti, alebo zacnu robit taky bordel, ze aj EU dojde, ze tu nieco s nimi nie je v poriadku a problem su oni, nie nas pristup. :)

nemyslel to ze zmenit nazov problemu, ale ze romovia su len podmnozinou mnoziny problemovej vrstvy a treba hovorit o celej vrstve nielen o romoch
brix will be shat

JCube

dajte mi gulomet paru vetriesky nabojov a slovensko nebude mat problem
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Agamemnon

Quote from: JCube on  15.03.2009, 19:06:07
dajte mi gulomet paru vetriesky nabojov a slovensko nebude mat problem
ešte imunitu :)
All code is crap.

42

Ing. nemtom

brix will be shat

JCube

Quote from: Agamemnon on  15.03.2009, 19:06:29
Quote from: JCube on  15.03.2009, 19:06:07
dajte mi gulomet paru vetriesky nabojov a slovensko nebude mat problem
ešte imunitu :)
naco ked bude gulomet?
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Smokie

Quote from: Bc. nemtom on  15.03.2009, 19:02:28
nemyslel to ze zmenit nazov problemu, ale ze romovia su len podmnozinou mnoziny problemovej vrstvy a treba hovorit o celej vrstve nielen o romoch
Tak tomu trosku nerozumiem, priznam sa :)
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

Ing. nemtom

bude ti neskor vysvetlene, ja nemam cas
brix will be shat

t0Mi

Quote from: Bc. nemtom on  15.03.2009, 19:02:28
nemyslel to ze zmenit nazov problemu, ale ze romovia su len podmnozinou mnoziny problemovej vrstvy a treba hovorit o celej vrstve nielen o romoch

Jeden clovek rozumie o com tu dookola tocim... Mas u mna pivo. A Smokie ty ked ma na pivo pozves, rad ti vysvetlim ako som to myslel... ;D A takto funguje nastolenie pivnej rovnovahy... Spat k prezidentom prosim.

Agamemnon

All code is crap.

42

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

puq


kOsTi

:trestac:

Ing. nemtom

ja pamatam este idkfa a idclev
brix will be shat

kOsTi

nj ILM je z kus starsej hry :)
:trestac:

nighthunter

lol wolfik :DDD

a kto pamata MEGAHIT ?
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)