• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Prezidentske volby 2009

Started by Johny Bravo, 11.03.2009, 16:31:40

« predchdzajce - alie »

koho budete volit?

Radi?ová
20 (40%)
Gašparovi?
11 (22%)
Martináková
2 (4%)
Mikloško
3 (6%)
Melník
0 (0%)
Bollová
1 (2%)
Sidor
0 (0%)
mfp lebo je mi jedno aky "saso" reprezentuje Slovensko
12 (24%)
wrc to ma v rici pridajte sa
1 (2%)

Total Members Voted: 49

puq

Quote from: nighthunter on  14.03.2009, 17:40:57
no pozeram na bolloej stranku a vidim ze mi neodpisala :(

a myslis ze ona vie kto je uwe boll? ;)

Quote from: t0Mi on  14.03.2009, 17:42:26
Kym sa na nich budete pozerat ako na romov, nikto, ani sebelepsi politik to nevyriesi...

a jak mame na nich kukat? ako na seberovnych? to sa radsej zastrelim ;)

nighthunter

ne o bolla som jej pisal

som pytal kontakt na tu dievcinu co je na billboarde
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Smokie

Quote from: t0Mi on  14.03.2009, 17:42:26
Kym sa na nich budete pozerat ako na romov, nikto, ani sebelepsi politik to nevyriesi...
To by aj mna zaujimalo, ako sa na nich mame pozerat? :) Uz teraz sme nimi diskriminovani. Ako sa to zmeni, ked ich vezmeme za seberovnych?
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

puq

podla mna by pomohlo KONECNE RIESENIE... ale to uz tu raz bolo, ale vtedy zacali so zidmi a mali zacat s degesmi ;)

t0Mi

Quote from: nighthunter on  14.03.2009, 17:49:15
ne o bolla som jej pisal

som pytal kontakt na tu dievcinu co je na billboarde

:emot-LMAO:

Quote from: puq on  14.03.2009, 17:43:05
a jak mame na nich kukat? ako na seberovnych? to sa radsej zastrelim ;)

Hovorim, ze najsilnejsia zbran tychto ludi je, ze ak su to nahodou romovia, maju super pancier, cez ktory im nikto nic nemoze, a ten pancier sa vola RASIZMUS. Cize aj z tohto pohladu je rasizmus zla vec, proste keby nebol, keby nebola 'romska' otazka, ale proste by sa to riesilo vo vseobecnosti, urcite by sa podla mna poriesilo dost vela. Nemusis na nich pozerat ako na seberovnych, ved ani na bezdomovca nepozeras, a ani na miliardara, aj ak nie su romovia.

Quote from: eminkaa on  14.03.2009, 17:48:21
celkovo tu ide o absolutne inu kulturu ludi, ktoru nejde prevychovat, to je len o tom, ze bud ich budeme trpiet alebo nebudeme...

S tymto suhlasim, prevychovat ich nejde, sprisnenim niektorych zakonov by sa ale dali vytvorit podmienky, za ktorych by si takito ludia nemohli tolko dovolovat. Aj ked vacsina z tych veci na ktore myslim sa skor podobaju na socializmus (povinnost pracovat napriklad). To opat dokazuje ze neexistuje idealny rezim, pretoze neexistuju ani idealni ludia.

Zbytocne to riesime, aj tak nic nezmozeme, jedine, co z nasho postavenia pripada do uvahy, je v kazdych, nielen v tychto volbach zvolit kandidatov o ktorych si cestne myslime, ze by nase problemy, vsetky, nie len tento, dokazali aspon scasti napravit. Hawk.

Smokie

To je uz len o terminologii. Mozme prestat pouzivat slovo romovia, ale potom sa objavi dalsie slovo, ktore bude tuto skupinu obyvatelov definovat, napriklad.....pomarance. A namiesto romskej otazky bude pomarancova otazka :) Toto nezmenis. Tato skupina obyvatelov nie je charakteristicka pomenovanim, ale svojim spravanim. Navyse tym nikdy nepopries fakt, ze je to ina rasa. To sa ani popriet neda.

Tu musi zmenit uhol pohladu Europska unia a jej organy, lebo z nich sme posrati. Staci, ze nejaky spinavy cigan sa ide stazovat do Haagu, alebo kde a uz je pruser a uz je Slovensko rasisticke. Pritom im je uplne jedno, ze ten cigan kradne drevo chatarom na kurenie a psov na gulas.
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

t0Mi

Quote from: Smokie on  14.03.2009, 18:18:26
A namiesto romskej otazky bude pomarancova otazka :) Toto nezmenis.

Presne o to mi ide, existuju aj neromovia, ktori s nimi pachtuju, a ziju rovnako, aj ked ich je mozno pol percenta z tejto problematickej vrstvy. Ale aj to vidim ako klucovu moznost nazyvat ich inak a dostat tak EÚ mimo hru. Ja osobne to mam aj v hlave usporiadane tak, ze to je problemova vrstva, nezalezi na tom ze to su romovia, aj ked ich je drviva vacsina prave romov.

Smokie

Ale EU ti to nezozerie... Stale tam bude ta narodnostna mensina a to je to co rozhoduje :)
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

Ing. nemtom

aj ja sa mozem rehotat hudakovi ked mi uz podpisal znamku XD
brix will be shat

ApokalypS

Quote from: nighthunter on  14.03.2009, 17:49:15
ne o bolla som jej pisal

som pytal kontakt na tu dievcinu co je na billboarde
a sa cuduj, ze ti neodpisuje.. ;D
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Dragoon17

mozes dat link na ten bilboard??? nikde to nemozem najst na nete :xmas: uvidime aspon jaky mas vkus... :banana_guitar:

Dragoon17

mna by len zaujimalo ako Amici dokazali dat indianov do rezervacii, ktori im az tak fest neskodili ako nam tie "pomarance cierne"...a pritom je amerika koliskou demokracie....sice aj na slovensku je vela takych rezervacii, len u nas na slovensku sa to vola osada...a ty indiani, ktori sa rezimu usa podvolili tak ziju ako americania a ty co to nedokazali su v rezervaciach...asi by bolo najlepsie spravit jednu velku osadu a uvadzat ju ako atrakciu pre zahranicnych turistov... :puf: 8)...ale neberte to vazne co som napisal to len na odlahcenie temy  :xmas:

tacouz

Quote from: Dragoon17 on  15.03.2009, 03:05:12
...asi by bolo najlepsie spravit jednu velku osadu a uvadzat ju ako atrakciu pre zahranicnych turistov... :puf: 8)...
neviem ci by tym nevznikol osmy div sveta
H2O FOREVER!

joker

No podla mna je rasisticke to, ze romovi len preto, ze je to rom a stazuje sa, ze nema nic postavia nove byty a vsetko a neviem co, ale keby to bolo pre normalneho, tak sa nespravi nic...  ( to, ze uz potom niektore tie romske rodiny tie byty normalne platia.. a niektory vyrvu radiatory a odnesu do zberu... ta to uz sral pes, ne ? ) ... tak potom sme naozaj rasisticke slovensko... a problem je v mentalite romoch, nie v systeme na slovensku... im nepomoze postavit byt, ked nemaju vzdelanie na to, aby dostali lepsiu pracu, aby si ten byt mohli platit.. .a vzdelanie nemaju, bo ho nechcu... ..nechcu chodit do skoly... taze....

parafrazujem
QuotePosadit do lietadla a nechat zostrelit nad morom plnych zralokov
Toto sa nemozes spravit, dovody ?
1. nastalo by obrovske znecistenie vod na zemy a fakt by to bolo asi blbe
2. Greenpeace by hned zacalo velke protesty, ze skodime zivotnemu prostrediu kvoli velkemu uhynu zralokov....

Dragoon17

by si mohla o tom natocit film  :buttrock: Nazov: LUNIK IX- HELL IN THE EARTH  ap

Pusta

U "romov" je toto problem ze my sa tu mozeme aj poskladat aj modre z neba im zniest  ale oni o nasu pomoc nemaju zaujem ...oni maju zaujem o taky zivot aky ziju ... my im mozeme povedat a teraz budes moj zlaty chodit do skoly od rana do vecera aby si aspon daco vedel... ta sa ti na to vyseru....lebo im sa take nechce ....na to su prilis lenivi
alebo neviem ci ste pozerali Bailando tam jeden tancoval za nove byty pre kamaratov z takeho centra pre mladych bez domova...nakoniec tie byty im pozhanali.... jedine co mali urobit, mali zaist na urady a vybavit nejake papiere....a zvysoka sa na to vysrali...ved naco aj vynakladat nejake usilie ked v centre im je dobre?  bn


Dragoon17

Quote from: Pusta on  15.03.2009, 04:57:49
U "romov" je toto problem ze my sa tu mozeme aj poskladat aj modre z neba im zniest  ale oni o nasu pomoc nemaju zaujem ...oni maju zaujem o taky zivot aky ziju ... my im mozeme povedat a teraz budes moj zlaty chodit do skoly od rana do vecera aby si aspon daco vedel... ta sa ti na to vyseru....lebo im sa take nechce ....na to su prilis lenivi
alebo neviem ci ste pozerali Bailando tam jeden tancoval za nove byty pre kamaratov z takeho centra pre mladych bez domova...nakoniec tie byty im pozhanali.... jedine co mali urobit, mali zaist na urady a vybavit nejake papiere....a zvysoka sa na to vysrali...ved naco aj vynakladat nejake usilie ked v centre im je dobre?  bn
tam islo o to, ze tie byty im zohnali pri POPRADE, a to by mali jak z kaluze do blata... ja na ich mieste by som tiez ostal v BLAVE bo aj robotu zohnat pre nich by bol urcite problem, a tak by skoncili na ulici, cize podla mna trosku porozmyslali a vyhodnotili situaciu spravne pre nich... :buttrock:

nighthunter

#118
no chudatka

mali im zohnat v centreblavy + kazdy den 500 € do schranky zeby sa neunuvali



to mam taky priklad z dediny od babky

chodia tam, drankaju vzdy daco, ja ich vytrepem sice z dvora tak sa boja ale ked je tam baba s dedom cez tyzden sami tak s i chodia pytat  kadeco. Napr minule boli a keby ze aspon metlu alebo kosik donesu, ale oni nic.

A raz im mama dala taky fajny kruby kabat. Lenze to uz bolo po zime, isla jar a ciganka usudila ze uz jej netreba ze bude teplo, tak kabat vyhodila na ulici na zem. No a odvtedy cigan odomna nic nedostane, ani keby sa plazil predo mnou.
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Pusta

vsak oni neboli z BA ale z Vysokeho Slavkova ci jak sa to volalo co je mimochodom blizko Popradu


Pusta

a co sa tyka Popradu tak ak by tu hypoteticky nebola kriza tak tam rastie pekne zoskupenie vyrobnych firiem (myslim ze strojarskych)


Dragoon17

Quote from: Pusta on  15.03.2009, 05:05:01
vsak oni neboli z BA ale z Vysokeho Slavkova ci jak sa to volalo co je mimochodom blizko Popradu
ops sorry som si myslel ze su z blavy, ale aj tak keby im zohnali byt nekde na zapade tak by tam podla mna sli  bk

tacouz

miesto toho spamovania by ste radsej mohli chodit 2x tyzdenne na treningy boxu a kazdy den by ste po ceste domou polozili dajakeho degesa ...nakoniec by vymizli alebo by sa klepali doma v skrini.
H2O FOREVER!

kOsTi

ja som aj chcel ist postupom casu ale nejak som nestihol vybavit ten volicsky preukaz lebo nebudem doma v case volieb velmi... takze snad nabuduce :D
:trestac:

t0Mi

Treti krat opakujem: Kym budete vsetci hovorit o ROMSKOM probleme, budu dostavat nove byty a vsetci budeme ticho zavidiet. Rasizmus proti bielym totiz v praxi neexistuje. A naucte sa gramatiku, ked uz chcete pisat o tom kto je aka socka.