• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Prezidentske volby 2009

Started by Johny Bravo, 11.03.2009, 16:31:40

« predchdzajce - alie »

koho budete volit?

Radi?ová
20 (40%)
Gašparovi?
11 (22%)
Martináková
2 (4%)
Mikloško
3 (6%)
Melník
0 (0%)
Bollová
1 (2%)
Sidor
0 (0%)
mfp lebo je mi jedno aky "saso" reprezentuje Slovensko
12 (24%)
wrc to ma v rici pridajte sa
1 (2%)

Total Members Voted: 49

puq

najlepsie na tom je ze na tie otazky odpovedaju nejaki typkovia co mozno ani v zivote toho kandidata nevideli ;)

nighthunter

mna len zaujima ci bollova je nejaka rodina s uwe bollom
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

puq

Quote from: nighthunter on  13.03.2009, 22:38:00
mna len zaujima ci bollova je nejaka rodina s uwe bollom

asi hej :) kedze aj bollova trepe same kktiny a aj boll toci iba kktiny :)

t0Mi

Alebo ci martankovia su potomkovia martinakovej ? :trestac:

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

ApokalypS

80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Pusta

hlavne deti moje len pekne chodte volit a ak by sa dalo tak hocikoho len nie nominanta vladnej koalicie ....treba tam dakoho kto narobi aspon kusok bordel aj ked tym koniec koncov nic nezmoze  :h_evil:


DeeL


Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

kOsTi

fuh, kazdy ma daco mudre len miklosko ma tam riadnu kktinu :D
:trestac:

Smokie

Quote from: kOsTi on  14.03.2009, 05:48:29
fuh, kazdy ma daco mudre len miklosko ma tam riadnu kktinu :D
ale prakticky ma pravdu, lebo co viac moze prezident urobit? ;D
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

radix

presne tak, nic viac nemoze... :)

t0Mi

Quote from: eminkaa on  14.03.2009, 15:53:04
ja by som na ich mieste bojovala za zavedenie telesnych trestov pre tych obcanov (narodnost a rasa nepodstatna), ktori kradnu, podvadzaju a inak parazituju na tomto state a zaroven tym, ktori poberaju davky z lenivosti, nie nutnosti, by som tie davky zrusila, vsetkym detom by som zaviedla povinnu skolsku dochadzku do 18.roku zivota a ten obcan, ktory by sa nedokazal prisposobit civilizovanej spolocnosti a spraval by sa aj nadalej kocovne, by bol vyhosteny z krajiny...  :emot-prettywink:

aj ked mate pravdu, prezident asi az tolko nemoze :)

Paci sa mi tvoj nazor ema, ale kam by si ich vyhostila ? ;D No ale pravda pravda, ruku stat tomu kto kradne a za rok sme najfasa stat na svete :) Aj ked stat invalidov.

Ing. nemtom

Quote from: t0Mi on  14.03.2009, 16:04:47
Quote from: eminkaa on  14.03.2009, 15:53:04
ja by som na ich mieste bojovala za zavedenie telesnych trestov pre tych obcanov (narodnost a rasa nepodstatna), ktori kradnu, podvadzaju a inak parazituju na tomto state a zaroven tym, ktori poberaju davky z lenivosti, nie nutnosti, by som tie davky zrusila, vsetkym detom by som zaviedla povinnu skolsku dochadzku do 18.roku zivota a ten obcan, ktory by sa nedokazal prisposobit civilizovanej spolocnosti a spraval by sa aj nadalej kocovne, by bol vyhosteny z krajiny...  :emot-prettywink:

aj ked mate pravdu, prezident asi az tolko nemoze :)

Paci sa mi tvoj nazor ema, ale kam by si ich vyhostila ? ;D No ale pravda pravda, ruku stat tomu kto kradne a za rok sme najfasa stat na svete :) Aj ked stat invalidov.


to by museli politici prv svoje ruky posekat, taze to asi neprejde
brix will be shat

Smokie

"tym, ktori poberaju davky z lenivosti, nie nutnosti, by som tie davky zrusila"
"ten obcan, ktory by sa nedokazal prisposobit civilizovanej spolocnosti a spraval by sa aj nadalej kocovne, by bol vyhosteny z krajiny... "

To su tak subjektivne veci, ze nez by ubehol prvy rok od tvojho zvolenia, tak  by si vyhostila a priviedla na chudobu niekolko stoviek nevinnych ludi :) ty by si nedokazala posudzovat realne a objektivne osudy a zivoty vsetkych ludi, cize uz by si na to potrebovala uradnikov, socialnu poistovnu, neviem co este.... a pri nasom systeme byrokracie, ked sa vsetko posudzuje podla tabuliek a nie podla skutocnosti, tak dakujem pekne.... to by bol poriadny bordel :) ci by si chcela, alebo nie, tak vzdy by sa to skor ci neskor zvrhlo tak, ze vyhody by mali ti, ktori si ich vedia zabezpecit a nie ti, ktori si ich zasluzia
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

t0Mi

Quote from: Smokie on  14.03.2009, 16:09:02
"tym, ktori poberaju davky z lenivosti, nie nutnosti, by som tie davky zrusila"
"ten obcan, ktory by sa nedokazal prisposobit civilizovanej spolocnosti a spraval by sa aj nadalej kocovne, by bol vyhosteny z krajiny... "

To su tak subjektivne veci, ze nez by ubehol prvy rok od tvojho zvolenia, tak  by si vyhostila a priviedla na chudobu niekolko stoviek nevinnych ludi :) ty by si nedokazala posudzovat realne a objektivne osudy a zivoty vsetkych ludi, cize uz by si na to potrebovala uradnikov, socialnu poistovnu, neviem co este.... a pri nasom systeme byrokracie, ked sa vsetko posudzuje podla tabuliek a nie podla skutocnosti, tak dakujem pekne.... to by bol poriadny bordel :) ci by si chcela, alebo nie, tak vzdy by sa to skor ci neskor zvrhlo tak, ze vyhody by mali ti, ktori si ich vedia zabezpecit a nie ti, ktori si ich zasluzia

Ona to nemyslela doslovne kaamo :puf:

nighthunter

Gronsko - a premenovat na Romsko
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

puq

jebat gronsko...poslat ich na sri lanku a vyvolat 20 metrovu tsunami ;) a bol by pokoj 4ever :D

JCube

nalozit do lietadla a zostrelit nad morom...najlepsie plnym zralokov
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

JCube

#94
ej ale sme xenofobni :D

nominativ pluralu jakubko
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Ing. nemtom

brix will be shat

JCube

tych slovenskych ne...tie padaju aj same
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Smokie

:) nestaci ich pozhadzovat do mora?
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

nighthunter

no pozeram na bolloej stranku a vidim ze mi neodpisala :(
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

t0Mi

Kym sa na nich budete pozerat ako na romov, nikto, ani sebelepsi politik to nevyriesi...