• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Prezidentske volby 2009

Started by Johny Bravo, 11.03.2009, 16:31:40

« predchdzajce - alie »

koho budete volit?

Radi?ová
20 (40%)
Gašparovi?
11 (22%)
Martináková
2 (4%)
Mikloško
3 (6%)
Melník
0 (0%)
Bollová
1 (2%)
Sidor
0 (0%)
mfp lebo je mi jedno aky "saso" reprezentuje Slovensko
12 (24%)
wrc to ma v rici pridajte sa
1 (2%)

Total Members Voted: 49

cheMicka


Agamemnon

hej, ona má dosť divné bilboardy
All code is crap.

42

Dragoon17

toto 67 je vek gasparka alebo co??? sak on vyzera aspon na 80  bv....a radicova to co je ze ma krive nohy??  bp

t0Mi

JJ robi si srandu z toho dedka a z Radicovej tiez, a nikto jej nic nemoze :D najviac sa mi paci pri Gaspim ta sipka skrutena nadol :D Akoze na potenciu utocit to uz je huste :) Martinakova na hrad !


mishelka

#54
boze uz je to tu... zasa mi budu pol roka liezt na nervy trapne ksichty nasich trapnych poslancov s trapnymi sloganmi na trapnych plagatoch a bilboardoch  bu bu bu bu
a najlepsia je radicova ci ktora to je... kazdeho kolegu herca co zohnala smarila na plagat so sloganom "MOJA REC" lol ta to je take nenapadne :ohmygod: :ohmygod: :ohmygod: :ohmygod: :ohmygod: :ohmygod: :ohmygod: :ohmygod:
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

wqwq

pri intraku je jeden taky ked chcete vidiet :o

Havran

#56
ale to inac na chuja ze az od 35 rokov ci kolko mozes na prezidenta kandidovat, ja by som tam dal dajaku 25 rocnu cajocku s mottom: "Chuja mozes, tak aspon dobre vyzeraj"

a na CNN abo BBC by hned napisali "Slovak president is freaking hot !!" abo "Hottest presidend is in Slovakia" a hned jaku reklamu by sme mali  :emot-dance:
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

nighthunter

nj slovensky prezident je teply
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Dragoon17

Quote from: Havran on  12.03.2009, 15:39:36
ale to inac na chuja ze az od 35 rokov ci kolko mozes na prezidenta kandidovat, ja by som tam dal dajaku 25 rocnu cajocku s mottom: "Chuja mozes, tak aspon dobre vyzeraj"

a na CNN abo BBC by hned napisali "Slovak president is freaking hot !!" abo "Hottest presidend is in Slovakia" a hned jaku reklamu by sme mali  :emot-dance:
alebo vzdy pred volbami by mohli smarit MISS SLOVENSKO a kto ju vyhra moze zaroven byt aj prezidentkou...aspon nejaku korunku bude mat na hlave, ked uz skoro nic z toho prezidenta :embarassed:

kOsTi

no jak pozeram na posledne vitazky MISS tak radsej ani nie :/
:trestac:

nighthunter

Quote from: Dragoon17 on  12.03.2009, 19:07:27
Quote from: Havran on  12.03.2009, 15:39:36
ale to inac na chuja ze az od 35 rokov ci kolko mozes na prezidenta kandidovat, ja by som tam dal dajaku 25 rocnu cajocku s mottom: "Chuja mozes, tak aspon dobre vyzeraj"

a na CNN abo BBC by hned napisali "Slovak president is freaking hot !!" abo "Hottest presidend is in Slovakia" a hned jaku reklamu by sme mali  :emot-dance:
alebo vzdy pred volbami by mohli smarit MISS SLOVENSKO a kto ju vyhra moze zaroven byt aj prezidentkou...aspon nejaku korunku bude mat na hlave, ked uz skoro nic z toho prezidenta :embarassed:
toho roku uz korunka nebude, uz jej daju euro
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Dragoon17

pre mna za mna jej mozu dat aj cent.

DeeL


Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

puq

mne je uz teraz zle z celej kampane dpc... na kazdom kroku vidim toho kokota fica vyretusovaneho zeby nebolo vidiet tie jeho fialove vaky pod ocami...a ze volba prezidenta... na 3/10 bilbordov je gasparovic a na zvysnych fico s kalinakom...je mi na grc  :mishela :mishela

wqwq


Johny Bravo

Quote from: puq on  12.03.2009, 22:58:17
mne je uz teraz zle z celej kampane dpc... na kazdom kroku vidim toho kokota fica vyretusovaneho zeby nebolo vidiet tie jeho fialove vaky pod ocami...a ze volba prezidenta... na 3/10 bilbordov je gasparovic a na zvysnych fico s kalinakom...je mi na grc  :mishela :mishela
:mishela  :mishela komunisti

cheMicka

mne sa najviac pacil billboard :  


(neviem najst lepsiu foto)

Ing. nemtom

brix will be shat

puq

nice :D aspon ze chlapci nemrhaju svojim talentom ;) peknu show zrobili

JCube

tak tak...velmi spravne...konecne pekny nazor na volby som si precital :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

mishelka

Quote from: puq on  12.03.2009, 22:58:17
mne je uz teraz zle z celej kampane dpc... na kazdom kroku vidim toho kokota fica vyretusovaneho zeby nebolo vidiet tie jeho fialove vaky pod ocami...a ze volba prezidenta... na 3/10 bilbordov je gasparovic a na zvysnych fico s kalinakom...je mi na grc  :mishela :mishela
este si radicovu zabudol (spolu s danciakom a dalsimi hercami) omfg
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

t0Mi

No takze, aby sme tejto teme vnukli nejaku pointu, rozhodol som sa polozit rovnake 2 otazky vsetkym kandidatom pomocou ich internetovych stranok / mailov...

http://www.zuzanamartinakova.sk/hovorte-so-zm-napiste-zuzane.php
http://www.nasprezident.sk/index.php?page=napiste
http://www.radicova.sk/kontakty/
http://www.zvolbol.sk/kontakt/
frantisek_miklosko(zavináč)nrsr.sk
info@melnik.sk

... a na sidora som nenasiel ziaden kontakt ...

Takze no treba vymysliet druhu otazku. Lebo prvu by som asi dal ze:
"Ako by ste bojovali proti zlej situacii niektorych univerzitnych socialnych zariadeni ?"

P.S.: Na vlastnej stranke zvolbol.sk ma tetuska toto... WTF ?? ;D  ;D  ;D

mishelka

Ako sa chcu konecne postarat o romsku otazku na Slovensku? (ze ich zivime a oni sa na tom dobre bavia atd.)
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

nighthunter

#73
no polozim tetuske otazku aj ja !

otazka zaslana
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

t0Mi

#74
Quote from: mishelka on  13.03.2009, 22:07:48
Ako sa chcu konecne postarat o romsku otazku na Slovensku? (ze ich zivime a oni sa na tom dobre bavia atd.)

No ja som myslel nieco vtipne, ale nie az tak aby to odignorovali...

Hey a k tej romskej otazke, nemozem si odpustit... Problem Slovenska je, ze existuje "romska" otazka... Riesenim by bolo, ak by to bola "otazka lenivych ludi, zlodejov, atd"... Pretoze inak je to z mojho pohladu rasizmus, za ktory sa oni radi schovavaju... Ak by bolo diskutovane nie o romoch ale o tej socialnej vrstve (povedzme ze by sa zauzival nejaky nazov), tak az vtedy by to bolo riesitelne... Ale to je len moj skromny nazor.