• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Potesilo ma dnes

Started by pUf, 09.10.2009, 05:16:41

« predchdzajce - alie »

ApokalypS

ja som operu stiahol len nedavno a netusim co je to to Opera Unite ani na co sa to pouziva :)
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Ing.Veduci

Quote from: Havran on  16.10.2009, 17:54:38
ale tak vsetci vieme aky su vecsinu na takych skolach
vacsinou vieme :D
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

Havran

Quote from: Bc.Veduci on  19.10.2009, 06:49:44
Quote from: Havran on  16.10.2009, 17:54:38
ale tak vsetci vieme aky su vecsinu na takych skolach
vacsinou vieme :D

ja viem ;) ale aj "a" je zle takze to mas jedno a ä sa mi nechcelo na klavesnici hladat vtedy
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

dEVIANT

že po véééééla rokoch používania XP mám teraz Win 7 Pro...dúfam, že ma nesklame :D
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

psicho

Parralox ,cuz electro syntpop rulz
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

stricky

dnes krupicovica s LA u nas na izbe... :-))) a potom vo Vecku... pozyvame kazdeho.... :-)))

stricky

btw: ak neviete kto je LA, tak pridte do Vecka...budete rovnako prekvapkani ako ja...

freshmakerik

minule som tu zabudol dať, že ma potešila teta pri pokladni v jedálni pri ZPčkach ktorá mi po zaplatení povedala: "dobrú chuť" .. normálne že až chutilo..
aj počítač je len človek..

psicho

Quote from: freshmakerik on  23.10.2009, 04:04:04
minule som tu zabudol dať, že ma potešila teta pri pokladni v jedálni pri ZPčkach ktorá mi po zaplatení povedala: "dobrú chuť" .. normálne že až chutilo..


co fetujes ze teba aj taketo veci potesia moe ? :D
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

freshmakerik

Quote from: psicho on  23.10.2009, 18:36:27
co fetujes ze teba aj taketo veci potesia moe ? :D

ta väčšinou sú také odmerané a furt len mávajú rokou že treba priložiť kartu a teraz ma kus prekvapilo toto
aj počítač je len človek..

Safyia

Windows 7, uz len poriadok urobit  :) Zatial sympaticky... A konecne sa mi uz da normalne restartovat aj vypnut komp  bp

domino3d

Quote from: Safyia on  25.10.2009, 02:32:09
Windows 7, uz len poriadok urobit  :) Zatial sympaticky... A konecne sa mi uz da normalne restartovat aj vypnut komp  bp

:)  :ropebanana:
vivat academicus

hrmill

konecne je na tomto fore spravny cas  :ropebanana: :emot-dance:
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

kOsTi

malo by stale keby si si v nastaveniach nastavil letny cas :puf:
:trestac:

hrmill

Quote from: kOsTi on  25.10.2009, 15:32:00
malo by stale keby si si v nastaveniach nastavil letny cas :puf:

ah: ah: ah: to ma nenapadlo
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

t0Mi

... ze v zlatom slnku v tescu maju taky system, ze za 3,99 si mozem nabrat a zjest kolko len vladzem :) Skoro som pukol po pol hodine !

kOsTi

toto si mi nemal povedat :D :D
:trestac:

t0Mi

No ja tam oddnes chodim pravidelne ! Dpc som zjedol iba 2 taniere kopcom lebo ja blbec som tam isiel naranajkovany, ale nabuduce im to tam vyzerem :D

kOsTi

musime sa dohodnut a dame fight kto da viac :D
:trestac:

domino3d

spravte fotky a dajte potom na forum
vivat academicus

t0Mi

Spravme si tam cinske hody :D

nighthunter

dpc to VAZNE ?????

idem aj ja !
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

radix


nighthunter

zistime od kostiho a tomiho ale sa tam chystam fakt /predtym nic 2 dni nejem / :DDD
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

radix

to je este horsie na prazdny zaludok jest :P