• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Potesilo ma dnes

Started by pUf, 09.10.2009, 05:16:41

« predchdzajce - alie »

kilomassa

tí naši leniví futbalisti  :ropebanana: :ropebanana: :ropebanana:

ApokalypS

no uhrali to, chvalabohu, a postupuju do Afriky

aj ked mam pocit, ze im viac pomohla nahoda, ze si dali vlastny gol, pocasie a povrch na stadione
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

radix

nj a hura do afriky vsetko prehrat :D

ApokalypS

ale splnili si sen.. su na MS..

..2010, ked si pomyslim, kolko rokov sme uz samostatni
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Smokie

co ty vies, mozno aj v afrike bude snezit a nasi sa preguluju az do finale...
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

nighthunter

nahoda ?

zaplatene to bolo
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

ApokalypS

praveze mam pocit, ze inak ako si myslis.. ved kolko faulov si rozhodca ani nevsimal.. podla mna mali vyhrat poliaci, no nieco alebo niekto im to pokazil..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

puq

Quote from: radix on  15.10.2009, 04:54:19
nj a hura do afriky vsetko prehrat :D

pici takych mam najradsej...

radix


tino8

vidim ze tu vladnu super nazori  :ohmigod: ano, aj vsetky zapasi predtym boli zaplatene, SFZ dal stovky milionov na podplatenie celej skupiny... a mozno podplatia vsetkych aj potom v Afrike, a vyhrame MS bp :whacko:


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

Safyia

Ze mam za sbeou svoju prvu zapoctovku, 16 bodov z 20, aa to som citala dake dve strany len pred cvikom :D Tipujem dobre, takze bude Bc  ;D

ApokalypS

tipvanie nema nic z tym, ci budes Bc. :P a tym vysledkom sa akoze chvalis?
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Safyia

Ale hej, ked setko dobre natipujem pojde to :D Aj ked buduci tyzden zimko, a z toho som jelen, takze neviem neviem, priklady tazko potipujem :D no a chvaalim jasne, som nan hrda, cakala som tak 4 max 6 :D

Ing.Veduci

ze som dnes rano zaspal na cviko o ktorom som sa potom na obede dozvedel, ze "4. cvičenie (15. októbra 2009) je nepovinné."
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

Havran

Quote from: Safyia on  15.10.2009, 22:07:20
Ze mam za sbeou svoju prvu zapoctovku, 16 bodov z 20, aa to som citala dake dve strany len pred cvikom :D Tipujem dobre, takze bude Bc  ;D

a nebolo to nahodou zo ZEI :D
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

Safyia

Quote from: Havran on  16.10.2009, 04:29:18
Quote from: Safyia on  15.10.2009, 22:07:20
Ze mam za sbeou svoju prvu zapoctovku, 16 bodov z 20, aa to som citala dake dve strany len pred cvikom :D Tipujem dobre, takze bude Bc  ;D

a nebolo to nahodou zo ZEI :D
Bolo, ale to nie je pointaa :D :D

hrmill

Quote from: Safyia on  16.10.2009, 17:15:25
Quote from: Havran on  16.10.2009, 04:29:18
Quote from: Safyia on  15.10.2009, 22:07:20
Ze mam za sbeou svoju prvu zapoctovku, 16 bodov z 20, aa to som citala dake dve strany len pred cvikom :D Tipujem dobre, takze bude Bc  ;D

a nebolo to nahodou zo ZEI :D
Bolo, ale to nie je pointaa :D :D

ale je bo to spravi aj cvicena opica :P
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

Safyia

Quote from: hrmill on  16.10.2009, 17:19:53
ale je bo to spravi aj cvicena opica :P
No naahodou, asi piati neurobili :P A neviem ci nahodou niekto z nich neopakoval... :D Stane sa :)

Havran

Quote from: Safyia on  16.10.2009, 17:28:53
Quote from: hrmill on  16.10.2009, 17:19:53
ale je bo to spravi aj cvicena opica :P
No naahodou, asi piati neurobili :P A neviem ci nahodou niekto z nich neopakoval... :D Stane sa :)

jooj, ta to ty si nerob nadeje, sak to v prvom semestri su aj taky ze z dajakej hutnickej ucnovky a tak (nezeby aj tam nemohli byt inteligentny ludia, ale tak vsetci vieme aky su vecsinu na takych skolach)
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

cheMicka

prave ma potesilo nadherne jesenne pocasie  :zuzka: :zuzka:

Pusta

Quote from: Havran on  16.10.2009, 17:54:38
jooj, ta to ty si nerob nadeje, sak to v prvom semestri su aj taky ze z dajakej hutnickej ucnovky a tak (nezeby aj tam nemohli byt inteligentny ludia, ale tak vsetci vieme aky su vecsinu na takych skolach)
si robis snad prcu zo mna ze si prave tento priklad pouzil ?! mohol si daco neutralnejsie ako napriklad SOU dopravne pouzit alebo tak ....  p.s. Hutnicka je priemyslovka nie ucnovka


ApokalypS

a ucnovku v KE samozrejme nemame..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Havran

Opera Unite, este lepsie jak by clovek cakal
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

Aniy

no keď sa to podarí rozchodiť tak to vie poriadne spraviť náladu :) som sa s tým sral asi 2 dni a stále nejde všetko ako b som rád


Havran

Quote from: Aniy on  18.10.2009, 17:25:03
no keď sa to podarí rozchodiť tak to vie poriadne spraviť náladu :) som sa s tým sral asi 2 dni a stále nejde všetko ako b som rád

co konkretne ? ja som zapol a islo to :) ale skusal som to az v 10.10b verzii
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.