• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Post 50000..

Started by mrkvy, 27.12.2007, 20:54:16

« predchdzajce - alie »

pUf

Quote from: DeeL on  10.01.2008, 16:03:52
ja to viem aj bez hladania... ale ulice teda nepoviem, bo tie neovladam tam na vladnom programe... staci mat kontakty... bum bac a spac

a ty podla coho zas usudzujes ze to je kvp?  :j_shocked:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

hrmill

no uz je to skoro tu 50000 pome oslavovat  bq :alc: :beer1: :drink:
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

buhehe

sa netes mna minule sfukli jak pierko....ze uz meskam asi 1000 postov.... :D :D

hrmill

 :h_cry: to bolo nefeer heh  ap
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

stricky


nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

kamelot

spaam :j_cheesy: :j_cheesy: :j_cheesy:

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

Pusta

SAKRA ja som mala 3000 a ani o tom neviem  ak:  ak:  ak:


kamelot

nestihla si oslavit :D

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

milanko

no ani ja som nestihol oslavit svoju 2000 :(
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

altlavista


kamelot


while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

kOsTi

:trestac: