• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

post 1000

Started by Johny Bravo, 29.01.2007, 01:36:51

« predchdzajce - alie »

joker

1323 - tka ja som sa este do Fyz nepustil...  :emot-LMAO: :emot-LMAO:

mrkvy

1324 A predpokladam, ze zajtra mas skusku.. :D Si potom iny skiller... :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Pusta

1325 thak s filmom nijak vidis to :( dnes sa na to vsetci vykaslili  :h_undecided:
thak no nic je cas ist spinkat  :emot-sleepyhead:  :emot-sleepyhead:  :emot-sleepyhead:
dobru noc


mrkvy

1326 Bru aj Tebe...  Inak ked budem velky, tha si film nakrucim sam.. ;) Mrkvy a PC... :D :D :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

joker

#1204
Quote from: mrkvy on  14.02.2007, 06:32:34
1324 A predpokladam, ze zajtra mas skusku.. :D Si potom iny skiller... :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:

1327 nie.. tu skusku mam dnes !!!!  :emot-LMAO: :emot-LMAO:

a bur nos Pusta

mrkvy

1328 :D ja som to tak myslel, ze ja pojdem spat a potom sa zobudim a az potom ako sa zobudim bude zajtra.. Cize teraz je este dnes... Zajtra bude, az ked sa zobudim... :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

joker

1329 - hej... ten princip poznam, ale ked neidem spat, tak to by som potom mal trosku blbe, nie?

mrkvy

1330 Tha ani nie.. Ked nejdes spat, potom jednoducho vyhlasis "Uz je zajtra!" a je zajtra... :D oka, idem aj ja do hajan... Zdar!
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

joker

1331 - tak aj tebe bru noc... :).... ale ono vies, to by som potom mohol skakat cez dni.. ze by som nespal 48 hodin, a by som vyhlasil, ze uz je pozajtra.. .a jeden den by som nezil  :emot-LMAO: :emot-LMAO:

Johny Bravo

1332 no postujte bo chcem to uz locknut :)

joker

Quote from: Johny Bravo on  14.02.2007, 07:32:47
1332 no postujte bo chcem to uz locknut :)
1333 - vytrim este 24hodin.. sak ked bude pred ZI, ta sa tu popise aj do 2000  :emot-LMAO: :emot-LMAO:

nighthunter

1334 - kedy to chces locknut, admin ?
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

DeeL

1336 dobre rano vsetkym ... a admin... dnes sa vyjadrim vo valentinskom style... neberte nam princeznu....

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

DeeL

1338 ... eminkaa ... to myslis vazne s tou otazkou? ... no staaavaaa sa.... tak ale aj tak sa drz :hug: :j_wink:

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Pusta

1339  
Quote from: eminkaa on  14.02.2007, 15:11:44
1337 co siiiiiii, dnes je valentin?? :ohmigod: :ohmigod: :ohmigod: :ohmigod: :ohmigod: :ohmigod:
si nevedela?  :trestac:


JCube

1341 chjo skleroza v takom mladom veku... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

DeeL

1343 no takto prezradzat vek ludi co tu este ani nie su... hmmm hmmm... ale tak vsetko najlepsie ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

nighthunter

#1217
1344 - vsetkym dievcatam, slecnam a cajam na tomto fore posielam virtualnu pusu
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

joker

1345 - tak ty si ale  :emot-LMAO:

DeeL

1347 ... ja by som povedal, ze kazdy - na co sa citi ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Johny Bravo

Quote from: eminkaa on  14.02.2007, 15:29:29
1342 ale pohoda, aj tak tento den nie je nicim vynimocny, iba ak tym, ze les paul ma dnes 19. narodeniny  :beer1:  vseeeetko najlepsieeee
1348 happy bday

mrkvy

Quote from: eminkaa on  14.02.2007, 17:22:37
1346 hunter, aky je rozdiel medzi dievcatom, slecnou a cajou?
1349 Dievca je dievca a ostane ("malym") dievcatom aj ked bude mat 25.. Slecna je holka, ktora by uz aj stala za hriech, ale vo vacsine pripadou je to vcelku vekovo neprijatelne (myslim vekovy rozdiel, nie "slecny" pod 11 :D) a caja, to su vsetky ostatne holky, s ktorymi sa pobavit, pokecat, zaflirtovat, zbalit... :) Este je potom jedna kategoria a to su, mno ako ich nazvat, p*ce (pardon za vyraz), ktore chodia len na vyberove diskoteky, prsi im do nosa a ked neprides na fajnovom auticku, tha sa s Tebou ani nebavia (take o nas ani nezakopavaju).. Nastastie taku poznam len jednu, aj to sa s nou velmi nestretavam, bo akosi sa obcas zabudne pozdravit a thaq.. ;) Ak by si niekto myslel, ze som ho urazil, tak sa hlboko ospravedlnujem, lebo to nebolo mojim umyslom... :)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

mrkvy

1351 That's simple... Obidve ste caje... ;) Preco? Lebo sa da s vami normalne pokecat, nemate skresleny pohlad na svet (ruzovymi okuliarmi napriklad...) aaaaa na dalsie si nespomeniem... ;) :P  :emot-dance:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

connar

1352 mrkvy ty si taky cajos.... :D
aka taste / ambient nujazz / vukow syndycate

DeeL

1353 no akoze ja osobne by som nebral to rozdelenie tak striktne... ale to je presne vsetko o tom, ze kazdy priraduje mierne iny vyznam kazdemu slovu... a potom to vie riadne domotat hlavu vsetko...

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)