• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

post 1000

Started by Johny Bravo, 29.01.2007, 01:36:51

« predchdzajce - alie »

Pusta

1063 neeeeeeeee ja vzdy vsetko prepasnem  :03:  :03:  :03:


davhan

1064 ..ale fakt..o vela si prisla  :lol9:

Ing. nemtom

1065 ta more co tu bolo, take nikto nikdy na nijakom fore uz nezazije
brix will be shat

Pusta

1066 vies co moj zlaty ! ty mi uz dlhsie lezis v zaludku a este mi aj toto urobis ze si uz tiez hero member!!  :emot-shakehead:  :emot-shakehead:  :emot-shakehead:
vrrr asi budem musiet ukut nejaky plan ako ta eliminovat  :emot-LMAO:
p.s. v roku 1066 oslobodil niekto niekoho v anglicku  :emot-rolleyes: ale nepametam ze kto koho :D


mrkvy

1067 Neviem, co sa stalo v tomto roku, ale je mi luto Pustu, ze to nestihla spolu s nami...  :hug:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

davhan

Quote from: Pusta on  12.02.2007, 02:44:11
1066 vies co moj zlaty ! ty mi uz dlhsie lezis v zaludku a este mi aj toto urobis ze si uz tiez hero member!!  :emot-shakehead:  :emot-shakehead:  :emot-shakehead:
vrrr asi budem musiet ukut nejaky plan ako ta eliminovat  :emot-LMAO:
p.s. v roku 1066 oslobodil niekto niekoho v anglicku  :emot-rolleyes: ale nepametam ze kto koho :D
1068   a co mas proti mne ? :)     inak..1066 sa povazuje za zaciatok stredovkeho Anglicka...po oslobodeni Wiliamom Dobyvatelom v bitke pri Hastingse  ...ten zly ujo sa volal  King Edward the Confessor  ;)

DeeL

1069 no ale vazne... Pusta ... posmutim trocha s tebou: :h_cry: (a dost uz smutku :D ) ... ale inac co keby si dala cislo na mobil, aby sme ta mohli nabuduce zavolat :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: ... no lebo taku prilezitost prepast... :h_lipsrsealed:

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

joker

1070
pockaj - bude 2000cofka... alebo 10 000cofka.. .to bude neco...

pUf

1071 ja som to vravel ze Pusta bude smutnaaa  :hug:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Johny Bravo

1072 omg co vy viete tolko pisat?  :emot-LMAO:

DEMON

1073 vselico, ak mam pravdu povedat :)
http://anime.quickbb.net/index.htm - nove forum o anime
http://www.gabrielknight4campaign.com/gb/guestbook.php - lebo nie len Willyho treba zachranit

DeeL

Quote from: Johny Bravo on  12.02.2007, 04:10:06
1072 omg co vy viete tolko pisat?  :emot-LMAO:

1074 no ja som sa tiez doteraz tak nepoznal... ono to ide postupne :D

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

pUf

1075 ja som odrasteny na pokeci a na intranet chate potom borg chate takze tak ;)
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

joker

1075 - tak okolo tej tisicky to bolo fakt ze Chat a absolutne offtopic  :emot-LMAO: :emot-LMAO:

pUf

1077 vsetkych 1077 mozno okrem prveho su offtopic  :laugh: :laugh: idem pozret kolko ich je k teme  :laugh:

edit: takze iba prvy je k veci.. potom prisiel DEMON s tou salenou myslienkou a ja som bol druhy kto pokracoval  :laugh:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Pusta

1078 dakujem vsetkym ktori so mnou uplne uprimne bez skodoradosti smutia  :nervous:
a dakujem davhanovi ze doplnil moje informacie o roku 1066 v anglicku ja som tusila ze to bolo nieco vyznamne  :emot-LMAO:
a jak sa poznam thak prepasnem aj 2000ovku aj dalsie okruhle cisla  :h_cry:  :h_cry:  :h_cry:


pUf

1079 ked sa v predvecer vyznamnych udalosti flakas po vonku  :laugh:

Quote from: Pusta on  12.02.2007, 05:17:43
..a jak sa poznam thak prepasnem aj 2000ovku aj dalsie okruhle cisla  :h_cry:  :h_cry:  :h_cry:

myslis moju 2000ku ked si uz 1000ku zmeskala?  :emot-LMAO: :emot-LMAO:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Pusta

1080 aaaaaaaaaaaa sakra ani nevies ako ma to mrzi   :h_cry:  : :03: :h_cry: :03: :h_cry: :03:


pUf

1081 ale noo..  inak  :laugh: dalo by sa ze si zmazem 16 postov a potom jeden zas napisem  :laugh: :laugh:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Pusta

1082 si zlaty ze kvoli mne by si to urobil ale nemusis  :emot-prettywink:  :emot-prettywink:  :emot-prettywink:
:h_kiss:


pUf

1083  :smirk: ok.. velmi sa mi nechcelo  :laugh: :laugh: :laugh:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Pusta

1084 heh to chapem....
no zlaticka ..nezvycajne skoro sa lucim ...zajtra treba skoro vstavat,  vsetkym drzim paceky zajtra na skuske,
dobru noc prajem  :h_wink:


pUf

1085 aj mne by sa uz zislo rano vstavam 7:15 a to mam prazdniny ja to OS neznasam  :03:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

mrkvy

1087 Tha sranda ako sranda, mna to uz nebavilo stale cislo postu opravovat a prepocitavat, ktory post to je... :)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

stricky

1088 sak sranda ne.....???