• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

post 1000

Started by Johny Bravo, 29.01.2007, 01:36:51

« predchdzajce - alie »

pUf

Quote from: JCube on  13.02.2007, 04:25:29
1164 tak tie tvoje latexove vyjadrenia som musel premeskat... :D

1168 he to pisala mne tam v tom topicu len ja jej tam nesmiem spamovat tak som to pak zmazal :)
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

JCube

1169 saq som cital a divil sa ze co mi uslo... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

pUf

1170 toz ja uz neviem co ja som pisal  :laugh:  ale da sa to asi pri priani citatela jednoducho odvodit podla vety ??  :laugh:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

DeeL

1171 ja este nejdem spaaat... aj ked som unaveny... nemozem to tu nechat len tak :) :) :)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

pUf

1172 pokrocile stadium zavislosti  :laugh:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Pusta

1173 noo uz sme v tom vsetci... ja uz kricim po mame ze nech ma ryxlo pusti na net lebo potom mi vela ujde a potom musim vela citat  :emot-drool:  :emot-drool:  :emot-drool:


pUf

1174 tak potom viete ako sa citim ked je cely den za kompom fotrik a ja sa tu dostanem az kolo 17, 18 hod
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Pusta

1175 no jo sme vsetci utlacani veru odopru nam nasu drogu, parchanti  :03: ( :lol9: )


DeeL

1176 tak to mas blbe teda :D :D :D ... moja mama uz teraz daaavno nebola na nete poriadne bo ja som sa tu akoze stale ucil :D :D :D (dobre mat ucivo aj v elektronickej podobe niekedy :D ) ... no tak ja mam staaalee volne pole posobnosti ... nastastie oco nic s PC nerobi a surodenci uz vsetci zenaty inde... pohodickaaa ... :)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

JCube

1177 pUF: to je dlhe citanie...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

pUf

1178 ale cosi.. ja to necitam len poslednu stranu dve  :laugh:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

joker

1179 - DeeL, hej, dnes bola pekna skuska.... sa mi dnes pacila... asi jedina skuska, na ktoru som sa ucil az 4 dni, bo ani na Matiky som sa tolko neucil.. no som zvedavy, ako Fyz dekansky.. ja sa idem prespat.. rano skoro vstanem, aby som si precital na repbudenie xy stran odtial to... takze cafte all a bru noc

Pusta

1180 no dobru noc  :emot-rolleyes: vsetci odchadzaju no ja neviem co je to s vami takto vystaveni ste vsetci  :trestac:


JCube

1181 ja som tu stale este som sedel za pc len osem hodin... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pusta

1182 jeeeej  :j_cheesy: ale thak ...vies nie je to zdrave na tvoju chrbticu  :emot-shakehead:


JCube

1183 viem dneska som si kupil totu loptu k PC a sedim na nej... :D a preventivne sa hybem do chladnicky a spat...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

pUf

1184 a este aj ja som tu :P ale poberiem sa skor lebo som vstaval o 7:15 aby som si siel dat zapisat to mizerne OS a este na to som musel cakat hodinu!!!!
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

JCube

1185 ja o piatej po tazkom veceri a hned davaj za volant... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pusta

1186 jeeej ty mas fitloptu?  :lb:
a puf: vies jak to vie nahnevat ked odides a vratis sa na to aby si poznamenal ze o5 odchadzas?!  :emot-LMAO:


JCube

1187 no nejaku mam...  :ropebanana: dobre sa s nou  zhadzuju veci v izbe....  :huh2:
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pusta

1188 lampy a lustre?  :j_cheesy:


nighthunter

1189
nic ma nenapada napisat
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

JCube

1190 zatial to schytal len model motorky na monitore a sklenene prasiatko...  :nervous:  :462:  :dancing:
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pusta

1191 no chuda prasiatko  :emot-rolleyes: este povedz ze bolo sestrine a bude sranda  :j_cheesy:


nighthunter

1192 vzdy lepsie ako zive
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)