• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Pomoc - zhá?am strieborný prste?

Started by wirer, 05.05.2009, 17:01:21

« predchdzajce - alie »

t0Mi


nighthunter

Quote from: wirer on  06.05.2009, 04:39:45
Quote from: eminkaa on  06.05.2009, 03:22:04
allure si neskusal?

ehmm, a čo je ten allure??

a pre ostatných: ak chcete spamovať, tém tu máte dosť, prečo práve táto????  :03:
lebo tato tema je nieco nove, neokukane
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

ApokalypS

80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

kOsTi

nee ono... fakt id do Mordoru... som pocul ze maju nejake zlavy
:trestac:

wirer

ten allure som po nejakej dobe dnes našiel, ale nemal som kedy ísť dnu...vo výklade mali niečo podobné, jak hľadám, ale moja mi určite vynadá, že nemám kde dávať peniaze, že či som šaleny...hlavne ak by som jej kúpil prsteň za 2180 SK / 72,36 € .... ale krásny bol...normálne nad tým uvažujem. uvidím, nechám si to rpejsť v noci hlavou a ak ho budú mať...tak prečo nie  ah:
aj v zlatníctve rubín som si niečo podobné stihol všimnúť, len neviem či je to striebro, alebo biele zlato...zajtra posledný deň, tak sa uvidí či niečo z toho bude, alebo nie  ???

Ing. nemtom

ja ked daco take kupujem furt do rubinu idem, ale v allure som nebol a nehovorim ze rubin je TOP a allure je shit (len aby neboli nedorozumenia :P )
brix will be shat

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

t0Mi

Alebo pockaj kym do mesta pridu kolotoce...

kOsTi

podla mna by mal vyrobit vlastny... len to je prava laska
:trestac:

t0Mi

Alebo keby ho vylovil z dna jazera...

kOsTi

:trestac:


nighthunter

Quote from: t0Mi on  07.05.2009, 02:04:17
Alebo keby ho vylovil z dna jazera...
Princezna si umínila, že aby si mohla vybrat toho pravého, musí se s ním projít při svitu měsíce zámeckým parkem.
Potíž je v tom, že z takové procházky se vždy vrátí sama - po princi ani vidu ani slechu.
To se rychle rozkřikne a další nápadníci se už nehlásí.
Zoufalý král tedy nechá vyhlásit, ze dá princeznu za ženu a půl království prvnímu, kdo se z té procházky vrátí živ a zdráv.
Přihlásí se jediný zájemce - Honza.
Jde tedy s princeznou do parku a když přijdou k jezírku s krokodýly, princezna si sundá z ruky prsten a hodí ho do jezírka.
Nato se otočí k Honzovi a říká: 'Vyndej ho !'
Honza HO vyndá, princezna se radostně usměje a říká:
No vidíš, a ti ostatní blbci skákali do vody.
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

ApokalypS

wirer - tak najprv daco chces a teraz zrazu ne.. tak sa rozhodni..

a nighthunter - ooooooooooooold ;D
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

JCube

ja nerozumiem to sa este stale davaju take otrepane darceky ako prsten? :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kOsTi

:trestac:

ApokalypS

80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

JCube

tak to beriem...ale pri inej prilezitosti dovod nevidim...vzdy sa da kupit daco menej gycove...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

wirer

a sakra, apokalyps ma odhalil  :( či žeby nie?? bohvie...alebo možno ani ten to netuší...

a čo iné by som mal kúpiť?? nič iné ma nenapadá...ako možno by sa ešte niečo dalo, ale rozhodol som sa pre prsteň. čo je na tom také vadné???

t0Mi

Aham... Cize tak... Uz ste vybrali meno ?

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

JCube

Quote from: wirer on  07.05.2009, 06:15:02
a sakra, apokalyps ma odhalil  :( či žeby nie?? bohvie...alebo možno ani ten to netuší...

a čo iné by som mal kúpiť?? nič iné ma nenapadá...ako možno by sa ešte niečo dalo, ale rozhodol som sa pre prsteň. čo je na tom také vadné???
nic neni na tom take vadne... :) je to len imho ze prsten je gycovy a poznam aj krajsie sperky...robene z inych materialov...napriklad sklo tavene cez fusing alebo tak...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

t0Mi


Havran

moj nazor je ze strieborny prsten neni cool bo striebro scernie po istom case taze ja by som volil radsej biele zlato abo platinu
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

Smokie

ja cukrikovy prsten obaleny v staniole :)
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies