• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

podnik

Started by nighthunter, 10.04.2008, 22:49:18

« predchdzajce - alie »

nighthunter

thx za vycerpavajuce odpovede, hlavne puste a krtekovi

zatial vyhral Tarantino aj ked pisu ze tam chodi mladez ta dufam ze tam nebudu 15rocne detiska
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

JCube

a co cinefil? tam sa tiez nefajci a detiska tam nejak nechodia... :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

ywetka

Cosmopolitan je podla mna do pohody... ale ceny su ehm ehm vyssie  ah:
ja som kedysi chodievala do Slon-a na Hlavnej, ale netusim, ako to tam vyzera v tychto dnoch... ak tak ako kedysi, tak to je dobry tip  :thumbsup:

btw, mozno je na prve rande fajn aj nieco ukricane, aspon sa strati, ked nebudete mat co povedat... na takom mieste sa vacsinou hodi aj pivko dat a trema hned opadne   :emot-LMAO: ale ne, fakt... ja som bola davnejsie na prvom rande v ICCT na koncerte, dala tri pivka (ale nie naraz! to je poznamka pre kOsTi-ho :D) a funguje to dodnes :D ja by som sa asi v kludnom bare sama s novym objavom hanbila... ale tak to zalezi od povahy  ;)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Havran

#28
Cosmoplitan je ten extra nozkarsky coctail bar na kovacskej ?

btw do Slona chodim dakedy, dost to tam vypimpovali, teraz by sa dalo sediet aj vonku uz a ide tam o to ze musis vystihnut dobry den kedy tam neni vela ludi ;)

a inac Cinefil=Veritas som mu navrhoval hned v prvom prispevku ;)

no ale furt si nepovedal, kolko penazi do toho chces vrazit 
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

kOsTi

ah do prdele... najelspsie doma pri svieckach, prijemnej veceri a nejakej flaske vinka... no nie ywetka? ;) xixi
:trestac:

nighthunter

Quote from: Havran on  14.04.2008, 02:23:33
no ale furt si nepovedal, kolko penazi do toho chces vrazit 
ekonom => hadaj :)
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Havran

Quote from: nighthunter on  14.04.2008, 02:40:38
ekonom => hadaj :)

taze daco v zmysle zeby caja bola spokojna aj zeby ti to nenaburalo brutalne rozpocet hej ?

teraz ma napadlo este taky oldschool ze Slavia
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

JCube

lol to mi pride moc take...take...ze by som sa nevedel uvolnit...

btw kosti to hned na prvom rande pozyvas na vinko k sebe do postele? teda pardon do bytu... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kOsTi

jj jasne ale musim mat v toho cloveka doveru a proste tie city musia byt dostatocne silne aby to cele bolo co najidealnejsie a krasne ako z rozpravky :P
:trestac:

ApokalypS

nechcem ti kazit iluzie.. ale nezijeme v rozpravke..
ale v tvrdej realite..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

JCube

nekaz mi tuna iluzie... pre mna je vsetko super... :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kOsTi

:trestac:

Pusta

#37
Nooo ja osobne preferujem urcite sukromie ci je to prve alebo 100-e rande to je jedno  ap (to vas asi ani neprekvapilo)
mno a v cosmopolitane som bola asi iba raz ..... tak pred 3ma rokmi a uz vtedy tam bolo draho thak neviema ako by bolo teraz  :emot-shakehead:
cinefil je tiez do pohody ale tak neosobne na mna posobi.....a co sa tyka cafe tarantino thak praveze tam som male deti ani moc nevidela  :emot-rolleyes: ale tiez to bolo uz take 2 roky dozadu  bk

edit: a ete si tak spominam ze som bola raz na rande v byvalom R-clube terajsie Chicago karaoke bar (pri buzni) ale to bolo v takom case ze tam NIKTO ale ozaj NIKTO nebol..taze maximalne sukromie


krtek

ano v cosmopolitane je draho aj teraz... kazdy ma iny vkus...
terajsie chicago je bar mladych... velmi mladych :D

teraz ma napadlo este take nieco ako kaviaren vo vezi v optime. celkom pekne tam je ;)

Pusta

#39
hmm a myslis ze ti "mladi" su tam aj o 15:00 v pondelok ?  ap
a hej aj v Optim je fajn ale na malom priestore vela ludi na moj vkus bk

p.s. hunter daj potom vediet kam ste sli a ako bolo  :h_cool:


nighthunter

lol do optimy sa z tahanoviec nebudem treúat ani keby traktory padali
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

stricky

dones ju ku nam na intrak do Efky

ApokalypS

Quote from: stricky on  14.04.2008, 21:51:12
dones ju ku nam na intrak do Efky
a z prveho rande bude razom posledne..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

ywetka

Quote from: nighthunter on  14.04.2008, 06:28:25
lol do optimy sa z tahanoviec nebudem treúat ani keby traktory padali


tak potom bowling na THC... tam je fajne, poobede je tam veeelmi malo ludi, parada na pokec... ale vecer je ich asi viac  bn
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

krtek

Quote from: ywetka on  15.04.2008, 00:34:46
tak potom bowling na THC... tam je fajne, poobede je tam veeelmi malo ludi, parada na pokec... ale vecer je ich asi viac  bn

je tam velmi dobre, len vadi mi tvrde sedenie... akoze s kamosmi na pivo parada, ale s holkou na rande???

ywetka

jeeej, to by som nikdy nebola povedala, ze sa chlapi aj nad takymi vecami zamyslaju :D v zivote by ma nenapadlo ci ma podnik tvrde, alebo makke sedenie ;) niceee... :emot-dance:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

krtek

Quote from: ywetka on  15.04.2008, 02:59:15
jeeej, to by som nikdy nebola povedala, ze sa chlapi aj nad takymi vecami zamyslaju :D v zivote by ma nenapadlo ci ma podnik tvrde, alebo makke sedenie ;) niceee... :emot-dance:

no mna to napadlo uz velakrat...
napr. ze podme pozriet hokej niekam do mesta... ale tam nie bo tam sa zle sedi, podme tam kde maju gaucovku :D
a ked idem niekam s nejakou holkou tak nad tym rozmyslam este viac, aby sme nesedeli na doske, ale aspon na stolicke pohodlnejsej...

juuuuuuuuuj, teraz ma napadol super podnik: MUZA. je to priblizne oproti carrefour-u. tam maju SUPER stolicky a je tam velmi pekne a utulne...
http://www.penzionmuza.sk/index.php?id=1

Pusta

tam som sice nebola ale posobi na mna tak neosobne  :huh2: + neni nahodou vedla nejakeho obchodu s autami?!?!!?


krtek

Quote from: Pusta on  15.04.2008, 15:45:08
tam som sice nebola ale posobi na mna tak neosobne  :huh2: + neni nahodou vedla nejakeho obchodu s autami?!?!!?

jj, je vedla predajne aut.. neviem co to tam je presne...

nighthunter

no, ako som pisal.... ide sa do Tarantina
dufam ze nebude liat ako salene :)
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)