• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

podnik

Started by nighthunter, 10.04.2008, 22:49:18

« predchdzajce - alie »

nighthunter

hunter zhana dajaky dobry podnik (nemyslim ***** restiku skor dajaky pub/bar -  :drink:) kde nehra  hudba nahlas ako salena (aby som pocul vlastne  slovo) a kde sa nefajci daco take kde by som mohol pozvat slecnu
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Havran

#1
ta ale cenovu kategoriu si neuviedol ;)

aaaa urcite sa nefajci vo Veritase
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

puq

looool ja som zle precital :D ne ze kde sa nefajci, ale ze kde mu vyfajci :D :D :P :P

stricky

uz to modifikoval.. :D vsak corona

nighthunter

Quote from: puq on  11.04.2008, 00:07:03
looool ja som zle precital :D ne ze kde sa nefajci, ale ze kde mu vyfajci :D :D :P :P
:emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

JCube

tak pre slecnu corona nie...odporucim ti nieco kde nie su lavice...teda...zalezi co je to za slecnu...v cajovni je celkom si myslim pohoda...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Ing.Veduci

Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

nighthunter

Quote from: JCube on  11.04.2008, 02:37:03
tak pre slecnu corona nie...odporucim ti nieco kde nie su lavice...teda...zalezi co je to za slecnu...v cajovni je celkom si myslim pohoda...
kovacska, hej ?
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

krtek

casablanca cafe, cosmopolitan, valentino (vraj tam je celkom dobre, nebol som tam este)
su to podniky, kde vacsinou chodia pariky a nie skupiny ludi...
fajci sa v kazdom z nich, ale nie je tam nahulene ako v krcme ;)

Ing.Veduci

Quote from: krtek on  11.04.2008, 03:34:03
kde vacsinou chodia pariky

a ja citam ze PAPRIKY :D
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

kOsTi

:trestac:

radix

ved uz je pokrocila hodina.. mozete si to dovolit :D

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Pusta

#13
taze na kavicku do Retro cafe (ale neni moc dobra), Intermezzo (ma styl, no trosku vyssie ceny ale da sa kupit aj coctail  :h_cool: ) a a a ja osobne oblubujem aj "caffe las vegas" v Galeria-Kauflande hore na poschodi....ale tam je dost rusno...to ked sa xces stratit v dave ...... mno a ked xces byt len thak vo dvojici thak sa urcite nefajci v "caffe Tarantino" http://www.kamnapivo.sk/pivodb/kestaremesto/1299/?foto celkom utulne to tam maju ale mna to moc neoslovilo...... mnoo a ked xces skor na veceru pozvat thak je dobra pizzeria "Zlaty zvon" (taka intimnejsia atmosfera) .... a a a ete musim spomenut kaviaren "BlueBell" fajnu cokoladku tam robia horucu  :drink: .... mno a urcite mi ete daco napadne  :thumbsup:

edit: ano napadlo mi daco....ze ete pizzeria "Bambalina" je fajna a hore na poschodi ma nefajciarsku cast...a da sa tam objednat aj ine ako pizza


krtek

Quote from: Pusta on  12.04.2008, 04:33:30
taze na kavicku do Retro cafe (ale neni moc dobra), Intermezzo (ma styl, no trosku vyssie ceny ale da sa kupit aj coctail  :h_cool: ) a a a ja osobne oblubujem aj "caffe las vegas" v Galeria-Kauflande hore na poschodi....ale tam je dost rusno...to ked sa xces stratit v dave ...... mno a ked xces byt len thak vo dvojici thak sa urcite nefajci v "caffe Tarantino" http://www.kamnapivo.sk/pivodb/kestaremesto/1299/?foto celkom utulne to tam maju ale mna to moc neoslovilo...... mnoo a ked xces skor na veceru pozvat thak je dobra pizzeria "Zlaty zvon" (taka intimnejsia atmosfera) .... a a a ete musim spomenut kaviaren "BlueBell" fajnu cokoladku tam robia horucu  :drink: .... mno a urcite mi ete daco napadne  :thumbsup:

edit: ano napadlo mi daco....ze ete pizzeria "Bambalina" je fajna a hore na poschodi ma nefajciarsku cast...a da sa tam objednat aj ine ako pizza

s retrom, vegasom, bluebell suhlasim... ale bambalina??? cosi!!! ved tam casnici obsluhuju raz za hodinu mozno... najhorsia obsluha zo vsetkych pizzerii podla mna :( a atmosfera tiez nic moc ako aj to sedenie...

kOsTi

v Modene robi Desperado :D chodte si ho kuknut :D je do blb... uz to mam overene aj nazivo no :D
:trestac:

Pusta

Quote from: krtek on  12.04.2008, 05:34:53
s retrom, vegasom, bluebell suhlasim... ale bambalina??? cosi!!! ved tam casnici obsluhuju raz za hodinu mozno... najhorsia obsluha zo vsetkych pizzerii podla mna :( a atmosfera tiez nic moc ako aj to sedenie...
evidentne ma necitas poriadne....ja hovorim o hornej casti banbaliny :P nie o podzemi :) ...aspon ta kazdu chvilu netravuje casnik a je viac sukromia....teda tam hore


JCube

aj tak najsamfasa je si objednat v dobrej cajovni na masiarskej to intimco podium oproti pultu a tam mas sukromia habadej na rozne veci... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

stricky

kde je BlueBell?

ApokalypS

co takto najprv skusit sa spytat uja google, ako sa opytas taku otazku
http://www.bluebell.sk/ ;)
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

stricky

tu najdem skor odpoved.. cest soudruzi... a vidim ze to je nedaleko datacomu

radix

kde najdem google?


JCube

bluebell je skvely podnik...najma ked chcu strickyho zbalit gayovia... ;)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"