• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

pecka hehe

Started by Johny Bravo, 28.09.2008, 04:00:04

« predchdzajce - alie »



altlavista


LNC

zasa sa nejaky trapko navaza do iphona? kua o co Vam ide? ja sa nenavazam do vasich potunovanych skodoviek 105LS... ani pradavne starych nokii...
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

Ing. nemtom

jak teba sledujem posledne dni, kazdym postom na niekoho picujes, nedala ti caja ci wtf?
brix will be shat

JCube

ne len si kupil iphone a teraz ticho picuje ze ma vlastne brick s dotykovym displejom :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Ing. nemtom

brix will be shat

LNC

mno, iphon mam zadara, je to shit, ktory by som si nekupil nikdy, ale nebudem ostatnych od toho odhovarat... a co sa tyka caji, praveze teraz taky dobry cas prisiel, kedy davaju vsetky 3, takze som navela a ide mi :D
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

Ing. nemtom

tu nikto neodhovara, videl obrazok (ktory sme tu uz sice pastovali 3x :D ) a chcel sa podelit :P
brix will be shat

altlavista

Quote from: Bc. nemtom on  30.09.2008, 04:27:15
tu nikto neodhovara, videl obrazok (ktory sme tu uz sice pastovali 3x :D ) a chcel sa podelit :P

nemtom - guardian of justice

Ing. nemtom

to je nova pesnicka? :D
brix will be shat

LNC

iphon treba raz skusit nez 10x o nom citat... ale toto neni tema o ishite :) ajtak, EmO s ishitom, ja som vonku v meste ako lovna zver... :D
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

mishelka

Quote from: LNC on  30.09.2008, 04:25:43
mno, iphon mam zadara, je to shit, ktory by som si nekupil nikdy, ale nebudem ostatnych od toho odhovarat... a co sa tyka caji, praveze teraz taky dobry cas prisiel, kedy davaju vsetky 3, takze som navela a ide mi :D
ta ked je to shit, preco by ti potom malo vadit ze sa donho niekto navaza.. aspon sa zasmejeme :) a nikto tu nikoho od toho neodhovara, len mi pripada smiesna taka obrovska reklama na nieco co ma tak malo dolezitych veci :)
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

DeeL

Quote from: mishela on  30.09.2008, 14:56:51
ta ked je to shit, preco by ti potom malo vadit ze sa donho niekto navaza.. aspon sa zasmejeme :) a nikto tu nikoho od toho neodhovara, len mi pripada smiesna taka obrovska reklama na nieco co ma tak malo dolezitych veci :)
ono pre ludi je aj to, ze co je dolezita vec na mobile relativne... cize tak... aj ked mne tiez nevyhovuje... ale nie kazdy je informatik

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Pusta

pche ale na to nemusim byt informatik aby som vyzadovala od svojho 10 000 sk mobilu aby mi poslal a prijal jednu posratu MMS  :puf:


JCube

neviem ja som zatial ziadnu mms neposlal ani neprijal...mne staci ked to vie telefonovat...a posielat smsky :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pusta

ja teda uz ano!  bv


DeeL

ani ja som ziadnu MMS neposlal este nikdy zatial

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

nighthunter

ked sme pri telefonoch, co hovorite na G1 ? od guglu
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

LNC

akoze omg, MMS? kto toto pouziva? zeby skvela reprezentativna vzorka "pušťa"?... MMS su nezmysel, get used to it...

G1 vyzera byt ok, ale zatial po mesacnom pouzivani iPhona musim povedat, ze som velmi spokojny, ma svoje muchy, ale inak rychlost a jednoduchost ovladania je neskutocna... plus internet v mobile je uzasna vec, strasne rychlo som si zvykol, nie je problem zistit si nejake info zhocikade kde som...

BTW kto ide dnes do Exitu?
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

kane77

Quote from: LNC on  01.10.2008, 19:08:42
plus internet v mobile je uzasna vec, strasne rychlo som si zvykol, nie je problem zistit si nejake info zhocikade kde som...
len neviem ci to je zasluhou iPhone.. :/
A: Because it messes up the order in which people normally read text.
Q: Why is top-posting such a bad thing?
A: Top-posting.
Q: What is the most annoying thing in e-mail?

Johny Bravo

Quote from: LNC on  01.10.2008, 19:08:42
akoze omg, MMS? kto toto pouziva? zeby skvela reprezentativna vzorka "pušťa"?... MMS su nezmysel, get used to it...

G1 vyzera byt ok, ale zatial po mesacnom pouzivani iPhona musim povedat, ze som velmi spokojny, ma svoje muchy, ale inak rychlost a jednoduchost ovladania je neskutocna... plus internet v mobile je uzasna vec, strasne rychlo som si zvykol, nie je problem zistit si nejake info zhocikade kde som...

BTW kto ide dnes do Exitu?
a baterka vydrzi kolko? den?