• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

PC HRY

Started by DEMON, 31.01.2007, 01:13:44

« predchdzajce - alie »

Ing. nemtom

silent som hral 2 a 4, 2 som aj presiel, 4 este ne, ale prejdem po skuskach
brix will be shat

DeeL

aj tak Civilizacia rulez... clovek presedi hodiny a ani nevie, ze uz preslo tolko piesku v presypacich hodinach ... (to asi preto vo styrke je mozne si zobrazit aj aktualny cas :D :D :D) ... no ale aj tu presedim vela... idem ucit uz...

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Ing. nemtom

aj ja idem het (z domu)
brix will be shat

pUf

Quote from: DeeL on  31.01.2007, 01:34:49
inac len minule sa mi podarilo zasa po case zohnat si NFS5 (Porshe Unleashed) co je podla mna najlepsie NFS ake bolo... najvacsie prekvapenie bolo ked na mna po spusteni image suboru vyskocil moj upraveny autorun aj s automatickym instalovanim cracku (uz som aj zabudol co vsetko som porobil, a ze ako sa to znova dostalo ku mne :D :D :D ) ...

jooo ja to mam ale sa mi to posahalo a mi to nejde uz.. ale to pecka bolo.. najlepsia fyzika zo vsetkych predtym aj potom.. :)

Quote from: nemtom on  31.01.2007, 01:35:06
Quote from: DEMON on  31.01.2007, 01:32:10
Vikings, Prince 1, 2, Prehistorik...stare klasiky :)
ale aj tak najvacsia pecka bola praclovekn na slapacom vrtulniku, co prevazal ludi z 3 poschodi :D

UGH :D :D :D

pomalyyy pomalyyy  :laugh: :laugh:


noo ja som zas resident evil nehral.. iba videl 2 filmy  :laugh: mila jovovich  :zuzka:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

DeeL

tak Resident Evil som na PC nehral este ... akosi ma to obchadzalo, ale v lete som presiel Resident Evil 4 na GameCube... celkom dobra strielacka a aj dost dlha vzhladom na aktualny trend strielaciek

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

DeeL

Quote from: pUf on  31.01.2007, 01:38:02
jooo ja to mam ale sa mi to posahalo a mi to nejde uz.. ale to pecka bolo.. najlepsia fyzika zo vsetkych predtym aj potom.. :)

tak ono to nejde na WinXP ... ale existuje patch na nete a uz sa to spojazdni :) :) :)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

pUf

jooj na xp som to ani neskusal uz :)

inak nfsu je tak skvelo spravene ze musi byt nastaveny jazyk pri non unicode aplikaciach na us english inak vyhadzuje ked date collect reward.. moe kym som nasiel niekde preco to robi a ze treba iba zmenit jazyk ta som urobil asi 5 profilov a skusal som setky auta a aj tak ma stale vyhadzovalo po nejakom 5. preteku  :laugh:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

DEMON

Quote from: DeeL on  31.01.2007, 01:38:30
tak Resident Evil som na PC nehral este ... akosi ma to obchadzalo, ale v lete som presiel Resident Evil 4 na GameCube... celkom dobra strielacka a aj dost dlha vzhladom na aktualny trend strielaciek

tak to Resident Evil 3 bol pre zmenu neskutocne kratky
za tyzden som to presiel asi 7x, potom ma to uz omrzelo :D
http://anime.quickbb.net/index.htm - nove forum o anime
http://www.gabrielknight4campaign.com/gb/guestbook.php - lebo nie len Willyho treba zachranit

DeeL

tak ja viem, ze toto mam stale nastavene na Slovak a nepamatam, aby ma bolo vyhadzovalo z tamtoho NFSU...

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

milanko

tak na stare klasiky si spominam aj ja... ako prince 1, 2 alebo Wolf :) potom prisla pecka, ze Doom a uplna supa bol Duke Nuke :D to uz bol vrchol vtedajsej ery snad...ale teraz uz nehram popravde skoro nic... sem tam buchnem solitaire ked su gamblerske abstaky :) a niekedy sa aj CS pritrafi po sieti...
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

nighthunter

presne podobne ako milanko
za poslednny polrok skoro nic (okrem par hier po sieti  a RAinbow Six)

vseobecne nove hry sux, starsie sa mi pacia ovela viac
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

milanko

Quote from: nighthunter on  31.01.2007, 02:38:17
vseobecne nove hry sux, starsie sa mi pacia ovela viac

oldscholl rulezz.....
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Raleon

keby som mal zitra skusku z hier a nie z NMPaMS :)

Inac> Mineswepper  :D (ci jak sa to pise)

FALLOUT ! (1-2 (3  :'( ) ) (war, war never ends... to jak my s profakmi...)
The Lost Vikings (nema niekto 2-ku?? )
Double Dash
Dizzy seria.. (Oh, Speccy forever)

:sigh:


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

davhan

ja pravidelne drtim CS.... inak uz dobre 2 roky som na kompe nehral inu hru.....ak nepocitam SIMS 2  :emot-dance:

DEMON

Fallout 3 bude tak do 2 rokov :P
http://anime.quickbb.net/index.htm - nove forum o anime
http://www.gabrielknight4campaign.com/gb/guestbook.php - lebo nie len Willyho treba zachranit

DeeL

#40
a mam este jednu otazku tu na ludi... hral niekto Dune 1 ???

EDIT: alebo este dobry Transport Tycoon DeLuxe...

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

DEMON

Dune 1 som presiel
naposledy minuly rok
http://anime.quickbb.net/index.htm - nove forum o anime
http://www.gabrielknight4campaign.com/gb/guestbook.php - lebo nie len Willyho treba zachranit

DeeL

no joo... ja som to presiel mozno 4 roky dozadu... lebo sa pamatam, ze ked som bol mali tak som to mal ale som nechapal co s tym... a teraz to bolo celkom v pohode... zaujimavy mix roznych zanrov... aj ked moze mierne nudit niekedy, ale ked sa clovek zahryzne do pribehu tak sa da :)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

BCAA

transport tycoon deluxe  rulezzz

Ing. nemtom

transport som miloval, teraz vyslo nejake transport na xp (no ne teraz, davnejsie) s kamosom sme to velmi vela hrali, dune1 som tiez hral, pecka:D fallout ked vyde prestanem chodit do skoly:D:D, a hrali ste commandos???? tie som presiel vsetky co doteraz vysli, strasna pecka
brix will be shat

DEMON

Commandos som velmi nehral, na to som lavy :D
http://anime.quickbb.net/index.htm - nove forum o anime
http://www.gabrielknight4campaign.com/gb/guestbook.php - lebo nie len Willyho treba zachranit

JCube

no hry som nehral uz asi dva roky...  :emot-shakehead: ale aj tak co ma dostalo bola seria The Elder Scrolls... :thumbs-up: aj ked styrku som nehral lebo to by mi asi skolaboval pocitac... :emot-LMAO:

a teraz som si stiahol na linuxe Stunts...to bola tiez pecka... :naughty1:
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

connar

Akoze najlepsia hra strategia jaku som kedy hral, bola Starcraft: Broodwar, pametam na casy 8-9ty rocnik dp... to sme furt mastili na skolskej koaxial sieti...
aka taste / ambient nujazz / vukow syndycate

DeeL

joooj ludia... Commandos to boli este casi :) ... celkom v pohode, aj ked mam pocit, ze asi prvy alebo datadisk som nedosiel uplne do konca, ale bol to tiez pekny prelom vsetkeho...

Stunts... tha toto netaaakaaa LEGENDA... brutus hra... najlepsie ked som si spravil zabijacku kaskadersku trat.. pocitac ju nevedel prejst :D :D :D

casi koaxialnej siete na zakladke si este tiez velmi dobre pamatam, sak ked s nou daco trebalo robit, tak len mna volali :D :D :D ... a spominam ako sme sa kamosom hravali cez siet aj Transport Tycoon DeLuxe pocas hodin matiky a slovenciny, lebo jeden ucitel chcel prepisat dajaku pracu dost obsiahlu tak nas vypytaval a mi sme si ten cas stale tak pekn rozdelili, ze polovicu na pisanie, polovicu na hranie :D :D :D ... ale inac sem tam sme este hodili Age of Empires1 cez siet... ale GTA1 bolo tiez dobre po sieti a samozrejme aj normalne... taktiez legenda :)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

joshi

a hovoria vam daco hry ako CAESAR III? alebo Pharaoh...ale hlavne caesar bol good
abo najnovsie rome total war ci medieval II total war...ked sadnem ku tomu tha ma nevyzene od kompu ani svata trojica a ani hudak so svojim zi
(a potom to tak na skuske vyzera kua ale ja za to nemozem... :p: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:)