• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

PC HRY

Started by DEMON, 31.01.2007, 01:13:44

« predchdzajce - alie »

kOsTi

no ved nejake veci kolo toho robia lenze sucasne stale na pjbnm WOW takze ide to teraz asi veeeelmi pomlay... a po Starcrafte sa do toho pustia uz naplno...
:trestac:

Gaspacho

Len dufam ze tomu nedaju dajake prehnane hardware naroky...ci uz starcraftu alebo D3... ale jedno je iste: Co Blizzard vypusti do sveta to stoji za to!

Ing. nemtom

right, okrem wow (mne sa zda ze aj do d2 robili music s tym orchestrom, abo zeby s inou hrom som si plietol?  :whacko: :whacko:)
brix will be shat

kOsTi

jj D2 a D2:LOD - Orchester Slovenskeho Rozhlasu ;)
:trestac:

Gaspacho

"StarCraft is my absolutely favorite game of all time," Sams told us. "As you probably already know, there is no doubt that we will continue the StarCraft and Diablo franchise, and trust me, I will be the happiest person in the world when we announce StarCraft 2."
While Sams wasn't ready to spill the beans just yet, he did say Blizzard "will have a major product announcement in 2007," and that Blizzard was currently working on at least three other unannounced titles at the moment.

:D heh taze toho roku sa mame na co tesit....

kOsTi

nj...ohlasia to... a vynde to niekedy v 2009 :) a potom to bude F3 vs D3 ;)
:trestac:

Gaspacho

neeee potom to bude F3+D3 ... ufff dufam ze to vyjde dakedy cez skuskove zeby som zosalel

kOsTi

ked dovtedy budeme este na skole :D :D
:trestac:

nighthunter

duke nukem forever ???
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

psicho

Lula: The Sexy Empire ???
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

kOsTi

Quote from: nighthunter on  09.06.2007, 20:03:17
duke nukem forever ???

este stale dufas?? :D ale nie... vraj na tom obnovili zas pracu :) ale pravdupovediac mi je to ukradnute...
:trestac:

nighthunter

to bola reakcia na to ze ci este budeme na skole dovtedy

a nepochopil som psichov prispevok
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

kOsTi

na to aby si to pochopil musis prv premyslat ako on :)
:trestac:

nighthunter

Quote from: kOsTi on  09.06.2007, 20:16:27
na to aby si to pochopil musis prv premyslat ako on :)
jasne
musim sa do toho vcitit
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

DeeL

psicho si len tiez napisal asi jeho najoblubenejsiu hru :D :D :D

ale Fallout jasnacka, snad s nim aj toto leto stravim, uvidim este... ale teaser na F3 je zaujimavy... taka ta klasicka paradna hudba :)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Ing. nemtom

jj hudba tiez rulez, nevie niekto ako sa vola hudba z intra fallout2?
brix will be shat

Raleon

Quote from: nemtom on  09.06.2007, 20:34:20
jj hudba tiez rulez, nevie niekto ako sa vola hudba z intra fallout2?

popozeraj tu stranku

http://www.nma-fallout.com/content.php?page=fo2-music


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

Ing. nemtom

brix will be shat

Gaspacho

pocuvajte ma experti...nemate dakde dajaky navod na fallouta (nemyslim navod ako navod ale skor navod ako sa to hra bo ja som to skusal raz a som zos toho nemohol vyjst...dik!)

kOsTi

:trestac:

Gaspacho

co sa smejes :D ta co no...som nevedel zabit ani dzignuteho pavuka :D

kOsTi

pavuka? hmm a ne radskorpiona? :) aaa tak proste je to tazhove... mas AP a kazda akcia stoji urcity pocet a ty mozes za ten pocet co mas (max 10 - podla postavy) robit akcie... ked sa ti minu AP skonci tvoje kolo a idu ostatni alebo mozes kolo ukoncit skor a AP ktore ti ostali sa ti premenia na obranne body... atd atd system S.P.E.C.I.A.L.
:trestac:

nighthunter

S.T.A.L.K.E.R.
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Gaspacho

jaaaaaaj taze ono to je take tahoveeeee...noooo to trebalo povedat uz som cosik nasiel o tom...citam citam...dik