• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

PC HRY

Started by DEMON, 31.01.2007, 01:13:44

« predchádzajúce - ïal¹ie »

nighthunter

heh, minule som to hral
2 sa mi nikdy nepacila
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

kOsTi

nikdy ma to nejak bohovsky nechytilo...
:trestac:

Gaspacho

Quote from: nighthunter on  07.06.2007, 16:16:57
heh, minule som to hral
2 sa mi nikdy nepacila

suhlasim dvojka  o nicom ale jednotka to bola jaka pecka... a celkovo Shiny robia dobre hry...desi tu uz spominany Earthworm Jim, MDK, Messiah...

kiezby sa aj nasi vyvojari prebudili a vypluvli do sveta daco dobre

Sooloni

a co tak...ehm.. AOE1...? tam uz mam aspon 600 hodin nahrate za necely rok na arcade  :ropebanana: ... najlepsia multiplayerovka.. aspon pre mna  :thumbsup:

psicho

no jedno leto smeto z nemtom-om maniacili ale hadam skor 2ku+datadisk
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

Sooloni

ne ne 1 je 1... proste krasa... uz sa neviem dockat ked si vychutnam suboje TKF_JeanLuck vs KGB_Nando  :ropebanana: ... ale to najskor az v utorok poobede  :03:

Gaspacho

A co tak Hexxagon? 8)

Sooloni


Gaspacho

No ja ked som dostal prvy pocitac a jak mi kamarat dal na diskete HExagon ta som z toho nemohol...den a noc...a este ten multiplayer...so segrou sme mastili...proste...ach....

a potom som objavil slovo demo a demo na Polda1 :D

Ing. nemtom

yeah yeah, 2 + datadisk, a sa chystaj aj toto leto:D
brix will be shat

Sooloni

no AOE1 ma podla mna navrh hned v nekolkych veciach... nebudem menovat staci sa presvedcit na www.gamespyarcade.com  :thumbsup:

kOsTi

Fallout 1&2, Diablo II, Half-Life 1 (sice aj 2 dobra ale tak na 1 nema), Baldur's Gate II a tak :)
:trestac:

Sooloni

nooo co sa Falloutu tyka tak je to NAJLEPSIA hra na svete... pri 2 som stravil jedno cele leto... ale mam na to len pekne spomienky :P

Raleon

a ja cakam na tu trojku ze co bude,,,


fallout.bethsoft.com


inac co black isle nedokoncil je na stiahnutie (ej to viacmenej len taka ukazka, ze ako to oni mysleli ten system grafiky...)
nieco o tom:
http://www.nma-fallout.com/article.php?id=35862


Inac ozaj, fallout 1&2 bolo pre mna jedna z naj hier s naj pribehom. 


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

Gaspacho

Kosti: Za koho si hral Diablo II? Ja som domakal druida na lvl 99 a carodejku na 79

nighthunter

ja som tiez drvil D2-ku, dokonca aj na jednom polskom servri
Necromancer - lvl 81
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Gaspacho

Len keby si vof Blizzarde nesedeli na usoch ta by zistili ze dakto caka aj na trojku...do rici i s WOW

nighthunter

gaspacho ?
zorganizujeme protestnu akciu ???
mabehne,e pre blizzzard hehe
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Ing. nemtom

nj, fuck wow, keby nebolo to skurvene wow tak by sme mali vela fasa hier:), ale ajtak fallout rulez, to je taka pecka ze ani neviem ako to povedat
brix will be shat

Gaspacho

Quote from: nighthunter on  09.06.2007, 16:46:48
gaspacho ?
zorganizujeme protestnu akciu ???
mabehne,e pre blizzzard hehe

Ide sa urobime transparenty, nakupime pivo a treba vymysliet dajake chytlave heslo! A ako terroristi unesieme dajakeho redaktora z LEVELu abo z kadi a budeme pozadovat DIablo III alebo Starcraft II! A mozeme aj usetrit za pivo ked sa zabarikadujeme v pivovare!

nighthunter

zabarikadovat as v pivovare :D
potom budeme tri tyzdne formulovat poziadavky  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Gaspacho


kOsTi

no tak Fallout 3 - na jesen 2008 ale podla mna vychadza realnejsie jar 2009
aaaa Diablo III - vraj na nom maju zacat pracovat po dokonceni Starcraft II

tak sa mame na co tesit ;)
:trestac:

Gaspacho

kde si sa to docital??? ja som kedysi chytil echo ze Blizzard nahraval hudbu s Bratislavskym Orchestrom pre nejaky projekt a asi to bolo Diablo III ... a i tak nemozu robit na dvoch veciach naraz??? sak oni maju tie divizie: Blizzard South a Blizzard North..het uz naj daco urobia bo uz to tu je sama FPSka auz to lezie na nervy

nighthunter

pravda
robili s orchestrom  hudbu k D3
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)