• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Paintball

Started by nighthunter, 06.04.2008, 18:41:05

« predchdzajce - alie »

hrmill

to by nebolo zle len najskor by to bolo treba vyskusat bo len tak ist na nejaky zapas je asi dost od veci a este zalezi aj od financnej podpory  :buttrock:
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

JCube

som za...vyhlasujem na fei sutaz: Sprav nieco pre svoju penazenku - ulov si svojho ekonoma!
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

hrmill

co bude hlavna cena ??
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

hrmill

uz viem hunter a jeho slovicka  :emot-LMAO: :emot-LMAO:
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

JCube

hlavna cena je ekonom ktoreho mozes odstrelit davkou potravinarskeho farbiva... :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

hrmill

ak sa take nieco uskutocni dajte vediet nenecham si ujst odstrelit ekonoma :D
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

nighthunter

no mohlo by sa
lenze fakt az po statniciach, bakalarkach skuskach po vsetkom ....
alebo potom v septembri
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

hrmill

Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

radix

omg za suutaz :D ....ale prva cana mozu byt radsej ekonomky co tam po ekonomoch :P

JCube

zalezi na tebe co si ulovis... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

ApokalypS

tak to je asi otazka na huntera, ci pojdu vobec nejake ekonomky..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

stricky

ze ulovis, skor zastrelis

nighthunter

pojdu ved vcer  bolo asi 5 dievcat + 1 co nehrala
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Ing. nemtom

cococo aj ja chcem ist
brix will be shat

hrmill

hunter to si nemal napisat ted nas tam pojde aspon 20  :puf:
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

buhehe

bude killing spree

stricky

zhanam niekoho kto by siel dnes...

nighthunter

mna bolia nohy od vcera

inak 30 je maximalny pocet podla mna, ci chcete ist tak ze len cisto z fora ?

bolo nas vcera 20 a podla mna celkom pohoda sa hralo
ja som najskor pouzival "snipersky" styl ked som setril gulicky

a potom som presiel na doom styl a za 2 hry som musel 2x doplnovat

ale inak pohoda, aj ucitela som sundal :P



10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Ing. nemtom

cisto z fora + sexi ekonomky
brix will be shat

hrmill

#69
Quote from: nemtom on  09.05.2008, 21:49:47
cisto z fora + sexi ekonomky

to berem aj ja takuto kombinaciu
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

mishelka

aj ja by som šla...

Quote from: DeeL on  07.04.2008, 04:03:22
nooo ked vidim obrazok Worms tak mi napadlo, ze som teraz zohnal take daco, ze Worms Armageddon New Edition, kde su popridavane veci aj z World Party, viac hlasok v jazykoch, zbrani, viac levelov a ine blbosti a samozrejme s pohodovym chodom na WinXP, kde povodny Armageddon dost blbol alebo ani nesiel... je to fajnovka teda... odporucam... ludom na intraku to viem nahodit na FTP ak si povedia ake... ostatok... neviem mozno to niekde najdete, ale neviem neviem
ceeeeeem pošliii :)))))) (ale až po štátniciach :D )
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

buhehe

da sa na paintbale kempit? :)

nighthunter

10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

mishelka

ciii ja chcem ísť tiež, po štátniciach, kto ide so mnou? (btw: ani neviem kde to je ale kto ide? :D)
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

stricky

ja idem....ked nic nebudem mat